Флай леді завдання на кожен день, по днях тижня

Ідеальна система для господинь допоможе ваше життя поліпшити, а будинок чистіше. За допомогою системи флай леді завдання на кожен день будуть виконуватися швидко, якісно, ??без особливих підсиль.

Ви заздалегідь сплануєте все те що вам потрібно зробити, запишіть в комп’ютер або в контрольний журнал (звичайний блокнот). І будете з посмішкою виконувати завдання.

Всі справжні флай леді складають завдання на кожен день, без цього ніяк не обійтися.

Коли у вас буде гарне настрої, вільний час, візьміть листочок, ручку, приступайте до написання плану дій на найближчий тиждень.

Розділіть листок на 7 колонок. Кожна колонка буде відповідати дню тижня.

В колонку записуємо те, що ви хочете (потрібно зробити в цей день).

Тільки без фанатизму, не варто на один день писати те, що ви ніяк не могли зробити місяць, а тут раптом вирішили … не потрібно, для новачків рекомендується ставити 3 обов’язкових пункту в день і поступово набирати обертів, але не більше 10.

Так само потрібно пам’ятати, що на виконання кожного пункту у вас відводиться рівно 15 хвилин, і не секунди довше. Якщо ви зробите швидше — це дуже добре, у вас більше часу залишиться на себе, сім’ю, дітей, хобі.

Флай леді завдання на кожен день по днях тижня.

Дорогі флай леді, готуючи завдання на кожен день, не забуваємо що від щоденних задній по дому ви не звільняєтесь (готування, заняття з дітьми, город, заготовки …), так само вам потрібно обов’язково виконувати ранкові та вечірні рутини. А завдання по днях просто допоможуть вам зорієнтуватися і правильно розподілити навантаження.

понеділок

В системі субота та неділя вихідний, тому логічно, після двох днів вихідних зробити легке прибирання квартири Наприклад: просто пропилососити у всіх кімнатах, винести з хати сміття який накопичився за вихідні, поміняти постільну білизну, випрати його, так само поміняти і випрати рушники всіх членів сім’ї.

вівторок

У вівторок можна розібратися з холодильником, помити його, подивитися що залишилося, скласти список того, що потрібно купити, спланувати меню на тиждень, полити кімнатні рослини. Так само, в цей день можна подумати, про те чим ви будете займатися у вихідні. Прибираємо певну зону в будинку.

середа

Не забуваємо ранку в зоні яка призначена на середу, зайнятися тією справою яке ви давно вже відкладаєте, наприклад: розібрати в шафі, почистити акваріум. Розібрати старі газети, помити люстри або дзеркала.

четвер

У четвер після збирання певної зони можна відправитися за покупками, а так же оплатити комуналку. Здійснити якісь справи не вдома.

п’ятниця

По мимо основної роботи, прибирання в одній із зон, доробити всю решту дрібну роботу, яку не встигли зробити за 4 дні, адже попереду вас чекають вихідні, час для відпочинку.

субота

У суботу ніяких прибирань і справ, йдемо гуляти разом з чоловіком і дітьми в парк, сквер, лісок, до річки. Можливо, ви захочете відвідати кінотеатр, театр, цирк, зоопарк, аквапарк, музей. Варіантів багато. Можна, сходити в гості до бабусі. Адже в будинку порядок. Дивимося, що ви у вівторок запланували на суботу, і вперед до нових вражень.

воскресіння

Воскресіння, залиште для себе коханої, адже ви цілий тиждень працювали не покладаючи рук, так що можете спокійно йти на прогулянку, в кафе з подругою, відвідати салон краси, або просто подивитися телевізор. Все можна, день порожниною ваш, Я, наприклад, на воскресіння завжди планую і готую що то смачненько, тортик або пиріжки, то що займає багато часу, і в звичайний день на це просто немає часу. Кулінарія — це моє хобі. Воскресіння, це ще один день який можна провести з дітьми.

Підведемо підсумки:

Поступово набирайте темп, не прагніть охопити все відразу.

Завдання одне в одного не списуйте, пишіть свої, у кожної флай леді для запису завдань на кожен день повинен бути контрольний журнал (блокнот, зошит). Приклади та ідеї для його ведення можна подивитися в темі, дуже багато є в інтернеті. Почитайте, подивіться, але обов’язково складіть свій, індивідуальний, підбудований саме під вас і вашу родину.

Тепер, початківці флай леді завдання на кожен день готові, залишилося тільки приступити до їх виконання. Бажаю удачі, нехай ваш будинок сяє чистотою, а господиня будинку від радості.

Ссылка на основную публикацию