Фен Шуй Наталії Правдиної — перший етап енергетичної чистки

Наталія Правдіна навчає фен шуй і допомагає зрозуміти, як потрібно організувати простір в будинку, щоб жити щасливо. Поділимося її рекомендаціями про те, що необхідно зробити, щоб звільнити приміщення від негативної енергії.

Рекомендації Наталії Правдиної

На думку Наталії, фен-шуй — це своєрідний провідник між людиною і Всесвіту. Він допомагає отримувати допомогу і підтримку Вищих сил щодня. Але щоб цей зв’язок працювала, потрібно слідувати деяким рекомендаціям.

Що радить Наталія Правдіна:

 • Уявіть, що ваш будинок — це живий організм. Спілкуйтеся з ним, не ігноруйте. Як тільки переступаєте поріг, привітайтеся, посміхніться, і ви відчуєте моментальну зміну свого настрою;
 • Перш ніж наповнити простір позитивною енергією, його потрібно очистити від усього негативного, інакше методи фен-шуй працювати не будуть, а ваші зусилля виявляться марними.

Розповімо про те, що потрібно робити до активізації кожного сектора квартири за допомогою фен-шуй.

Перший етап: енергетична чистка

Наталя вважає: в захаращеному, брудному, курному просторі людина ніколи не буде щасливим. Тому спочатку потрібно очистити житло від усього, що заважає енергії вільно циркулювати.

Що потрібно робити:

 1. Пройдіться по квартирі і оціните ступінь її захаращеності. Прикиньте, що потрібно зробити в першу чергу для очищення простору від старих речей, бруду. Складіть список того, що необхідно полагодити.
 2. В першу чергу відправте на смітник: завали паперів (газети, непотрібні квитанції, журнали, листи, листівки), подаровані, але нікому не потрібні дрібнички, старий одяг, яку ви все одно ніколи не надягнете, посуд з відколотий краями.
 3. Всілякі сувенірчики, ікебани, невикористана жодного разу кухонне начиння, стоси старих листівок і листів викликають в мешканців будинку почуття пригніченості, незадоволеності. Поки ви не позбудетеся від мотлоху, не зможете дихати на повні груди і успішно вирішувати життєві проблеми.
 4. Дістаньте з шаф, полиць, ящиків все, що зберігається в них. Необхідно знищити, подаруйте, роздайте або викиньте ті речі, якими не користувалися вже довгий час. Позбавтеся від синдрому Плюшкіна — звичка зберігати мотлох «на чорний день» нікому не принесе щастя.
 5. Не обов’язково намагатися позбутися від усього непотребу за один день. Неможливо розібрати те, що ви збирали роками. Робіть це поступово: по одній полиці, скриньки в день.
 6. Оцініть: чи потребує ваша квартира в косметичному ремонті, генеральної або хоча б вологого прибирання. Бруду і пилу будинку бути не повинно — вони притягують негативну енергію, навантажуючи їй простір.
 7. Особливо важливо стежити за чистотою стекол і дзеркал — вони притягують і відображають світлу сонячну енергію.
 8. Візьміть в руки вологу ганчірку і пройдіться по всьому важкодоступних місцях. Відсуньте меблі, протріть плінтуси, дістаньте із закутків будинку весь пил і позбудьтеся від неї.
 9. Регулярно провітрюйте квартиру, щоб впускати в приміщення свіже повітря. Хоча б годину в день вікна потрібно тримати відкритими. По крайней мере, в теплу пору року.
 10. Слідкуйте, щоб підлоги завжди були чистими, а пилу на полицях не залишалося.
 11. Дуже важливо, щоб під час прибирання ви були в гарному настрої. Тоді позитивна енергія наповнить простір. Якщо ви ж роздратовані, злі або ображені, відповідна атмосфера запанує і в вашому домі.

Налаштуйте себе на те, що ви не тільки очищаєте навколишній простір, але і наповнюєте його енергією любові, достатку і успіху.

Побутова техніка і електроніка

На другому етапі потрібно привести в порядок всі електричні прилади і побутову техніку. Погляньте на плиту — як багато на ній жиру і бруду? Чи давно ви чистили духовку? Всі ваші побутові помічники повинні міститися в ідеальній чистоті.

Рекомендації Правдиної:

 1. Робіть прибирання з вдячністю і любов’ю. Вся побутова техніка — це ваші помічники, які полегшують повсякденні домашні справи. Подумки говорите їм «спасибі».
 2. Слідкуйте за станом електричних лампочок. Зламані потрібно відразу міняти, запорошені — протирати. Іноді можна замінювати навіть ті, що працюють справно, щоб «відновити» енергетичний простір будинку.
 3. Якщо в справах або роботі настали якісь проблеми, озбройтеся ганчіркою, щіткою, порошками для чищення та дбайливо, з любов’ю, почистіть який-небудь побутовий прилад. В процесі уявляйте, як ситуація вирішується сприятливим чином.

Подивіться відео Наталії Правдиної з рекомендаціями щодо організації простору відповідно до фен-шуй:

Етап третій: позбавляємося від книг

У багатьох людей вдома ціла бібліотека. Звичка зберігати і не викидати старі книги може відгукнутися тим, що в вашому домі накопичиться негативна, застояна енергія. Вона гальмує всі життєві процеси.

Швидше за все, рада викинути книги викличе у вас протест. Але все ж таки постарайтеся залишити вдома тільки ті видання, які ви любите, регулярно перечитуєте. Продайте або роздайте старі підручники, нецікаві зібрання творів та іншу макулатуру.

Дуже важливо, щоб кожен предмет в будинку використовувався регулярно. Книги, які довго стоять на полицях без вашої уваги «ображаються». Як результат — скупчення негативної енергетики.

Тому раз в пару місяців розбирайте бібліотеку. Відкривайте книжкові шафи, провітрюйте їх, переставляйте томи місцями. Те ж саме потрібно робити і з будь-якими іншими речами, якими ви користуєтеся досить рідко. Не залишайте жоден предмет без уваги.

Після того, як ви закінчите все три етапу фізичної чистки простору, можна приступити до очищення на тонкому рівні. І тільки потім починати облаштовувати інтер’єр за канонами фен-шуй.

Очищення тонких енергій проводять кожного повного місяця. Для цього добре провітріть квартиру і пройдіться по кімнатах з воскової свічкою, читаючи молитви або мантри. Можна використовувати ароматичні палички або ефірні масла.

Ссылка на основную публикацию