Екстрасенсорика для початківців: як Равза в собі надздібності

Екстрасенсорика — це загадкова і містична область можливостей людини, що дозволяє вийти за межі традиційного сприйняття світу. Далеко не кожен замислюється над тим, що він, виявляється, володіє прихованими екстрасенсорними здібностями. Достатньо лише навчитися їх розвивати — і перед вами відкриється воістину чарівний світ.

Що являє собою екстрасенсорика

Слово «екстрасенс» походить від латинського extra — «понад» і sensus — «почуття». Тобто вказує на людину, яка здатна відчувати набагато більше, ніж навколишні, має надприродні можливості.

Екстрасенсорикою прийнято вважати сприйняття реальності додатковими органами почуттів, крім звичайних п’яти, які є у всіх нас.

Екстрасенс здатний отримувати інформацію прямо через мозок, не використовуючи при цьому зір, слух, нюх і дотик. Ці повідомлення приходять до нього як картинки, голоси або інші, знайомі лише йому, явища.

Екстрасенсорні можливості зазвичай проявляються телепатією, ясновидінням, яснослухання або телекінезом. Також ці люди здатні побачити ауру людей, тварин або предметів.

Екстрасенсорикою можна назвати голос всередині людини, який підказує йому правильну відповідь для вирішення складного завдання, навіть якщо він суперечить логічному мисленню.

Більшість людей вважають, що екстрасенсорними сприйняттям можуть володіти лише обрані. Це невірне судження, тому що екстрасенсом може стати будь-який з нас. Надздібності приховані в кожній людині з моменту народження, але в більшості випадків, так і залишаються нерозкритими.

Сумно, але велика частина людей, подорослішавши, втрачає свій потенціал, не знайшовши в сучасному світі способів розкрити свій творчий хист. А адже більшість маленьких дітей є справжніми екстрасенсами, здатними бачити і чути набагато більше дорослих.

Але не варто засмучуватися. Якщо вас хвилюють питання про сенс життя і Вселенські закони світобудови, значить, настав ваш час осягати загадки екстрасенсорного сприйняття світу і розвивати в собі надздібності.

Прояв екстрасенсорних здібностей

Екстрасенсорні здібності можуть виявлятися як:

 • Ясновидіння — здатність отримувати інформацію про те, що відбувається незалежно від часу без участі органів зору. Це внутрішнє бачення того, що виходить за рамки реального світу.
 • Яснослухання — це внутрішній голос, отримання знань про Всесвіт на рівні слухових вібрацій.
 • Яснознаніе — можливість отримувати інформацію безпосередньо з Космосу, розуміння процесів, що відбуваються у Всесвіті. Людина отримує правильну відповідь з нізвідки і не може пояснити, як до нього прийшло це знання.
 • Інтуїція — здатність передбачати певні події, використовуючи підказки, які посилає мир, сни і передчуття.
 • Телекінез — здатність впливати на предмети за допомогою сили думки без будь-якого фізичного зусилля.

Дуже часто екстрасенсорні здібності відкриваються в тих випадках, коли існує загроза для життя або людина знаходиться в критичній ситуації і потребує допомоги. У такі моменти якийсь внутрішній голос підказує, як необхідно діяти.

Також людина може відчути в собі надздібності, перебуваючи в зміненому стані свідомості під впливом психотропних або наркотичних речовин. Про це прекрасно знали знахарі і шамани в різних культурах, і використовували властивості певних рослин для входження в стан трансу і спілкування з потойбічними силами.

