Фемікапс: інструкція із застосування, аналоги препарату

Препарат під назвою Фемікапс, інструкцію по застосуванню якого слід серйозно вивчити перед використанням, є біологічно-активною добавкою. Даний засіб практично не має побічних ефектів і дає можливість здійснювати коригування ряду гінекологічних захворювань, викликаних гормональним дисбалансом.

1 Фармакологічна дія

Лікувальний ефект даного БАДа забезпечується компонентами, які входять до складу препарату. Так, що міститься в засобі масло примули вечірньої сприяє обміну жирів, вирішує проблеми з жіночою ендокринною системою і усуває запальні процеси в статевих органах. Хоча ця рослина не відноситься до примул сімейства первоцвіти, все-таки з ними воно має деяку схожість. Ця рослина належить до сімейства кіпрейних і має і іншу назву — ослинник. Масло примули вечірньої позитивним чином впливає на шкірні покриви, збільшує їх пружність, еластичність, лікує атопічний дерматит і дає можливість позбутися від деяких алергічних реакцій.

пропонуємо Вам ознайомитися

 • Як знизити тестостерон у жінок без гормонів народними засобами
 • Інструкція застосування препарату Фемостон 2/10
 • Які гормональні препарати призначають при клімаксі, огляд сучасних ліків
 • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

У біоактивної добавці присутній екстракт плодів рослини під назвою Вітекс священний. Він в потрібній кількості виробляє пролактин, прогестерон, впливає на збільшення концентрації лютеїнізуючого гормону, блокує утворення фолікулостимулюючого гормону, кількість якого через зменшення овариального запасу з віком в крові у пацієнток жіночої статі починає істотно збільшуватися.

Страстоцвет, або по-іншому пасифлора, присутня в складі комплексу, використовується під час виробництва снодійних, седативних препаратів. Екстракт цієї рослини міститься в Фемікапсе і дає можливість відчувати себе спокійно і рівно, забезпечуючи при цьому гарний настрій.

Вітаміни B6 і E дають можливість пацієнтці зняти дратівливість, запобігти руйнуванню вільними радикалами клітинних мембран і повернути емоційну стійкість. Дуже корисними є і що містяться в комплексі флавоноїди, які дають можливість збільшити стійкість до стресів, допомагають позбутися від депресії, безсоння, психічного, а також емоційної напруги.

Препарат Фемікапс рекомендується приймати жінкам, яким протипоказано використання під час менопаузи замісної гормональної терапії. Це буває в разі ризику виникнення раку грудей, матки, яєчників, тромбоемболії або тромбофілії. Даний факт пояснюється тим, що в препараті Фемікапс присутні лише природні складові, внаслідок чого біоактивна добавка не може забезпечити лікування при серйозних гінекологічних недугах.

2 Показання і протипоказання

Описуваний препарат є загальнозміцнюючим засобом, але до його застосування є наступні особливі показання:

 • нездужання під час менопаузи та дисфункції репродуктивної системи;
 • передменструальний синдром;
 • мастопатія (збільшення доброякісних утворень тканин молочних залоз);
 • недостатня кількість молока або його повна відсутність під час годування грудьми;
 • істотні проблеми із зачаттям дитини або безпліддя;
 • розвиток в яєчниках кістозних утворень;
 • хворобливі відчуття під час місячних і рясні менструальні виділення;
 • присутність у внутрішніх жіночих статевих органів запальних процесів.

Серед протипоказань по прийому Фемікапса можна відзначити період лактації та вагітність. Однак в цей час у виняткових випадках біодобавку вживати не забороняється. При цьому перед прийомом препарату необхідно обов’язково проконсультуватися з фахівцем, який зможе в кожному конкретному випадку визначити, чи не завдасть шкоди використання Фемікапса. Адже жінки під час вагітності та лактації повинні не нашкодити як собі, так і плоду або дитині, який годується грудьми. Тому в даному випадку необхідно під час вибору лікарських засобів підійти до питання з максимальною обережністю.

Різні види алергічних реакцій, ідіосинкразії, а також ферментопатии, можуть бути наслідком засвоюваних організмом жінки компонентів, які присутні в даному фармакологічному засобі. У разі якщо через використання препарату з’являються висипання на шкірі, дисфункції роботи шлунка, свербіж, а також інші моменти, що доставляють певний дискомфорт, застосування біоактивної добавки потрібно відразу ж припинити.

Використання препарату небажано для дітей і підлітків молодше 14 років. Пов’язано це з тим фактом, що у них ендокринна система ще не до кінця сформована і є ослабленою. Даних про передозування Фемікапса поки немає. Однак навіть при вживанні надмірної кількості капсул необхідно лише застосувати ентеросорбент і здійснити промивання шлунка. Щоб уникнути небажаних побічних ефектів при прийомі препарату Фемікапс, інструкція, прикладена до нього, повинна бути уважно вивчена.

3 Використання засобу під час клімаксу

Гінекологи при призначенні пацієнткам препарату Фемікапс під час менопаузи, вважають, що він здатний забезпечити нормальну роботу серцево-судинної і сечостатевої систем, виключити вегетативні порушення і позбавити жінку від надмірної дратівливості. Всі ці ефекти відзначаються в дійсності, що підтверджують і фахівці.

Даний комплекс при клімаксі дасть можливість жінці зберегти і заповнити необхідне і потрібне для її організму кількість мікроелементів і вітамінів.

Препарат Фемікапс має безліч відгуків людей, які брали його протягом певного часу. Більшість з них носять позитивний характер. На думку споживачів, їх самопочуття після вживання описуваної біологічно-активної добавки покращився. Незважаючи на це, необхідно пам’ятати, що жінки, які використовують даний препарат під час клімаксу, обов’язково повинні спостерігатися у гінеколога.

Ссылка на основную публикацию