Газорідинний пілінг особи: відгуки, особливості, показання

Косметичних впливів на шкіру існує безліч, всі вони спрямовані на підтримку краси, молодості та здоров’я різними впливами на структуру епідермісу, що протікають реакції всередині тканин. Окрему категорію в цій множині косметичних процедур займає пілінг. Він може бути механічним або хімічним, відрізнятися по реабілітаційного періоду, принципу проведення, ефективності та багатьма іншими показниками. Якщо розглядати безконтактний метод очищення, відновлення епідермісу, то можна виділити один із затребуваних способів — газорідинний пілінг особи, відгуки на який говорять про його ефективності. Процедура має ряд переважних особливостей по ряду параметрів, досить прийнятна за ціною і її цілком можна розглянути як варіант усунення тих чи інших проблем зі шкірою.

Переваги та особливості пілінгу особи

Газорідинний вплив має істотну відмінність від інших видів пілінгу, так як процес проходить безконтактно, шляхом спрямованого потоку спеціального газу і рідини, що містить активні речовини. Як газу може виступати суміш, яка містить кисень, а розчин вибирається залежно від бажаного ефекту. Практикується використовувати вітамінні, сольові суспензії, а також інші суміші, що сприяють додатковому харчуванню клітин особи, стимуляції біологічних процесів, підтримці обмінних процесів в тканинах.

Пілінг проводитися апаратним методом, із застосуванням спеціальної насадки, передбачає певні підготовчі заходи. Газорідинний пристрій може бути відрегульовано щодо глибини впливу, тиску. Грамотно проведений сеанс пілінгу особи дозволяє якісно очистити епідерміс від відмерлих клітин, забруднень, організувати проникнення всередину тканин поживних сполук, поліпшити регенеративні і обмінні процеси.

Газорідинний пілінг відноситься до інноваційних косметичних процедур для особи і в порівнянні з іншими подібними методиками впливу на шкіру, має ряд переважних особливостей.

До основних переваг можна віднести:

 • Відсутність агресивних сполук хімічного типу, що знижує ризик негативних наслідків, опіків, алергічних реакцій;
 • Хороший результат, помітний вже після першого сеансу;
 • Безконтактна технологія, тобто, голки, ін’єкції, хірургічні та інші маніпуляції не передбачається;
 • Комплексний вплив на шкіру, що об’єднує ефект масажу і додаткове харчування або лікування тканин;
 • Не потрібно реабілітаційний період, прийом протизапальних та інших препаратів, що характерно при глибоких хімічних пілінгу;
 • Немає необхідності застосування анестезії;
 • Можливість проведення для особи газорідинних сеансу в будь-який час року, відсутність великої кількості протипоказань, що дозволяє застосовувати пілінг при різних вікових категоріях, існуючі проблеми зі шкірою.

Незважаючи на високу ефективність газорідинного пілінгу, при запущених ситуаціях, наприклад, глибокі зморшки на обличчі, рубці, шрами така поверхнева процедура не дасть кардинальних змін. Проводити її потрібно своєчасно, з урахуванням показань і тільки в професійних закладах, які мають можливість використовувати якісне обладнання, в штаті мають досвідчених співробітників.

Кому і коли буде корисний

Пілінг з використанням газорідинних з’єднань для особи може проводитися в якості профілактики різноманітних проблем зі шкірою, а також для усунення вже існуючих неприємностей. Вікових обмежень не існує, але бажано раніше 25 років, якщо немає прямих свідчень, вибирати переважно підтримують процедури, у вигляді зовнішніх засобів, правильного догляду, харчування і гімнастики.

Якщо розглядати основні показання до проведення пілінгу особи методом газорідинного впливу, то до них відносяться:

 1. Ослаблена шкіра. Це можуть бути вікові зміни, зовнішні впливи або інші чинники, які негативно вплинули на структуру епідермісу;
 2. Пігментація в різних своїх проявах і причини виникнення;
 3. Зморшки, але не в глибоких своїх проявах;
 4. Поверхневе вирівнювання шкіри або усунення рельєфності;
 5. Вугрі, акне. Пілінг допомагає прибрати не тільки сліди, а й сприяє успішному лікуванню;
 6. «Мішки під очима;
 7. Попередження і часткове звільнення від чорних крапок;
 8. Втрата тонусу, еластичності шкіри, природного кольору обличчя;
 9. Профілактичні цілі, але за погодженням з фахівцем.

До свідчень застосування газорідинного пілінгу особи відносяться практично всі основні проблеми з особою, що зустрічаються в різні вікові періоди, але особливо актуальні вже для старіючої шкіри. Важливо розуміти, чим раніше будуть прийняті правильні заходи по боротьбі зі старіючим особою, тим більше шансів відновити і підтримати особа природним шляхом, без серйозних хірургічних втручань.

