Глава кардіології Криму рекомендує в міру займатися спортом

Нормальна фізичне навантаження для людей середнього віку — прогулянки на свіжому повітрі щодня. Їх тривалість має становити від 40 до 50 хвилин.
Коли людина середніх років хоче займатися певними видами спорту, потрібно акуратно підходити до тренувального процесу і не перестаратися з навантаженнями на організм.
Провідний лікар-кардіолог Міністерства охорони здоров’я РК Валерій Садовій поділився своїми рекомендаціями щодо занять спорту в середньому віці. Зробив він це спеціально до міжнародного дня серця.
«Що стосується спорту, то в повній мірі він корисний лише тим, хто з дитинства починає ім. Якщо зрілій людині захотілося спонтанно зайнятися одним з видів спорту, то це може привести до негативних наслідків. Однак ще більшої шкоди організму принесе різке збільшення навантажень на організм, без підготовки », — поділився своїми думками лікар-кардіолог.
Він сказав, що перед збільшенням навантаження, будь то спорт або інший вид діяльності, потрібна обов’язкова попередня консультація з лікарями.
За останні пів року кількість хворих з серцево-судинною системою знизилося на 13 відсотків.

Ссылка на основную публикацию