Фарба для мелірування

Мелірування — процедура поновлення кольору волосся. Її застосовують на чорних, темних, світлих волоссі, відмінність є тільки в процедурах. Процедуру можна виконувати як в салоні, так і в домашніх умовах. Якщо вибирається другий варіант, то необхідно правильно вибрати фарбу. Хоч зараз багато косметики, підійти до вашого типу волосся може не кожна. Використання неякісного засобу може призвести до негативних результатів. Яка ж фарба для мелірування може використовуватися в домашніх умовах?

Вибір фарби по техніці

Мелірування зазвичай виконується з використанням шапочки або з фольгою. Із застосуванням першого способу фарбувальний склад наноситься на все локони. А з фольгою процес може зайняти багато часу, тому для цього необхідно вибрати сильне засіб. Тоді не буде перепалювання пасом під час обробки складом.


Є майстри, які по черзі розплутують фольгу і змивають фарбу, завдяки чому раніше пофарбовані частини будуть оновлені рівномірно. Таку ж процедуру можна зробити в домашніх умовах, особливо з довгим волоссям. Тільки для цього потрібна професійна фарба. Серед розмаїття засобів необхідно вибирати щадний склад.

Окислювачі і порошки

Барвники бувають двох видів: порошки та окислювачі. Порошок вважаються професійними засобами, і вони не допускаються до вільного продажу. Але їх можна придбати в салонах. Перед використанням необхідно ознайомитися з правилами процедури і з тим, як приготувати фарбувальний склад.

Окислювачі теж діляться на види залежно від концентрації. Їх необхідно вибирати за основним кольором і структурі локонів. Для темних і товстих пасом потрібно окислювач 9-12%. За допомогою такої концентрації відбувається якісне відбілювання локонів. Після забарвлення не виникає жовтизна. До світлого волосся потрібно вибирати 3-6%.


Оскільки самостійно складно вибрати засіб, тим більше розібратися з процентними окислювачами, то краще за все в домашніх умовах використовувати готовий склад. Він дозволяє швидко і надійно виконати фарбування. Деякі засоби представлені у вигляді комплекту, який складається з гребінця, пензлики, шапочки.

види фарби

  • Palette — якісна фарба для мелірування волосся, яка може використовуватися в домашніх умовах. Популярний засіб від компанії Schwarzkopf мають багату палітру. Косметика може використовуватися для поновлення натуральних і забарвлених локонів. У порівнянні з іншими засобами Palette має як класичні відтінки, так і незвичайні. Є кошти для чорних і білих волосся. Фарба дозволяє отримати стійке мелірування, тільки в процедурі повинні враховуватися всі тонкощі. Якщо волосся пошкоджені, то краще вибрати інший засіб, більш щадне. На здорових волоссі комплект дозволяє зробити привабливі локони. З ним можна усунути сивину.
  • «Естель» — професійний засіб, що підходить для фарбування волосся в домашніх умовах. Після процедури не залишається жовтизна, навіть при фарбуванні темних пасом. Відмінний результат «Естель» приноситься тільки з правильною концентрацією окислювача.

Найпопулярнішою фарбою «Естель» є серія De luxe. Її палітра включає 120 відтінків. Склад продукції насичений вітамінами, живильними компонентами, завдяки чому засіб безпечно в застосуванні. Фарба «Естель» має надійну стійкість і насиченість кольору. Відтінки можуть змішуватися для отримання незвичайних тонів. У наборі присутні окислювач, хромоенергетіческій комплекс. Ці компоненти забезпечують захист від шкідливого хімічного барвника. «Естель» складається з вітамінів і екстракту каштана, що дозволяє зробити волосся блискучим.

Серія «Естель» включає до складу лікувальні речовини, що дозволяє дбайливого знебарвлювати локони. Фарба складається з екстрактів гуарани і зеленого чаю. За допомогою спеціальної формули виконується дбайливий догляд. Засіб усуває сивину. Безаміачна фарба «Естель» застосовується для фарбування пошкодженого волосся. Підходить для використання в домашніх умовах.

  • «Лореаль» — надійна фарба, призначена для дбайливого фарбування. Засіб володіє прекрасним ефектом завдяки входить в комплект гребінці. На ній є місця, куди необхідно додавати склад. Потім гребінцем обробляються волосся. Потрібно витримувати тривалість процедури для отримання бажаного ефекту. Виконати забарвлення з «Лореаль» можна самостійно. Цей метод не потребує використання фольги або шапочки. Процедуру можна проводити на повітрі. Є багато інших фарб для мелірування. До них відносяться Wella, Garnier, Supra. Якщо якась косметика не підійшла, то краще замінити її на іншу.
  • «Ігора» — відома марка засобів для фарбування локонів. Schwarzkopf випускає косметику в 3 серіях. Igora Royal включає 45 відтінків, призначених для змішування з мікстон. Засіб представлено у вигляді фарби-крему, який змішується з окислювачем-емульсією.


Раніше продукція могла використовуватися тільки в салоні, але зараз кожна жінка може виконати процедуру самостійно. Тільки придбати її можна в спеціалізованих магазинах. Після процедури виходить стійкий відтінок, який тримається протягом 2 місяців. Потім потрібно забарвлення коренів.

Домашня процедура з шапочкою

Цей метод вважається найпростішим для домашнього використання. Його застосовують тільки для коротких пасом. Буде потрібно спеціальна шапочка з невеликими дірочками. Можна скористатися гумовою шапочкою або целофаном, в якому слід зробити дірочки. Але найзручніше придбати набір для мелірування, куди входять всі потрібні для процедури елементи.

Необхідно надіти шапочку, протягнути прядки з використанням гачка. Отримати легке мелірування можна, якщо протягувати пасма через кожну третю дірочку. Середнє вийде, якщо пропускати 1 дірочку, а інтенсивне — коли пасма протягується в усі дірочки.

Потім необхідно наносити фарбу. Вся робота повинна виконуватися за інструкцією. Для обробки пасом використовується плоска пензлик. Щоб освітлити волосся на 1 тон, тривалість процедури повинна складати 15 хвилин. Інтенсивне фарбування триває 45 хвилин. Після цього потрібно промити локони. Тільки потім можна знімати шапочку, промити голову з використанням шампуню, обробити волосся бальзамом. За допомогою процедури тонування можна усунути видні переходи відтінків.

Правильно виконати мелірування можна тільки з надійними засобами і з дотриманням всіх правил інструкції з проведення процедури.

Ссылка на основную публикацию