Гороскоп Телець на 2018 рік

Тельці, в 2017 році вас чекає багато важкої роботи. Залишайтеся психічно сильними. Робота або бізнес буде віднімати у вас весь вільний час. Задумайтесь про щось новому, щоб розширити ваш бізнес. Якщо ви плануєте щось грандіозне, добре подумайте перед тим як робити інвестиції. З квітня ви отримаєте нові джерела доходу. Безперервна важка робота забезпечить вам певний успіх. Перш ніж розширювати свій бізнес, зверніть увагу на можливі ризики. Будьте терплячі, залиште все як є. До середини цього року речі, які вас турбували, прийдуть в порядок. Ви зможете змагатися зі своїми конкурентами. Якщо ви працюєте в сфері нерухомості, то можете отримати вигоду. Ринок акцій також може допомогти вам.

гроші

2017 рік почнеться з збільшення витрат. Вам доведеться докласти додаткових зусиль, щоб заробити гроші. У бізнесі рух коштів залишиться незмінним. Ви будете вкладати багато коштів в предмети розкоші. Контролюйте кошти, інакше вам доведеться страждати від фінансової кризи. До другої половини року все повернеться на свої місця. Для вас відкриються хороші можливості заробляння грошей. Фінансове становище буде зміцнюватися, з’являться додаткові джерела доходу. Ви захочете мати все, що давно хотіли. Тельці зможуть заробити більше грошей за рахунок власних зусиль.

Освіта

Гороскоп каже, що 2017 рік є позитивним часом для Тельців-студентів. Ви з головою поринете в навчання. Працьовитість і фокусування стануть запорук успіху. Ви захочете вивчати нові предмети, які позитивно вплинуть на майбутнє. Якщо ви хочете продовжити вищу освіту за кордоном, вас очікують нові можливості. Успіхи в освіті очікують вас, якщо всю роботу ви виконаєте в термін.

родина

У цьому році ви будете часто купувати дорогі речі для дому. Ви повинні спробувати поліпшити сімейне життя і уникати суперечок. Постарайтеся правильно зрозуміти один одного. Буде здорово, якщо ви проведете час з вашим супутником життя далеко від повсякденної рутинної роботи. Діти можуть вас ощасливити. Ваш чоловік повинен піклуватися про своє здоров’я. Друга половина року порадує вас прекрасними моментами сімейного життя. Любов і емоції захлиснуть вас з головою. Ваш супутник життя буде відданий вам. Своїм дисциплінованим поведінкою ви ощасливите свою сім’ю. Тельців чекає весела і щасливе життя.

Кохання

Любов наповнить життя Тельців у 2017 році. Чоловіки-Тельці і жінки-Тельці мають унікальну здатність до очікування, коли справа доходить до відносин. В цей час ви можете виглядати дуже привабливо. Відносини з протилежною статтю можуть привести вас до позашлюбних інтрижкам. Ви можете зав’язати більше одного любовного роману. Уникайте потрапляння в таку ситуацію, інакше це завдасть шкоди вашій репутації. Коли мова йде про вашу другій половині, ви повинні бути більш чутливі до його / її почуття. З вами захочуть дружити нові люди. У вас буде достатньо часу для ваших нових відносин, але не забувайте про важливість сумісності в любові. Є шанси, що хтось може зробити вам пропозицію. Вас буде хвилювати психічне здоров’я. Рак, Діва, Козеріг і Риби не сумісні з вашим знаком.

здоров’я

Зірки пророкують, що в 2017 році ваше здоров’я залишиться в порядку, але не ігноруйте будь-які питання, пов’язані зі шлунком. Вас можуть турбувати питання, пов’язані з газами і печією, тому дотримуйтеся суворої дієти. Змініть своє харчування і звички. Вас може турбувати алергія. Регулярні фізичні вправи, йога і здоровий сон позбавлять вас від багатьох захворювань. Ви повинні спати мінімум 6 годин на день. Тельцям не варто нехтувати ранковими прогулянками.

Ссылка на основную публикацию