Егрегор грошей — правила роботи з ним для швидкого збагачення

Для людей дуже важливим аспектом є задоволення матеріальних потреб, адже всі ми живемо в світі, де гроші відіграють величезну роль. Ми представляємо собою частину економічної системи і не може існувати без фінансових коштів. Не всі знають, але існує таке поняття, як егрегор грошей — то є певна субстанція, що забезпечує достаток у фінансовій сфері і активно примножувати матеріальні блага. Про те, як підключитися до грошового егрегор і як з ним правильно взаємодіяти ви дізнаєтеся з даного матеріалу.

Що таке егрегор грошей

Насправді егрегор не є якимось абстрактним божеством або ідолом, якому необхідно здійснювати підношення, щоб домогтися його розташування. Егрегор виступає певним потоком енергії, якоїсь інформаційно-енергетичної сумішшю, представленої бажаннями, думками, словами, вчинками та емоціями величезної кількості людей.

Існують різні егрегори людського світу, як позитивного впливу, так і негативного. З характерних прикладів можна назвати християнський егрегор, але сьогодні ми зробимо детальний акцент саме на грошовому егрегор, дарує багатство, успіх, процвітання і стабільно високі доходи.

Егрегор по суті являє собою концентроване хмара, утворене хвилями-вібраціями, який випромінює конкретна людина або група людей, що має загальну діяльність (професійну, сімейну, релігійну, мовну, політичну і так далі).

Подібні хмари енергії утворюють всю інформаційно-енергетичну оболонку планети, на якій ми проживаємо. Існує таке явище, як поглинання одним егрегор інших або виростання одного з іншого, а також зіткнення або гармонійне взаємне співіснування.

Грошовий егрегор відноситься до числа найбільш древніх, що з’явилися на нашій планеті. З давнини все люди прагнуть досягти хорошого життя, що, перш за все, означає життя забезпечену. Егрегор грошей — це поєднання думок, образів, діянь і прагнень людини, спрямованих на досягнення різних матеріальних благ.

Всього існують два підвиди егрегор:

 • особисті;
 • Вільні.

У першому випадку людина задіює свій внутрішній потенціал енергії, який і дозволяє йому реалізувати в життя конкретну ідею. А коли ідея втілюється в життя, людина отримує певний прибуток. Але важливо проявляти особливу вибірковість в процесі вибору цілей. Обов’язково добре візуалізують бажане і уявляйте, як ніби ви вже маєте його в реальному часі.

Розглядаючи фінансову тему потрібно зауважити, що самий виражений результат спостерігається в тих випадках, коли ваша ідея покликана поліпшити або особисто ваше матеріальне становище або стан ваших близьких і друзів.

Як працюють всі егрегори

Щоб вам було зрозуміліше, слід детальніше зупинитися на принципі роботи егрегор. В результаті дії потоків енергії відбувається взаємовигідний обмін. Так, коли людина хоче підключитися до того чи іншого егрегор, йому необхідно дуже чітко уявляти бажане. Безумовно, він може отримати як позитивний, так і негативний відповідь в залежності від рішення егрегора.

А рішення приймається егрегор на підставі вигоди, яку він зможе отримати, коли ідея буде реалізована в життя. У більшості випадків під вигодою мається на увазі велику кількість людської енергії для поповнення своїх запасів і підтримки життєдіяльності енерго-інформаційної системи. Якщо ж енергії буде недостатньо — у прохача можуть забрати що-небудь інше на власний розсуд.

Тому, якщо ви бажаєте підключитися до егрегор, наприклад, до грошового, спочатку добре обдумайте своє рішення і будьте дуже уважні і обережні. Адже ви ніколи не можете бути 100% впевнені в тому, що від вас зажадають взамін за свою допомогу.

Обов’язково дотримуйтесь правил, щоб згодом отримати максимальну вигоду для себе і не понести при цьому ніякі втрати.

Насамперед подумайте, яка сума грошей вас дійсно задовольнить. Також обов’язково вказуйте цілі, на які збираєтеся витратити гроші. Ніколи не просите просто грошей заради багатства — таким чином, вкрай малоймовірно, що ви зможете отримати допомогу від егрегора.

Поставте чітку мету, на що вам зараз потрібні матеріальні засоби — на нову шубу, дачу на Мальдівах чи може на нове авто? Не варто соромитися своїх бажань, якщо ви впевнені, що у вас достатньо енергії для реалізації задуманого.

У наступному відео вам пропонується цікава інформація про грошовому егрегор, а також різні секрети успішного і тривалого взаємодії з ним

Егрегор грошей підключення

Коли ви підключаєтеся до егрегор, починає формуватися певне інформаційно-енергетична хмара. Це вібрації, які випромінюють в навколишній простір купюри, злитки золота або дорогоцінні мінерали.

Крім цього, егрегор грошей «харчується» також різними грошовими маніпуляціями, до яких можна віднести придбання і продаж різних товарів, видачу зарплати, зняття своїх грошей з рахунків і так далі. При цьому діє наступне правило — чим більший потік грошей регулярно проходить через вас, тим краще себе почуває грошовий егрегор.

