Гімнастика особи від зморшок: як робити самостійно в домашніх умовах

На вашому обличчі з’явилися перші ознаки старіння і старіння? Налаштовані на рішучу боротьбу з ними, але не знаєте ефективної методики, яку можна самостійно проводити в домашніх умовах? Гімнастика особи від зморшок допоможе вам повернути час назад! У чому її ефективність, як вона виконується, ми розповімо в цій статті.

дія гімнастики

Повний комплекс вправ забере не більше 15 хвилин особистого часу, але принесе позитивні зміни, якими можна буде пишатися

Не слід недооцінювати, а тим більше нехтувати простими і в той же час досить ефективними вправами, що допомагають запобігати подальшому в’янення, а також старіння шкіри обличчя.

Звичайно, глибокі вікові зміни епідермісу вони не виправлять, проте істотно підвищать тонус і тургор шкірної поверхні, допоможуть позбутися від дрібних зморшок, підтягнутий овал обличчя, зміцнять його контури, поліпшать колір епідермісу і нормалізують роботу м’язових структур, службовців основним каркасом шкірних тканин.

Не забувайте, що такі вправи необхідно виконувати регулярно — не менше ніж 2 раз в день протягом мінімум 1 місяця, щоб побачити перші результати по омолодженню особи.

Повний комплекс вправ забере не більше 15 хвилин особистого часу, але принесе позитивні зміни, якими можна буде пишатися.

Фахівці рекомендують здійснювати таку гімнастику сидячи перед великим дзеркалом для правильного виконання всіх вправ і спостереження за роботою певних груп м’язів.

Починати гімнастику слід після очищення і зволоження шкіри обличчя придатними за її типу доглядають засобами.

Корисні поради

Косметологи радять запам’ятати і враховувати наступні рекомендації, які допоможуть в комплексі з гімнастичними вправами добитися стійкого омолоджуючого ефекту по розгладження зморшок на обличчі:

 • займіть правильне і зручне положення, що передбачає вирівнювання спини і підняття підборіддя вище рівня плечової зони;
 • в процесі виконання вправ одяг не повинен заважати і сковувати ваших рухів, тому зніміть шарфи, позбудьтеся від тісних комірів сорочок або футболок;
 • в якості ефективного доповнення до гімнастики обов’язково використовуйте фізичні вправи для тіла, а також дотримуйтесь правильну дієту, щоб привести в порядок не лише обличчя, а й фігуру;
 • для підвищення ефективності від таких вправ, виконуйте їх по можливості на свіжому повітрі — на балконі, дачі, в парку, в лісі;
 • для більш інтенсивного і швидкого зміцнення м’язів обличчя намагайтеся вживати в їжу більше білкових продуктів (м’ясо птиці, рибу, квасолю, творог);
 • психологічний настрой перед заняттями дуже важливий, тому завжди робіть вправи із задоволенням і в прекрасному настрої;
 • не варто дуже старатися, тобто виконувати вправи багато разів в день;
 • до початку гімнастики постарайтеся повністю розслабитися, для цього зробіть серію глибоких вдихів / видихів.

Не забувайте про застосування домашніх масок, які допомагають активно зволожувати, живити і розгладжувати поверхню епідермісу.

Вправи для усунення зморшок на обличчі

Починайте методику з здійснення спеціальної розминки, що полягає в постукуванні пальцями по всій поверхні особи, а також в його акуратному массировании для прискорення кровообігу і підготовки епідермісу до наступних маніпуляцій.

Від зморшок / складок в зоні лобної ділянки

 • Пальці двох рук прикладіть до області чола (трохи вище бровние дуг). Потім натискайте на шкірну поверхню, опускаючи її вниз, а брови навпаки піднімайте вгору, відчуваючи виникає опір. Слід затриматися в такому положенні приблизно на 7 секунд, потім розслабити шкіру. Повторіть дану вправу не менш 10 разів;
 • тепер потрібно робити все навпаки — притискаючи подушечки пальців до середньої зоні чола, піднімайте шкіру вгору, в той час як бровние дуги повинні опуститися вниз. Тривалість затримки і виконання повтору вправи таке ж, як в попередньому пункті;
 • долонями щільно притисніть шкіру біля коріння волосся. Очі при цьому опустіть вниз як можна сильніше і закрийте їх. Голова при виконанні даної вправи залишається нерухомою. Залишаючись в цьому положенні, робіть обертання очима по черзі в обидві сторони (не менш 10 разів в кожну).

Від зморшок і складок в області між бровние дугами

 • Вказівні пальці двох рук притискайте до точки початку росту брів, спохмурнійте, зрушуючи їх до перенісся і в цей же час, виявляйте здавлює опір пальцями. Долічіть до 7, розслабте шкіру і зробіть слідом не менш 10 повторень. Не забувайте дивитися на вираз свого обличчя в дзеркалі, щоб м’язові тканини брів були в максимальній напрузі, а шкіра в цій області не зморщується.

