Грошова мантра на залучення грошового потоку

Якщо людина каже, що не хоче мати багато грошей, то він або бреше, або ненормальний. Один багато працює, інший рветься до влади, третій вигадує хитромудрі махінації. Всі ці способи, звичайно, можуть принести дохід, однак без підтримки вищих сил не обійтися. На допомогу приходять грошові мантри, які здатні притягувати круглі суми як потужний магніт. Найважливіше те, що вони не завдають ніякої шкоди ні читцеві, ні оточуючим його людям, все відбувається на підставі природних вібрацій, які налаштовують біополе людини на успіх.

Найпотужніша грошова мантра

Текст мантри на гроші досить простий:

«Ом Гам Ганапатайе Сарве Вигхна Раие Сарваие Сарве Гураве Ламба Дараия Хрім Гам Намах».

Слухати грошову мантру онлайн:

Яке вчення найвпевненіше

Питання складне, відповідь на нього багато в чому залежить від індивідуальних особливостей людини. Наприклад, якщо ви прихильник заробітку за допомогою торгівлі, то найкращим вибором стануть індійські мантри. Вони налаштовують енергетику таким чином, що покупці потягнуться до вас, ваблені незрозумілою силою.

Якщо ж ваша стихія влада, то придивіться до тибетським молінням. До речі, вони визнані окультистами і дослідниками енергетики найбільш потужними. Такі мантри налаштовують біополе таким чином, що оточуючі будуть визнавати вас лідером у всіх починаннях. Проте, якщо немає впевненості в своїх організаторських здібностях, то не варто ризикувати. Справа в тому, що вищі сили допомагають нам нашими ж руками, повністю забезпечувати наше життя вони не стануть, та й немає у них такої можливості.

Налаштування біополя перед вчиненням піснеспіви

Не так це й просто, як здається на перший погляд. Вищі сили не стануть допомагати, якщо людина сама не знає, чого він хоче. Потрібно скласти чіткий план отримання і використання майбутніх прибутків. Найкраще викласти їх на аркуші паперу, і постійно переглядати, уявляючи, як хрусткі купюри самі йдуть до рук.

Всі справи обов’язково повинні бути приведений в порядок. Не стануть вселенські божества вирішувати проблеми вашого бізнесу, їх завдання — спростити отримання прибутку. Якщо цим нехтувати, то вищі сили можуть і відвернутися, їм огидно зв’язуватися з безладом.

В план по використанню грошей потрібно обов’язково включити витрати на своїх близьких. Певні суми повинні йти на батьків і дітей, інакше вищі сили сприймуть прохання як прояв егоїзму, допомагати не будуть точно.

Підготовка до читання грошових мантр

Після того як мантра підібрана, потрібно навчитися правильно її виконувати. Механічне бубоніння тут не підходить, потрібно підібрати інтонацію, гучність і налаштувати себе на трансовое стан. На це, звичайно, піде певний час, але результат приголомшить, це факт!

Для початку варто вивчити напам’ять текст моління. Занадто серйозна зв’язок буде встановлено з вищими силами, негоже відволікатися на аркуш паперу. До того ж такий підхід обов’язково буде оцінений божествами, яким напевно підлестить хороше знання їхньої мови.

Налаштуйтеся на те, що вищі сили — своєрідний живий організм. Не можна сприймати їх як щось далеке і чуже, а то й зовсім не існує. Це як мінімум розірве з ними зв’язок. В гіршому випадку можна отримати зворотний ефект — гроші попливуть від вас, так можна і збідніти. Вищі сили — ваш кращий друг, прийміть це як належне.

Обов’язково придбайте чотки, які призначені спеціально для читання грошових мантр. Вони містять 108 бобін, що відповідає вірному циклу співи. Текст повторюється саме така кількість разів, чотки не дадуть збитися з рахунку. До того ж вони дозволяють сконцентруватися, річ незамінна.

Як правильно читати грошову мантру

Крім традиційних правил, таке моління містить деякі особливості, що дозволяють підсилити ефект. Справа в тому, що залучення грошей пов’язано не тільки з вами, як, наприклад, у випадку з проханням про міцне здоров’я. Потрібно приділити увагу справам стороннім, що не стосуються мантри.

Приведіть у порядок стосунки з вашими партнерами по бізнесу або колегами по найманій роботі. Обов’язково примиріться з усіма ворогами, адже ніколи не можна сказати точно, хто стане джерелом доходу. По можливості розрахуйтеся з усіма боргами. Якщо не можете зробити це прямо зараз, то постарайтеся вирішити проблему відразу після початку практики читання.

Запам’ятайте одне дуже важливе правило — мантри не можна читати в робочий час. Вищі сили не визнають ліні, а якщо ви отлыниваете від роботи, то значить належного бажання збагатитися немає божества не дадуть нічого.

Слово про відповідальність

Запам’ятайте міцно — не повинно бути споживчого відношення до вселенським силам. Якщо ви що-то просіть у них, то дайте натомість свою працьовитість і старанність. Божества не виконавці бажання, вони помічники, які бажають бачити в своїх просителях хороших людей, здатних працювати і радіти з того, що мають.

Ніякої жадібності! Після того, як підуть перші прибутки, потрібно обов’язково пожертвувати деяку суму жебраком. Повірте, вони мають потребу в грошах набагато сильніше ніж ви. А якщо раптом у голову закрадеться думка про те, що «все одно проп’є», то знайте — це не ваша справа.

Сила грошових мантр грандіозний. Тільки той чоловік, який зміг налаштувати себе на позитивний лад, зможе отримати з них максимум користі. Вищі сили — не ваша особиста прислуга, якщо це запам’ятати, то успіх прийде неодмінно. Але бійтеся порушити вселенські закони, божества не прощають таких промахів!

Ссылка на основную публикацию