Грати на біржі в інтернеті без вкладень

Як грати на біржі Форекс?

Біржова торгівля давно перестала бути привілеєм професійних інвесторів і економістів. Зараз займатися купівлею-продажем валюти, сировинних ресурсів, акцій і т.д. в інтернеті може абсолютно будь-яка людина.

Валютний ринок Форекс має масу переваг, серед яких:

 • стати трейдером може людина навіть без спеціальної освіти;
 • торгувати можна в будь-який час доби;
 • дохід на ринку практично не обмежений і т.д.

Для того щоб почати грати на біржі, трейдеру-початківцю необхідно виконати кілька простих кроків:

 • пройти навчання — без теоретичної бази в Форекс не обійтися, тому, перш ніж почати торгівлю на реальному рахунку, потрібно освоїти ази технічного аналізу, протестувати торгову стратегію і виробити для себе план торгівлі;
 • вибрати брокера Форекс — один з важливих моментів для трейдера, так як від правильного вибору компанії будуть залежати прибутковість торгівлі, зручності при відкритті ордерів, швидке вирішення виниклих в процесі торгів питань, допомога фахівців, можливість безкоштовної консультації і навчання;
 • торгівля на реальному рахунку — власне, сама торгівля, яка приносить прибуток тисячам трейдерів.

Форекс — сфера, де трейдер розвивається всебічно (як у фінансовому плані, так і в психологічному).

Способи торгівлі на Форекс без вкладень

Більшість трейдерів приходять на ринок з метою заробити n-ну суму, яка стала б гарною підмогою до основного заробітку. У трейдерів-новачків зазвичай немає в наявності великої суми грошей, яку можна було б вкласти в торгівлю. Саме для них було розроблено безліч пропозицій, що дозволяють почати заробляти на валютній біржі без вкладення власних коштів.

Основними способами торгівлі без інвестування коштів в інтернеті є:

 • Бездепозитний рахунок — для нових клієнтів брокер надає рахунок з мінімальним депозитом від 10 $ і більше. Передбачається, що за допомогою цих засобів трейдер зможе оцінити зручність роботи з платформою, звикне до брокера і, можливо, поповнить рахунок власними коштами на велику суму. Для того щоб вивести отриманий прибуток, потрібно зробити певний оборот коштів або вказане брокером кількість лотів;
 • Партнерські програми — один з найбільш популярних способів заробітку на Форекс в інтернеті без вкладення грошей. Для розширення клієнтської бази багато брокерів розробляють програми, що стимулюють трейдерів залучати на платформу нових клієнтів. За кожного залученого клієнта рефовод (людина, який запросив його) отримує певну суму відрахувань від зароблених коштів реферала. Користуючись партнерськими програмами, можна взагалі не торгувати самостійно, а отримувати прибуток тільки за рахунок залучення зацікавлених клієнтів на платформу брокера.
 • Тематичні форуми — на таких форумах трейдер може заробити кошти за допомогою спілкування з іншими гравцями на тему Форекс, фондової торгівлі, стратегій і т.д. За кожне повідомлення нараховується від 30 центів і більш, які надходять безпосередньо на рахунок трейдера у брокера. На ці кошти можна торгувати і вільно виводити прибуток, обмежень тут ніяких немає.

Порада: обов’язково ознайомтеся з правилами отримання бонусів. Часто там можна побачити обмеження на кількість повідомлень, кількість символів в одному повідомленні, тематику спілкування і т.д.

Наведені способи найактуальніші в інтернеті на сьогоднішній день і перевірені багатьма трейдерами. Звичайно, сума, яку отримає гравець в своє розпорядження, незначна, але при правильному підході і чітко спланованої торгівлі її можна в рази збільшити.

Чи реально заробити з мінімальним депозитом?

Існує думка, що грати на біржі можна тільки з депозитом від 1000 $ і вище. Саме ця сума вважається оптимальною для повноцінної торгівлі на Форекс, невелика просадка істотно не впливає на рахунок, а прибуток зростає планомірно. Однак і мінімальний депозит може стати хорошим стартом для стабільного заробітку на фінансових ринках.

Кілька порад по роботі на Форекс з мінімальним депозитом:

 • вкладайте комфортну для себе суму, яку ви готові втратити в разі невдалої торгівлі;
 • сума мінімального депозиту залежить від торгової стратегії, використовуваної трейдером — наприклад, для торгівлі на старших ТФ, де передбачаються великі стоп-лосс, депозит повинен бути більше 100 $, для молодших тайм-фреймів досить 10 $;
 • використовуйте мінімальну кредитне плече, що не дозволяє відкривати необгрунтовано великі лоти, досить відкрити рахунок з кредитним рахунком 1 до 100.

Важливо пам’ятати, що величина депозиту — не найважливіший аспект фондової торгівлі. Набагато важливіше пройти професійне навчання, зрозуміти такі поняття, як бичачий тренд, флет, експірація і т.д. Маючи навіть велику суму на рахунку, без відповідних знань про ринок можна дуже швидко позбутися своїх грошей.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Чи реально заробити на Форекс без вкладень? Безумовно так. Брокери і тематичні форуми надають для цього всі можливості. Використовуйте кілька способів отримання бонусів, беріть участь в партнерських програмах різних брокерів, в конкурсах. Так ви зможете отримати в кілька разів більше коштів для торгівлі.

Ссылка на основную публикацию