Від зморшок в зоні навколо очей

 • Кінчиками пальців натискайте на епідерміс у зовнішніх куточків очних западин, злегка відтягуючи його в різні боки. Далі зімкніть повіки і зробіть по 10 обертань (кругових) зіницями в кожну зі сторін.
 • Прикладіть пальці двох рук (крім великих) до областям закінчення кордонів у нижніх повік, злегка відтягуючи шкірну тканину вниз. Не поспішаючи підніміть очі вгору, потім повільно змикає їх, не зменшуючи тиску пальцями. Після закриття очей порахуйте до 7, потім відкрийте повіки, розслабтеся. Повторіть все з початку не менше десятка разів.

Від зморшок в районі щік

 • У ротову порожнину наберіть максимальну кількість повітря, надувши при цьому щоки, притисніть їх руками, відчуваючи опір зсередини, затримайтеся в такому положенні на 7 секунд і постарайтеся повністю розслабити шкіру. Виконайте не менш 10 повторень.
 • Надувши щоки повітрям робите обертальні рухи по колу, ганяючи його як м’ячем всередині ротової порожнини. Кількість повторень в кожну сторону має бути не менше 10.

Від складок в області губ і підборіддя

 • Губи складають трубочкою, витягають їх вперед, затримуються на 7 секунд і розслабляються, повторюючи все спершу не менше 10 разів.
 • Глибоко вдихайте через ніс, видихайте ротом, утримуючи губи у формі трубочки. Зробіть не менш 10 повторень.
 • Відкривайте рот якомога ширше і витягайте вперед губи, вимовляючи вголос звук «О».

Для зміцнення зони підборіддя

 • Слід повільно пересувати нижню щелепу до максимуму спочатку вправо, потім вліво. У кінцевій точці затримуйтеся на кілька секунд. Кількість повторень повинно відповідати 10.
 • Не поспішаючи відкривайте / закривайте рот якомога ширше, затримуючись на кілька секунд і повторюючи вправу не менше 10 разів.
 • Закидаючи голову назад, намагайтеся дотягнутися нижньою губою до верхньої, як би накриваючи її. Далі розслабтеся, опускаючи голову вниз і торкаючись підборіддям грудної клітки. Кількість таких повторів повинно бути не менше 5.
 • Здійснюйте обертальні рухи головою (вгору / вниз, вправо / вліво, по колу в різні боки).
 • В закінчення комплексу гімнастичних вправ слід виконати рухи, що погладжують по основних масажних лініях обличчя, від його центру до периферії.

Для корекції і тонусу зони брів

 • Закрийте очі повністю, дорахував до 10, потім відкрийте їх, пальці притисніть до бровние дуг і починайте обертання зіницями спочатку за годинниковою стрілкою, а далі проти неї. Кількість повторень по обидва боки має дорівнювати 10.

Для тонусу нижніх повік

 • Обидва очі необхідно закрити досить щільно, потім чотири пальці лівої руки прикласти до лівого нижнього століття, а чотири пальці правої до правого. Кінчиками пальців натисніть на шкіру, роблячи її відтягування вниз, фіксуючи положення в кожній нижній точці по 10 секунд. Далі різко приберіть руки від очей, відкриваючи їх максимально широко. Можна виконувати цю вправу як для одного, так і відразу для двох століття.

Для підтяжки шкіри губ

 • Напружте якомога сильніше м’язи обличчя, розпливаючись в усмішці, але рот повинен залишатися закритим. Верхня і нижня губа при правильному виконанні вправи будуть дуже сильно натягнутими. Чим сильніше створену напругу, тим ефективніше буде результат. Далі необхідно вимовляти звуки І, О, У, И, А, максимально розтягуючи губи. Ця вправа допомагає прибрати зморшки і складки в області біля губ, а також підвищити м’язовий тонус. При регулярному виконанні таких дій губи візуально збільшують свій обсяг.

Для прискорення кровообігу області біля очей

 • Щільно зімкніть повіки, вважаючи до 10, потім максимально широко відкрийте очі. Кількість повторів повинно відповідати 10.
 • Надсилайте погляд по руху годинникової стрілки, а потім проти неї, повторюйте кожен коло не менш 5 разів, після чого закривайте очі і розслабляйтеся протягом хвилини. Ця методика за умови постійного виконання здатна покращувати зір.

Результати гімнастики для особи

Для отримання стійких результатів важливо кожен день здійснювати такі гімнастичні вправи з чіткою послідовністю дій і кількістю запропонованих повторень. Через 4 місяці таких регулярних занять, ви побачите наступні результати:

 • істотне поліпшення кольору шкірної поверхні;
 • вирівнювання складок біля носа і губ;
 • підтяжку обличчя з його чіткими контурами;
 • зникнення обвислих тканин області щік;
 • зміцнення шкіри в районі підборіддя;
 • підняття кутів біля губ;
 • загальне поліпшення структури і тонусу епідермісу;
 • зміцнення тургору і щільності шкірного покриву.

Багато зірок естради виконують таку гімнастику для особи постійно і говорять про її високу ефективність для позбавлення від зморшок і омолодження особи, що дозволяє відмовитися від проведення пластичної операції і при цьому виглядати значно молодше за свій біологічний вік.

Відео: Гімнастика для обличчя від зморшок — як в 50 виглядати на 35

Молодості вам і краси!

Ссылка на основную публикацию