Гарний пучок на середні волосся

Сучасні дівчата люблять експериментувати з локонами, використовуючи нові напрямки моди. Але завжди актуальними залишаються укладання на середні волосся, а найпопулярнішою зачіскою — пучок. Причому він має багато різновидів, так що можна кожен день змінювати свій образ. Високий пучок створюється на довгі локони, а низький можна зробити з пасмами різної довжини. Є недбалий варіант зачіски для особливих випадків. Волосся середньої довжини вважаються найпоширенішими. З ними можна зробити низький оригінальний пучок набік. Це пояснюється зручністю догляду і укладання. Практично всі зачіски кріпляться гумкою.


Власницям середнього волосся найлегше створювати різні укладання, в тому числі пучки. Вони можуть бути на верхівці, потилиці або розташовуватися на боці. Саме на волосся середньої довжини існує більше укладок. Пучок на середні волосся створюється в залежності від випадку. Наприклад, низький, трохи недбалий пучок підходить на кожен день. Гладкий варіант краще використовувати для особливих випадків, оскільки з ним створюється самий шикарний образ.

об’ємна зачіска

Щоб створити пучок на середні волосся, необхідно ретельно розчесати локони. Потім їх слід накрутити до серединки. Завдяки цьому створюється об’єм зачіски. Після цього волосся потрібно зібрати гумкою в хвіст. При протягування останньої прядки не варто витягати її до кінця, слід залишити маленьку петельку з локонів і вільний кінчик.

Потім петелька розправляється. Потрібно скрутити вільний кінчик в джгут і обмотати його навколо пучка. Кріплення зачіски потрібно зробити невидимками. Цей варіант можна зробити як недбалий.

Пучок на основі «бублика»

На кожен день підійде укладання за допомогою «бублика». Для цього потрібно розчесати локони і створити хвіст в бажаному місці. Потім через нього протягується «бублик». Така зачіска виходить з волоссям не тільки середньої довжини. При бажанні укладання закріплюється лаком.

Є другий варіант створення високої зачіски. Хвіст закріплюється гумкою на потилиці. Замість «бублика» застосовується носок. Його слід розташувати біля основи. Локони слід добре розподілити над «бубликом», щоб його можна було приховати. Гумку потрібно використовувати для закріплення, але і залишити вільні пасма. Решта локони потрібно розділити порівну і заплести коси. Пучок закріплюється шпильками. Зробити такий варіант зачіски можна для будь-якого випадку, в тому числі на кожен день.

ефектна зачіска

На волосся середньої довжини підійде елегантний пучок з косами. Спочатку їх поділяють на 3 частини: бічні пасма повинні бути меншими в порівнянні з основними. Потім основна частина скріплюється за допомогою гумки.

Слід начесать готовий хвіст і створити пучок. З бічних пасом потрібно сплести коси. Вони повинні розташовуватися до пучку. Краще вибрати французький варіант плетіння. Готові коси потрібно укласти, перекрещивая їх над пучком. Завершення зачіски виконується шпильками. Зручна укладання підійде на кожен день.

Укладання з кучерями

На волосся середньої довжини підходячи укладання з кучерями. З ними створюється трохи недбалий вигляд. Зробити такий варіант можна не тільки для свята, а й на кожен день. Локони потрібно накрутити за допомогою дрібної плойки, а потім розправити їх для пишності.

Потім з них створюється недбалий гарний хвіст. Слід взяти тонку гумку. Недбалий пучок закріплюється шпильками. Решта пасма потрібно зачесати назад і залишити декілька у особи.

голлівудські локони

На волосся середньої довжини можна зробити різні укладання. На кожен день і для особливих випадків підходять локони. За допомогою дрібних кучериків створюється жіночний романтичний образ. Чудово виглядають голлівудські локони на один бік.

Для створення такої укладки потрібно плойка. Волосся потрібно розділити за допомогою косого проділу, а потім слід накручувати прядки. Тільки закручувати їх слід в одну сторону. Після виконання процедури їх слід розчесати. Якщо якісь пасма розпрямилися, то їх слід знову накрутити.

Кудрі з джгутиками

Приваблива укладання виходить за допомогою джгутиків. Волосся потрібно розділити на кілька частин. Від їх розміру залежить розмір кучерів. Для створення об’ємних кучерів необхідно розділити локони на 3 частини.

Необхідно взяти прядки і скручувати їх в джгут, а потім в пучок. Бажано виконувати таку зачіску перед сном, щоб волосся добре просохли. А вранці буде готова шикарна зачіска з відмінною фіксацією.

Укладання з косами

Для середніх волосся є відмінні варіанти зачісок з косами. Для створення коси «Водоспад» потрібно накрутити волосся до отримання великих локонів. Потім слід відокремити невелику частину волосся з того місця, звідки буде починатися зачіска. Потім її ділять на 3 частини.

Після цього можна заплітати «французьку косу». Плетіння виконується до іншої сторони, і там його слід закріпити.

Кому підходить пучок?

Пучок оригінальніше за все виглядає з наступними типами зовнішності.

 • Створення високого пучка підійде для власниць довгої шиї і гармонійних рис обличчя. Він дозволить підкреслити ідеальну форму плечей і створить жіночний образ.
 • Якщо шия не дуже довга, то підійдуть низькі варіанти пучків.
 • На маківці його робити можна жінкам невисокого зросту.
 • До мініатюрної фігурі об’ємні укладання краще не виби
  рати. Вони не зможуть створити гармонійний образ.
 • З різкими рисами обличчя краще виконувати пучок нижче маківці. Для доповнення образу потрібно залишати прядки біля обличчя.


Зі створенням укладок необхідно враховувати вид одягу. Для вечірнього плаття підходять акуратні варіанти, а для молодіжного стилю — недбалі.

Поради щодо створення пучків

 • Для створення будь-яких зачісок потрібно підготувати волосся: помити їх, розчесати. У цьому випадку вони будуть мати природний блиск і акуратність.
 • Для урочистих випадків бажано використовувати фіксуючі засоби. Відмінно підійде лак, а ось використовувати мус або гель необов’язково. Тільки користуватися ними потрібно в помірній кількості. Іноді потрібні фен, плойка, щипці.
 • Працювати потрібно тільки з сухим волоссям, оскільки з мокрими укласти зачіску рівномірно не вийде.
 • З першого разу робота може не вийти, але з декількома тренуваннями укладання будуть створюватися швидко. Всі види зачісок мають свої особливості виконання, тому спочатку їх слід освоювати. Треба трохи терпіння, і все обов’язково вийде.

Навіть у простого пучка є багато різновидів. Будь-який варіант робить образ акуратним. Освоївши кілька простих технік, можна легко змінювати повсякденні укладання.

Ссылка на основную публикацию