Але, безумовно, як раніше вже позначалося, жоден з існуючих на сьогоднішній день егрегор не стане витрачати свою енергію даремно, він завжди стягує за це певну «плату». Як правило, в більшій кількості, ніж віддає. В іншому випадку егрегори просто припинили б своє існування, адже вони регулярно підживлюються людською енергією.

В якомусь плані вони нагадують банкірів — забирають великі суми, ніж дають. Але не поспішайте засмучуватися і прощатися зі своєю ідеєю до збагачення. Егрегори зовсім не схожі на вампірів. Адже, коли ви до них підключаєтеся, то вступаєте у взаємини, які є вигідними для обох учасників угоди.

При цьому егрегори дуже чітко контролюють, скільки благ вони дають і кому, а також в якому обсязі вони стягують енергетичну плату за свої послуги. Останній пункт розглядається окремо в кожному конкретному випадку.

Виняток становлять лише ті випадки, коли люди до цього вклали в егрегор багато своєї енергії, але тоді система і сама радісно віддячить свого нового «партнера».

Правила підключення до егрегор

Якщо говорити про вільні егрегора, то вони представляють певну небезпеку для застосування, адже протягом багатьох років і століть вбирали часто не найбільшу позитивну людську енергію з емоціями. Тому бажано зупинитися на особистому варіанті.

Для самостійного розкриття грошового егрегора від вас буде потрібно виконання наступних нескладних дій:

 • ставите перед собою конкретну мету, для чого вам потрібні гроші;
 • придумуєте спосіб, яким чином до вас можуть надійти фінанси;
 • домагаєтеся повного розслаблення, очищується від зайвих думок;
 • думаєте виключно про фінанси;
 • використовуєте різні медитативні практики.

Після завершення підготовчого етапу беретеся за чітку візуалізацію свого бажання. За рахунок сильного внутрішнього напруження ваша енергія почне активно викидатися в навколишній простір, що в свою чергу сприятиме створенню енерго-інформаційного поля навколо вас, яке і утворює собою егрегор.

Виходить, що все, що необхідно, щоб включити в роботу свій особистий грошовий егрегор — це максимальна концентрація на своєму бажанні, сильне прагнення до фінансового благополуччя.

Якщо вам складно самостійно візуалізувати матеріальні блага, можемо порадити вам відвідати ювелірний салон або банківське відділення, щоб насититися грошової енергією. А потім висловлюйте свою щиру й емоційну прохання. В деталях описувати свою ситуацію і називайте ту конкретну суму грошей, яка вам зараз необхідна.

Як правильно подякувати егрегор за допомогу

На те, наскільки потужно грошовий егрегор буде вам допомагати, вплине правильне з ним звернення. Адже в іншому випадку він виставить занадто високий «рахунок» за надані послуги.

Важлива регулярна подяку з вашого боку. Також постарайтеся зберегти своє звернення до егрегор потай навіть від найближчого оточення. Магія — це не та сфера, в якій стоїть хвалитися своїми досягненнями, в іншому випадку ви сильно ризикуєте звести на «ні» отриманий результат.

Крім цього, не забувайте і про те, що до грошей слід ставитися з великою повагою. Ніколи не засовуйте недбало купюри по кишенях, ні в якому разі не бгають їх. Купуйте для грошей новий, гарний і якісний гаманець, в якому гроші будуть розміщуватися вільно. Це їх «будиночок», і якщо їм там сподобається — вони будуть активно залучатися до вас.

Не варто і витрачати гроші даремно, в такому випадку егрегор вирішить, що ви більше не потребуєте його допомоги і ви зіткнетеся з фінансовими труднощами.

Якщо запримітили на землі впали купюри — ніколи на них не наступайте, бажано обійти їх стороною. Також перешкодити збільшенню багатства здатні і негативні думки по відношенню до грошей. Наприклад, ви будете думати, що гроші — це зло, нібито вони негативно впливають на характер людини, тоді точно будете страждати від постійних збитків.

Також допоможуть вам завжди примножувати свої фінанси і перебувати «в плюсі» наступні правила:

 • Усвідомте, що ви перебуваєте у взаємовигідних відносинах з грошовим егрегор, але ніколи не ставте гроші вище всього іншого.
 • При кожній зручній нагоді висловлюйте свою похвалу егрегор.
 • Всі ваші думки щодо грошового егрегора повинні бути тільки позитивними.
 • Кожен раз звертайтеся до егрегор за дозволом на те, щоб розбагатіти і добитися успіху.
 • Всі ваші бажання і благання повинні бути щирими і виходити від чистого серця.

Тому, якщо ви бажаєте, щоб грошовий егрегор став вашим надійним другом і завжди приходив вам на допомогу в скрутну хвилину — виконуйте всі зазначені вище правила і проявляйте максимально шанобливе ставлення до фінансових коштів. Нікому не кажіть про те, що виконуєте магічні маніпуляції для збільшення свого доходу. Подібні дії можуть злякати грошовий егрегор і ви залишитеся «біля розбитого корита».

Ссылка на основную публикацию