Голки для мезотерапії: які слід вибирати

Одним з важливих моментів проведення процедури ін’єкційної мезотерапії є правильний вибір голки, за допомогою якої буде вводитися під шкіру діючий препарат. Від неї залежить ступінь травматизації шкіри і місце доставки компонентів складу, тому звичайні одноразові шприци в даному випадку не підходять. Що потрібно знати і враховувати при підборі таких пристосувань ми і розповімо в цій статті.

Від правильного вибору голки для проведення мезотерапії залежить ступеня травматизації шкіри обличчя

Основні відомості про голках

Залежно від виду вікових змін і дефектів шкіри препарати для мезотерапії вводяться під поверхню епідермісу на глибину від 2 до 4 міліметрів.

Маніпуляція передбачає застосування спеціальних шприців з досить різноманітним асортиментом.

Правильний вибір діаметру і довжини голки забезпечить мінімальне пошкодження шкірної тканини пацієнта зі зниженням рівня хворобливості процедури і можливістю відмови від анестезії.

Голки для методики є одноразовими, стерильними. Вони включають металеву, пластикову, а також сполучну частини.

Металева голка проводиться із спеціальної медичної сталі високої якості. Вона оснащена 2 кінцями, один з яких розташований під правильним кутом, а другий впроваджений в пластиковий корпус.

Пластиковий наконечник виконаний з полпіпропілена. З’єднання голки до пластикового корпусу виконано за допомогою спеціального клею, що відрізняється особливим складом.

Які розміри голок існують

Зовнішній діаметр голки визначається відповідно до шкали Гейдж (Gauge). На пакувальній тарі він позначається буквою G. Для проведення методики використовують розміри діаметра голок від 27 до 33 G, параметри яких ви побачите в наступній таблиці:

Калібрувальний код за шкалою в G 27 28 29 30 31 32 33
Зовнішній діаметр голки, в міліметрах 0,4 0,36 0,33 0,3 0,25 0,22 0,16

Від чого залежить вибір діаметра голок

Показник діаметра голки для процедури підбирається в залежності від ступеня щільності обраного препарату. З метою введення високов’язких складів, наприклад гіалуронової кислоти, підбираються голки, що мають великий діаметр, оскільки тонкі не зможуть пропустити через себе речовини з високою щільністю.

Голки з найменшим діаметром використовуються для введення мезококтейль, що містять вітаміни і мінеральні речовини.

Показник довжини голки відображається на пакувальній тарі

Як вибирають довжину голок

Для здійснення методики застосовуються голки з довжиною 3 — 25 міліметрів.

Процедура омолодження для тіла передбачає застосування більш довгих голок, а для особи (особливо губ) — найкоротших.

Є голки з регульованою довжиною, завдяки чому косметолог може змінювати глибину введення складу в ході виконання маніпуляції. Їх головною перевагою вважається відсутність необхідності заміни голки при виконанні ін’єкцій в різних зонах особи. До відома: глибина проколу шкіри для корекції складок в зоні носа / губ більше, ніж при обробці області навколо очей.

Показник довжини голки позначається на пакувальній тарі після значення її діаметра.

Поняття про наноголки

Більшість голок для уколів краси мають стандартний показник товщини стінки з внутрішнім діаметром в 0,22 міліметра. Наноголки відрізняються ультратонкими стінками, завдяки чому з їх допомогою можна вводити в’язкі склади, в тому числі гелеві. Їх внутрішній діаметр є великим, за рахунок чого збільшилася пропускна здатність. В результаті з’явилася можливість вводити під шкіру в’язкі по консистенції препарати без збільшення діаметра голки, що знижує больові відчуття і виключає утворення гематом (синців).

ЗВТ голки — що це

Абревіатура ЗВТ означає наявність обмежувача глибини введення голки під шкіру. Вони відрізняються мінімальним розміром, довжиною близько 2 міліметрів і мають особливу конструкцію з голкою, розташованої усередині пластикового ковпачка з вакуумною присоскою в кінці. Довжина такої голки рівнозначна довжині наконечника із пластику. Під час введення складу створюється вакуум-ефект, істотно знижує больові відчуття пацієнта в ході маніпуляції. Це відбувається за рахунок присутності обмежувача, що виключає глибоке входження голки під шкіру. Травматизація епідермісу в цьому випадку буде мінімальною, оскільки глибина проколу відповідає 1 міліметру. Сліди від таких ін’єкцій майже непомітні.

Недоліком цього виду голок є необхідність прикладання великих зусиль під час виконання ін’єкції для здійснення проколу і проникнення препарату під шкіру.

Популярні виробники голок для мезотерапії

Придбати ці витратні матеріали можна в спеціалізованих магазинах, клініках, аптеках, а також в Інтернеті. Найбільшим попитом серед виробниками вважаються італійські та бельгійські фірми. Вони представлені:

  • бельгійською компанією, яка випускає голки Terumo Neolus з тригранної заточуванням і наконечником, схожим на медичний ланцет. Завдяки такій конструкції голка легко входить під шкіру, викликаючи невеликі хворобливі відчуття. Крім того, вони вигідно відрізняються найнижчим показником зусилля при проколі, що полегшує роботу косметолога і викликає низьку травматизацію шкірної тканини пацієнта. За рахунок гладкого, силіконового покриття стінок ці голки швидко проникають в епідерміс і не пошкоджують кров’яні клітини, запобігаючи утворенню тромбу в місцях виконання ін’єкції. Стінки таких голок є високоміцними, а їх товщина при цьому залишається надтонкою. Внутрішній діаметр голок великий, тому пропускна здатність значно вище, ніж у інших виробників. Ризик появи гематом та інших наслідків після застосування цих витратних матеріалів істотно нижче;
  • італійською фірмою, що виготовляє товари Mesoram, що відрізняються можливістю використання 1 голки для виконання 200 уколів в ході однієї процедури. Таке стало можливим за рахунок застосування особливої ??лазерної заточки, завдяки чому голки довго зберігають свою гостроту і істотно знижують больові відчуття при здійсненні ін’єкцій. Цей виробник випускає як стандартні, так і ультратонкі голки, що застосовуються при терапевтичному лікуванні варикозної хвороби.

Відео: Інструкція по коректної установки голки на шприц для мезотерапії

Ссылка на основную публикацию