Як визначити наявність екстрасенсорних здібностей

Щоб оцінити свої здібності до екстрасенсорне сприйняття спробуйте задати собі кілька питань:

 • Наскільки чуйно ви спите?
 • Чи маєте ви розвинену інтуїцію?
 • Чи відчуваєте ви чиюсь присутність, коли перебуваєте одні в кімнаті?
 • Везе вам в житті?
 • Чи забобонні ви, прислухаєтеся чи до різних прикмет і знакам, які посилає вам мир?
 • Чи є у вашому роду люди, пов’язані з магією, чаклунством, цілительством?
 • Чутливі ви до енергії оточуючих людей?
 • Спробуйте розвести долоні по сторонам на відстань близько двадцяти сантиметрів. Чи відчуваєте ви тепло, яке виходить від рук?
 • Чи вважаєте ви, що «народилися в сорочці»?
 • Чи відчували ви почуття дискомфорту і страху в місцях, де трапилася якась трагедія, хоча до цього ви про це не знали?
 • Чи спілкуєтеся ви з неживими предметами?
 • Чи легко ви можете схилити людини до певних вчинків?
 • Чи можете ви допомогти хворому і пом’якшити його біль при спілкуванні з ним?

Чим більша кількість ствердних відповідей, тим сильніше у вас розвинене екстрасенсорне сприйняття. Якщо ви відповіли «так» більш, ніж на 10 запитань, вам обов’язково потрібно розвивати свій творчий хист, адже ви справжній екстрасенс.

Але наявності одних здібностей недостатньо, щоб стати професіоналом в цій сфері. Необхідно також розвивати свою чутливість і інтуїцію за допомогою тренувань і вправ.

Вправи, що розвивають екстрасенсорні здібності

Для людей, які мріють розвинути в собі екстрасенсорні здібності, існує цілий ряд вправ, які розширюють діапазон сприйняття. Ці техніки активізують дрімаючі здібності до екстрасенсорики.

Як навчитися відчувати ауру руками

Якщо ви хочете навчитися сприймати ауру людини, виконайте таку вправу:

 • Сядьте зручно на стільці, тримайте спину прямо.
 • Розслабтеся і зупиніть потік думок, потріть долоні одна об одну.
 • Відсуньте долоні одну від одної на тридцять сантиметрів, тримаючи їх при цьому паралельно.
 • Починайте потихеньку зводити долоні до їхнього зіткнення. Повторіть вправу кілька разів.

Через якийсь час ви почнете відчувати руками межі своєї аури. Виникне відчуття виходить від рук тепла, долоні стануть пружними. Після кількох тренувань ці відчуття стануть не просто ледь вловимими, а цілком реальними і фізичними. Надалі ви також навчитеся відчувати ауру оточуючих, відчувати її межі.

Як навчитися бачити ауру

Вправа виконується в два етапи.

На першому етапі вам потрібно пару днів намагатися розглянути маленькі рисочки, які вимальовуються перед очима, коли ви вдивляєтеся в простір між століттями. Робити це краще ввечері, лежачи в ліжку. Для цієї вправи досить 15 хвилин в день.

На другому етапі дійте таким чином:

 • Навпаки себе поставте якийсь предмет — глечик, вазон чи щось інше. Бажано, щоб предмет був одноколірним. Розмістіть його на тлі білого аркуша паперу для нейтралізації фону.
 • Починайте вдивлятися в предмет, але не прямо, а побіжно. Згодом по межі предмета почне з’являтися легкий серпанок. Далі ви станете розрізняти її колір, що залежить від забарвлення предмета. Наприклад, зелений предмет має ауру червоного кольору, а жовтий — синього.

Найкраще виконувати вправу перед сном.

Як навчитися бачити віщі сни

Всі ми знаємо про феномен віщих снів або здатності передбачати події майбутнього на основі сновидінь. Для того, щоб побачити віщий сон, необхідно дати собі установку. Перед сном налаштуйтеся на те, що уві сні ви повинні побачити, як пройде завтрашній день. Робіть це кожен вечір протягом місяця. Поступово ви навчитеся бачити уривки подій, які повинні відбутися незабаром.

Намагайтеся запам’ятати свій сон в найдрібніших деталях і проаналізуйте його. Так, з часом можна виробити власну систему тлумачення снів.

Початківцям екстрасенсів радять якомога частіше бувати на природі, подалі від міської суєти. Намагайтеся більше часу проводити на самоті і медитації, вчіться чути голоси природи і вдивлятися в нічне небо. І тоді, можливо, сам Всесвіт стане розмовляти з вами.

Рекомендуємо до перегляду відеоматеріал:

Ссылка на основную публикацию