Фіолетові волосся

Деякі дівчата люблять фарбуватися в незвичайні яскраві кольори. Локони можуть бути синьо-зелені, чорні. Одним з таких є фіолетовий. Він має багато відтінків, які розрізняються на світлі і темні. Він виглядає привабливо і оригінально. Але щоб фарбування було вдалим, слід зробити правильний вибір тону, а також грамотно виконати саму роботу. Фіолетові волосся створюються різними методами: омбре, мелірування, повної фарбуванням. Кожен варіант виглядає прекрасно. З ними чудово виходять світлі і темні тони кольорів.

Кому підходить колір?

Фіолетові волосся може зробити кожна дівчина і жінка, тільки вибір конкретного тону залежить від зовнішності. Це можна визначити по довжині і природного кольору волосся. Фіолетова фарба більше підходить жінкам натурального холодного тону. З яскравими відтінками можна вибрати таке фарбування, як омбре, колорування.


Фіолетовий колір волосся більше підходить на чорні і коричневі волосся. За допомогою яскравого, насиченого тону зачіска придбає пишність. Привабливі відтінки фіолетового більше підходять під темно-карі очі, синьо-зелені. Якщо фарбувати світле волосся, то їх слід оновити в світлий відтінок, наприклад, лавандовий. Зачіска буде виглядати набагато оригінальніше.

варіанти фарбування

Фарбування виконується різними техніками. Кожна дівчина зможе вибрати для себе найбільш підходящий метод. До найпопулярніших методів належать омбре, мелірування, фарбування кінчиків. Кожен варіант більше підходить під темно-карі, синьо-зелені очі.

  • Повна забарвлення. Цей спосіб більше підходить на світлі локони, оскільки чорні або темно-коричневі не зможуть повноцінно забарвитися, тому перед процедурою їм необхідно пройти освітлення. Так як фарбування шкідливо для волосся, то краще оновити кінчики. Для повного оновлення кольору повинні бути обрані спеціальна фарба або тонік, який безпечний для локонів. Відтінки виходять насиченими. Серед них є варіанти, що підходить під синьо-зелені, карі очі.
  • Омбр. Під темні і світлі очі підійде техніка омбре. При цій методиці виконується забарвлення в різні тони. При цьому оновлення відбувається з середини до кінчиків. Виходить, що пасма фарбують в різні відтінки, які переходять одна в одну. Омбр виглядає стильно. Для отримання різних відтінків фарба змішується зі спеціальною фарбою або бальзамом. Кожна дівчина зможе підібрати більш привабливий для себе варіант. З фіолетового кольору вийде створити відтінки, які підходять під сіро-блакитні очі, синьо-зелені, карі.
  • Оновлення кінчиків. Фарбують локони не тільки повністю, але і частково. Наприклад, можна прекрасно оновити кінчики. Найбільше цей спосіб підходить для темного волосся. В цьому випадку не потрібно виконувати повне освітлення, необхідно тільки знебарвити кінчики. З таким способом можна виділити привабливі риси обличчя. Фіолетові волосся чудово виглядають з чубчиком, адже збоку можна забарвити деякі пасма.
  • Мелірування. Це фарбування передбачає використання фарб різних кольорів. Вибілені пасма будуть оновлюватися в фіолетовий колір, що створює незвичайну зачіску з футуристичним відтінком. Такий метод більше підходить до темних локонів, оскільки так вийде чудово оновити образ.
  • Використання інших квітів. Фіолетовий колір чудово поєднується з деякими іншими відтінками. Його доповнює червоний, за допомогою якого можна отримати цікаву зачіску з насиченим відтінком. Дуже добре виглядає поєднання з жовтим або зеленим кольорами. Гармонія кольорів дозволить вибрати потрібний відтінок під синьо-зелені, карі, світлі очі. Фіолетовий тон може поєднуватися з чорним, тільки палітра виглядає дуже просто.

особливості забарвлення

Для отримання потрібного відтінку фіолетового фарбу слід розвести в бальзамі для волосся, поки не вийде потрібна інтенсивність кольору. Після цього забарвлює склад наноситься на пасма. Через годину його можна змивати прохолодною водою і шампунем. Відтінок може вимиватися з застосуванням шампуню.


Фіолетові відтінки швидко змиваються, тому необхідно кілька разів помити голову. Допоможе зберегти структуру волосся засіб на основі реп’яхової олії і яєчного жовтка. Також можна користуватися спеціальними шампунями з іншими натуральними компонентами.

Особливості догляду після фарбування

Зберегти структуру і вид волосся допоможуть прості поради.

  • Якщо використовується фен, то включати слід прохолодне повітря. З гарячим вони висихають швидко, але і руйнуються. А найкориснішим варіантом буде природне висихання.
  • Після забарвлення не потрібно деякий час відвідувати басейн. Через хлору руйнується структура волосся. А пофарбовані пасма і так стають ослабленими. Надалі заклад можна відвідувати, але тільки із захистом волосся.
  • Необхідно регулярно стригтися. Після фарбування локони січеться, а постійне підрівнювання кінчиків може поліпшити ситуацію. У перукарнях пропонується стрижка гарячими ножицями, що зменшує руйнівну дію.
  • Необхідно користуватися тільки спеціальними засобами для забарвлених пасм в залежності від їх типу. Після миття повинен застосовуватися бальзам. Бажано, щоб косметика була однієї марки, оскільки так вона забезпечує повноцінний догляд.
  • Для забарвлених локонів потрібно додаткове харчування. Тому потрібно 2 рази в тиждень робити маски з поживним і зволожуючу дію. Зараз є багато засобів для відновлення структури і зовнішнього вигляду волосся. Прекрасно підходять домашні лікувальні засоби.

Фіолетовий колір буде мати гарний вигляд, якщо правильно підібрати тон. А зберегти його допоможе простий щоденний догляд.

Ссылка на основную публикацию