Епілятор Wizzit

Якщо довга густа шевелюра здавна вважалася окрасою будь-якої представниці прекрасної статі, то волосяний покрив в інших частинах тіла аж ніяк не приваблював чоловічу половину до неї, і жінки завжди намагалися від нього позбутися, використовуючи різні способи і пристосування. Сучасний ергономічний і зручний у використанні домашній епілятор «Wizzit» ( «Візз») дозволяє успішно боротися з цим дефектом. Більшість користувачок назавжди полюбили цю модель і при поломці дублюють покупку аналогічним виробом.

Сучасні тенденції моди вимагають від жінок постійного догляду за своїм тілом. При цьому надлишкова рослинність на жіночому тілі, яка в більшості випадків не залежить від бажання спокусниці, а пояснюється генетичною схильністю, аж ніяк не викликає захоплення у чоловіків. Якщо ще сто років тому волохаті руки і ноги можна було укрити під покровом модною в ті роки одягу, то сучасний, мінімалістичний стиль модних убрань диктує необхідність максимального «оголення». Крім того, основні принципи сучасної гігієни вимагають прибирати волосяний покрив із зони пахв і бікіні.

На думку волелюбних французів, жінці, для того щоб привернути увагу чоловіка, необов’язково мати правильні красиві риси обличчя і фігуру, відповідну голлівудському стандарту «90-60-90». Для цього потрібен постійний догляд за собою, причому догляду необхідно піддавати все тіло, починаючи від кінчиків волосся і закінчуючи кінчиками пальців. Стандарти краси — поняття тимчасове, і воно змінювалося в різні століття і в різних народностей, а ось вміння догляду за самою собою як ніщо інше характеризують звички, манери і пристрасті жінки. Можна з’явитися в суспільстві з невміло виконаної укладанням і знайти тисячу пояснень своїм зовнішнім виглядом, але поява на людях панянки з густий волосяний порослю на руках і ногах більшість представників сильної половини людства сприйме як моветон. Тому питання, як позбутися небажаного волосся в досить інтимних місцях: під пахвами і в зоні бікіні — і на тілі є досить актуальним.


При цьому жінці позбутися надлишкової рослинності набагато складніше. Чоловік може скористатися бритвою і навіть деяка неголеність на обличчі вважається ознакою чоловічого шику. Дівчині, яка має ніжну шкіру, якою доводиться видаляти рослинність в досить інтимних місцях, доводиться користуватися різними більш щадними, ніж бритва, засобами епіляції. При цьому різні по контракції і функціональності пристрою для механічного видалення волосків — епілятори займають провідне місце в цьому асортименті.

Види і пристрій епіляторів

Епілятором називається електромеханічний прилад, основне призначення якого — ніжне, дбайливе видалення волосків по всьому тілу. Він здатний видаляти волосся різної довжини, приносячи жінці мінімум занепокоєння і забезпечуючи високу якість сбривания. На відміну від чоловічої бритви, яку доводиться застосовувати кілька разів в тиждень, епілятор настільки ретельно видаляє рослинність, що їм можна користуватися раз на місяць. Якість видалення волосків і мінімізація дискомфорту при проведенні процедури забезпечується регулярністю використання цього приладу і підбором найбільш оптимальної насадки.

У домашніх умови для видалення рослинності жінки в основному використовують три види пристроїв:

  • електромеханічні епілятори;
  • жіночі електробритви;
  • гігієнічні жіночі тримери.

В електромеханічних епіляторах як робочий орган використовується мультіпінцентная система, що представляє собою кілька дисків, які при обертанні, стикаючись один з одним, захоплюють волоски і висмикують їх з коренем. Ця система використовується практично у всіх останніх моделях епіляторів, які відрізняються кількістю дисків, найменуванням бренду і, звичайно, ціною. За відгуками, найкращі результати показують пристрої з модельних ліній «Braun Silk-epil», «HP Satinelle» і «Rowenta EP», які на телеекрані часто рекламують зірки подіуму і кінодіви, проте їх ціна доступна не кожному. Тому більшість представниць прекрасної статі, що ретельно стежать за своєю зовнішністю, вважають за краще купити і використовувати в домашніх умовах більш бюджетні зразки пристроїв для видалення волосся на тілі та обличчі.


