Езаем — заявка онлайн

Часто в житті бувають ситуації, коли людині гроші потрібні «тут і зараз», а банки відмовляються видавати невеликі суми на короткий термін. У таких випадках на допомогу приходять мікрофінансові організації, які спеціалізуються саме на мікрокредитах. У числі таких організацій знаходяться eZaem, Вкармане, Гроші в руки, Джет мані і багато інших. З їх допомогою можна отримати кредит за паспортом безробітним і людям з поганою кредитною репутацією.

Багато мікрофінансові організації, піклуючись про зручність сервісу і обслуговування, придумують різні привабливі виверти. До їх числа належить і інтернет-сервіс, що дозволяє самостійно оформляти заявки на позики і отримувати їх. Завдяки цьому мікрокредит можна отримати набагато швидше.

Мікрофінансових організація eZaem

Мікрофінансових організація Езаем — одна з перших в своєму роді на російському ринку фінансових послуг. Оформлення заявки, договору, отримання і повернення коштів в компанії виробляються в онлайн-режимі, що полегшує завдання як для клієнтів, так і для компанії. Приємно ще й те, що перший займ (за умови дотримання пунктів договору) до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян можна отримати абсолютно безкоштовно.

Компанія eZaem — умови надання мікрокредиту

Щоб отримати перший мікропозик в компанії, необхідно зареєструватися на їхньому сайті і оформити заявку. Фізична особа, яка бажає отримати позику, має:

 • Мати громадянство Російської Федерації і постійну реєстрацію на території РФ;
 • Бути не молодше 18 років;
 • Бути дієздатним;
 • Мати рахунок в російському банку;
 • Чи не бути іноземним посадовою особою.

Якщо ви берете позику вперше, доступна сума для вас, на жаль, не буде перевищувати 15 тисяч рублів. Але при повторній заявці ви зможете оформити мікропозик вже до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а термін, на який ви зможете розраховувати, складе до 30 днів. Таким чином, процентна ставка для вас буде в діапазоні від 0 до 2% в день.

Езаем — як отримати мікрокредит, онлайн-заявка

Оскільки всі операції з надання позики виробляються онлайн за допомогою виходу в інтернет, то для початку потрібно зайти на сайт і зареєструватися. Потім за допомогою калькулятора потрібно вибрати необхідну вам суму, а також термін, після чого натиснути «Оформити позику».

оформлення заявки

Після того, як ви натиснули кнопку «Оформити позику», для заповнення вам буде надана спеціальна анкета-форма. Заповнивши її і вказавши реквізити свого рахунку, підтвердіть умови позики. Після схвалення ви отримаєте гроші на рахунок.

Другий спосіб отримання позики укладається в тому, щоб (за умови вашої реєстрації на сайті) відправити СМС-повідомлення на запропонований номер, вказавши суму, термін і пароль.

При неможливості повернути позику вчасно, система пропонує продовжити термін кредитування. Зробити це можна також в особистому кабінеті на сайті. За пролонгацію може стягуватися додаткова комісія.

Способи отримання позики

Під час оформлення заявки на мікропозик в Езаем вас попросять вказати ваші реквізити, куди в разі схвалення і відправлять кошти. Ось список пропонованих способів отримання позики:

 • Готівкою через систему CONTACT;
 • На банківську карту;
 • На Qiwi-гаманець;
 • На банківський розрахунковий рахунок.

Як повернути позику?

Зробити повернення грошових коштів, як і дізнатися заборгованість по кредиту, також можна не виходячи з дому. Для цього достатньо мати особистий кабінет на сайті і:

 • Ківі-гаманець (Qiwi);
 • Банківську карту;
 • Доступ до терміналу;
 • Готівкові кошти для перекладу через офіс банку або систему CONTACT.

Всі розрахункові реквізити мікрофінансової організації Езаем вказані на сайті компанії.

Порада: МФО eZaem пропонує переказ коштів в обидва кінці за допомогою електронного гаманця. В якомусь сенсі це дійсно зручно, але далеко не завжди. Якщо ви плануєте використовувати гроші на банківській картці, тоді і займ краще запитувати відразу на неї. Адже при перекладі з електронного гаманця і навпаки можуть зажадати комісію.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Багато людей намагаються не користуватися послугами мікрофінансових організацій, мотивуючи це тим, що в разі несплати заборгованості вчасно їх можуть почати дошкуляти колекторські контори, і вважають за краще взяти кредит готівкою, наприклад, в банку Тінькофф. Почасти це дійсно так, проте ж перед тим, як брати будь-який кредит, потрібно подумати і про те, як ви будете його повертати і чи не виникне труднощів з цим. МФО eZaem функціонує на ринку фінансових послуг і характеризується як лояльна до клієнтів, добропорядна і надійна компанія. До того ж всі операції можна легко провести самостійно за допомогою онлайн-сервісу.

Ссылка на основную публикацию