Як проходить газорідинний пілінг

Вплив на шкіру здійснюється з обов’язковою підготовкою особи, яка передбачає:

 • Зняття макіяжу, при необхідності очищення шкіри за допомогою відповідних косметичних засобів;
 • Додаткове очищення або легкий хімічний пілінг. Цей захід перед газорідинним впливом на увазі усунення глибоких забруднень, краще відкриття пір, а також позбавлення від відмерлих частинок епідермісу, що знаходяться зовні;
 • Може бути застосована термічна маска або маніпуляції, що дозволяють трохи збільшити температуру епідермісу в місцях майбутніх впливів на неї;
 • При необхідності наноситься допоміжний косметичний розчин, наприклад, заспокійливого або іншої дії, якщо цього вимагають структурні особливості шкіри;
 • Проведення основного впливу газорідинного типу. Прямого контакту з насадкою і епідермісу немає, тиск і глибина проникнення регулюється в залежності від бажаного ефекту. Склад активного розчину для пілінгу також вибирається заздалегідь, виходячи з існуючих проблемних зон.

Тривалість всього процесу не більше 25 хвилин, можливо і менше. Особливих слідів, набряклості і інших видимих ??проявів після сеансу немає. Спеціальна реабілітація не потрібно. Якщо косметологом визначений спеціальний курс, то через 7-10 днів потрібно буде повторити процедуру, загальна їх кількість може варіюватися від 4-10.

Протипоказання і можливі ускладнення

Хоча газорідинний пілінг відрізняється мінімальною кількістю протипоказань, особливо, якщо порівнювати з іншими сучасними методиками для омолодження особи, ряд обмежень, все ж, є. Спеціаліст обов’язково повинен їх виключити і тільки потім приступати до процедури.

Використання подібних маніпуляцій на поверхні шкіри не слід застосовувати, якщо присутні наступні фактори:

 1. Дерматологічні захворювання, висипання невідомого походження, прояви герпесу;
 2. Серйозні дисфункції внутрішніх органів, загострення яких можуть викликати навіть зовнішні впливи на шкіру;
 3. Вагітність, лактація;
 4. Новоутворення, онкологія;
 5. Цукровий діабет.

Рідко можуть виникати алергічні реакції на застосовувані газорідинні розчини, так як у всьому процесі пілінгу використовуються екологічні безпечні з’єднання, включаючи матеріали для насадок.

Ціна в Москві і Росії

Вартість сеансу залежить від обладнання, допоміжного розчину, який буде застосований. В середньому для Москви ціна за газорідинний пілінг для обличчя (є можливість застосування впливу і на інші зони) складає від 3500. Прайс може варіюватися від статусу салону або клініки, апаратури, додаткових послуг з підготовки, догляду, відновлення шкіри.

По інших регіонах ціна істотно не відрізняється, так як основним чинником є ??тип самого апарату, а інше вже залежить від цінової політики самої установи.

Газорідинний пілінг: відгуки косметологів і пацієнтів

Відгуки на газорідинний пілінг особи в більшості позитивні, особливо у тих, хто може порівняти з іншими процедурами. Відсутність реабілітації, відмови від звичного способу життя і хороший ефект вже після першого сеансу підвищує рейтинг газорідинного впливу серед косметичних маніпуляцій аналогічного спрямованої дії.

Фото до і після

Серед відгуків косметологів можна знайти різні висловлювання з цього типу пілінгу, як і щодо будь-яких інших способів догляду за обличчям, так як для кожної програми є свої противники і прихильники. За коментарями щодо газожидкостной технології відновлення шкіри, ось кілька відгуків:

Максим Хабарін, адміністратор косметичної клініки

Вважаю, що це одна з сучасних і безпечних косметичних процедур, які допомагають впоратися з передчасним старінням і багатьма іншими проблемами особи. Результат відразу помітний, а якщо все це робити в вигляді курсів, своєчасно, то можна з мінімальними витратами надовго зберегти красу і здоров’я шкіри. Ми часто рекомендуємо нашим гостям спробувати газорідинний пілінг і в якості профілактики передчасного старіння шкіри. Всі задоволені, ніяких негативних наслідків або невдоволення не було, я думаю, що і не варто чекати.

Світлана Зоріна, косметолог

Зараз стільки видів пілінгів існує, що деякі просто губляться у виборі. Коли потрібно щадними методами прибрати починаються ознаки старіння, позбавити від певних дефектів шкіри, вугрів, то пропонуємо газорідинний вплив. Воно за ціною багатьом підходить і результат радує.

Правильний догляд за шкірою — це не стандартна рекомендація косметологів, а реальний спосіб зберегти природну красу особи, його природні риси, здоров’я і нормальну структуру епідермісу. При грамотному підході вдасться відстрочити не тільки старіння, але і значно заощадити на дорогих косметичних заходах, не на шкоду привабливості.

Ссылка на основную публикацию