Жіночі електробритви за своєю функціональністю займають проміжне місце між тримерами і чоловічий електробритвою для видалення і підрівнювання рослинності на обличчі. При їх використанні вони не викликають неприємних відчуттів, подразнення шкіри і можуть бути використані для мокрого та сухого гоління.

Жіночі гігієнічні тримери служать для точкового видалення рослинності або виконання стерлінга в зоні бікіні. Цим приладом можна легко відкоригувати лінію брів на обличчі або видалити окремі групи волосків в важкодоступних місцях.

Як видно з наведеного огляду, найбільшою багатофункціональністю мають епілятори, тому саме цей вид косметичних приладів жінки вважають за краще купити і використовувати в домашніх умовах. За допомогою цього приладу, що живиться від батарейок або малогабаритних акумуляторів, можна виконати всі необхідні процедури і назавжди забути про появу непотрібної рослинності не тільки в домашніх умовах, але і знаходячись у відрядженні або на тривалому відпочинку.


Ціна сучасних моделей досить різна, і не завжди дорогий епілятор буде більш зручний у використанні, ніж бюджетна модель. Наприклад, домашній епілятор «Wizzit» ( «Візз») незважаючи на маловідомий бренд і невисоку ціну, користується заслуженою популярністю у жінок.

Надійний епілятор для сучасної жінки

Епілятор «Візз» вважається однією з новітніх розробок серед приладів і пристроїв з косметичного догляду за тілом. Сьогодні купити цю модель можна як в супермаркетах парфюмерно-косметичних засобів, так і в системі інтернет-торгівлі. Ціна приладу коливається в межах 450,0-1190,0 рублів, однак при покупці дорогого варіанта, вартістю 790,0-1190, рублів, він комплектується дорожнім манікюрним набором. До його переваг можна віднести:

  • безболісне, що не казали неприємних відчуттів видалення волосся під пахвами і в зоні бікіні, що дозволяє назавжди забути дорогу в косметичні салони;
  • на думку професійних візажистів, ця модель — гідна альтернатива лазерної епіляції, до якої зазвичай вдаються зірки екрану і публічні особи;
  • висока тривалість ефекту видалення рослинності на будь-якій частині тіла, включаючи пахви і зону бікіні;
  • оптимальне співвідношення «ціна — якість»;
  • простота і ергономічність у використанні, не потребують ніякої додаткової підготовки або вивчення складних інструкцій.

Принцип роботи епілятора

Універсальність цієї моделі пояснюється можливістю використання різних джерел живлення. Базова варіант комплектується пальчиковими батарейками, однак використовуючи акумулятори аналогічного форм-фактора, власниця епілятора може назавжди забути, що таке покупка і заміна джерел живлення.


Випробувати ніжність впливу робочих органів приладу можна на обличчі, зробивши кілька рухів. Практично ніяких відчуттів не залишається. Така комфортна робота забезпечується інноваційної конструкцією робочого органу.

За відгуками користувачів, головка «Wizzit» щільно прилягає в поверхні шкіри, а видалення волосся разом з цибулинами практично не відчувається. Саме видалення волосяного волокна разом з фолликулом дозволяє жінці якщо не назавжди, то на тривалий час позбутися від волосся в досить ніжних місцях — під пахвами і в зоні бікіні, при подправкі брів на обличчі, де часте використання бритвених пристроїв небажано. При цьому завдяки формі робочого органу є можливість захоплення досить вузьких зон. За допомогою «Візиту» можна видаляти і окремі волоски. За відгуками експертів, ця модель спочатку розроблялася з орієнтацією на ніжну шкіру, щоб жінка назавжди забула про неприємні відчуття при проведенні епіляції.

Замовити зараз по Спеціальної ціною

Ссылка на основную публикацию