Гроші Відразу — онлайн-заявка

Інтернет-технології — одна з найбільш передових сфер сучасного світу, яка постійно розвивається. За допомогою інтернету сьогодні можна здобувати освіту, знаходити відгуки про МігКредіт і інших МФО, заробляти гроші та інше. Комерційні компанії активно користуються новими розробками для надання послуг, тому отримати кредит в банку, мікрофінансових організаціях типу Грін Мані, Веббанкір, Гроші Відразу і інших стало набагато простіше. Зазвичай для цього потрібно заповнення невеликої анкети на сайті компанії, що пропонує послугу.

Мікрофінансових організація Гроші Відразу

Мікрофінансових організація Гроші Відразу була відкрита в 2011 році. Сьогодні вона активно веде свою діяльність за допомогою прийому онлайн-заявок клієнтів і оформлення документів в офісі. Імовірність схвалення будь-якого мікрокредиту тут досить висока.

Умови надання позик

Громадяни РФ, які мають постійну реєстрацію на території Росії в регіоні присутності компанії, можуть отримати від 1 до 25 тисяч рублів готівкою під 2% в день. Термін кредитування може скласти від 16 до 28 днів. Слід звернути увагу на те, що пенсіонерам кредит надається на пільгових умовах, а постійні клієнти кожен 10-ий займ можуть оформити за зниженою процентною ставкою.

Порада: список регіонів присутності мікрофінансової організації Гроші Відразу можна знайти на сайті компанії.

Як отримати позику — онлайн-заявка

Як і мікрофінансових організація Вівус, Гроші Відразу пропонує оформлення попередньої заявки на отримання позики на сайті компанії. Для цього на головній сторінці необхідно вибрати необхідні суму і термін кредитування і натиснути пункт меню «Оформити попередню заявку». За посиланням буде запропонована коротка анкета, в якій має бути вказано дані про місце роботи, проживання, а також паспортні та контактні дані. Також тут можна вибрати найбільш зручно розташований офіс, в якому буде потрібно отримати гроші і оформити необхідні документи. На заповнення заявки достатньо 5-10 хвилин. Кредит видається без довідок про доходи та поручителів. При відвідуванні офісу в разі схвалення заявки після скорингу знадобиться тільки паспорт громадянина РФ.

Зверніть увагу: користування послугами мікрофінансової організації Гроші Відразу передбачає реєстрацію на її сайті. В цьому випадку можна скористатися можливістю погашення мікропозик безготівковими перекладами. Також погашати позики можна в будь-якому офісі організації. Реквізити зазначаються в договорі.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Такі великі і популярні мікрофінансові організації, як Ліга Грошей, МаніМен, Вкармане, Гроші Відразу і багато інших, відомі наданням можливості клієнтам економити час і кошти, оформляючи попередні онлайн-заявки на отримання послуг. Так, не відвідуючи офіс, можна заздалегідь дізнатися відповідь компанії з видачі позики. Підписання договору і отримання грошових коштів в МФО Гроші Відразу передбачаються в офісі компанії в разі схвалення. Це забезпечує надійність і безпеку співпраці.

Ссылка на основную публикацию