Ефективний змову на яблуко для залучення любові і на здоров’я

Змова на яблуко можна робити на любов або здоров’я. Поговоримо про правила і особливості виконання цього магічного ритуалу. А також поділимося самими перевіреними і ефективними способами змов.

Правила та рекомендації

Якщо ви хочете, щоб змову на яблуко точно подіяв, дотримуйтеся наступних правил:

  • Для здійснення магічного обряду постарайтеся вибрати і купити найкраще яблуко. Плід повинен бути свіжим, стиглим, соковитим. Подивіться, щоб в яблуці не було червоточини або гнильцю
  • Ваше увага повинна бути максимально сконцентровано на тому, чого ви хочете домогтися. Тому постарайтеся абстрагуватися від будь-яких сторонніх думок. Виберіть час, коли ніхто не зможе вам перешкодити — в кімнату під час ритуалу не повинен ніхто входити
  • Не використовуйте яблука, щоб прочитати змова, який може нанести комусь шкоду. Ви повинні переслідувати благі цілі — інакше вчинене зло повернеться до вас в триразовому розмірі

Найбільш вдалий час для читання любовних змов — вечора і ночі, коли Місяць іде на спад. Саме в цей час місячна енергія спрямована на творення. Якщо ж мета змови — позбутися від хвороби, краще читати його на зростаючу Місяць.

Любовні змови на яблуко

Яблука часто використовуються в любовної магії, тому що цей фрукт наділений неймовірною енергетикою. Недарма соковитий і смачний плід фігурує в безлічі древніх легенд і переказів: саме яблуко скуштував Адам в райських кущах, через знаменитого яблука розбрату почалася Троянська війна, згадка плода зустрічається і в давньогрецьких міфах (яблука Гесперид).

Поділимося кращими рецептами любовних змов із застосуванням яблука.

Змова для залучення любові обранця

Для здійснення цього ритуалу вам знадобляться:

  • Фотографія коханого. Зображення повинно бути якісним. Бажано відшукати портретне фото, на якому добре видно очі вашого обранця
  • Свіже велике яблуко
  • Нитка з натурального матеріалу

Що робити для змови:

  1. Приготуйте плід і розріжте його на чотири частини. серцевину приберіть
  2. Фото акуратно складіть в кілька разів і вкладіть в «серце» яблука
  3. З’єднайте четвертинки плода і перев’яжіть яблуко ниткою

Після всіх маніпуляцій неодмінно тричі скажіть текст змови. Він звучить наступним чином:

«З кожним днем ??яблуко буде сохнути, як раб Божий (ім’я коханого) буде по мені сохнути, рабі Божій (ваше ім’я). амінь »

Після завершення ритуалу приберіть яблуко в затишне місце. Коли плід зсохне остаточно, юнак почне відчувати до вас сильний потяг і буде надавати знаки уваги.

Змова на любов для самотніх дівчат

Якщо ви незаміжня дівчина і хочете швидше зустріти свого обранця, вам підійде цей варіант змови. Для здійснення магічного обряду знадобляться тринадцять воскових свічок і яблуко.

Проводьте ритуал пізно ввечері. У повній темряві необхідно запалити свічки і поставити їх кругом, в цент якого ви встанете і покладіть яблуко поруч з собою. Після цього потрібно повністю оголитися і подумки уявити, якого чоловіка ви хотіли б бачити поруч із собою. Краще потренуватися заздалегідь і сформувати точний образ потенційного коханого.

Після того, як представите чоловіка, скажіть наступні слова тричі:

«Як священний плід силою налитий, так і любов в моєму серці зріє. З першими променями сонця ти, любий мій, прийдеш до мене і полюбиш з першого погляду. А як тільки яблуко я вкушу, ти пов’язаний зі мною будеш назавжди »

Після цього необхідно повільно, відкушуючи невеликі шматочки, з’їсти яблуко. Вважається, що в перебігу трьох тижнів ви зустрінете чоловіка, який в майбутньому стане вашою другою половиною.

Не забудьте погасити свічки після обряду. Краще відразу лягти спати, не надягаючи на себе одягу.

Змови на здоров’я із застосуванням яблука

Яблуко в давнину вважалося священним плодом, символом життєвої сили, енергії і здоров’я. Тому за допомогою цього плоду можна здійснювати обряди для повернення здоров’я хворому. Ділимося способами.

Змова на схуднення

Ця змова підійде людям, чиї проблеми зі здоров’ям пов’язані із зайвою вагою. Вам знадобиться велике червоне яблуко. Перед скоєнням ритуалу відокремте від плоду держак і викиньте.

Рано вранці візьміть яблуко в руки, підійдіть до вікна і тричі скажіть заповітні слова:

«Яблуко кругле, червоне від хвороб позбавить і схуднути допоможе. Плід в жертву приношу, щоб від болячок позбутися і здоров’я зміцнити. амінь »

Після читання тексту необхідно з’їсти яблуко цілком, в тому числі і серцевину разом з насінням. З кожним днем ??ваше здоров’я буде поліпшуватися, а зайва вага йти. Ще кілька способів для позбавлення від зайвого жиру читайте в цій статті.

Дивіться відео приворотний змову на яблуко:

Змова від бородавок

Обряд для виведення бородавок дуже простий: розріжте яблуко навпіл і протріть половинками бородавки. Після цього необхідно пов’язати половинки натуральної ниткою і закопати в землю, подумки уявляючи, як нарости зникають з вашого тіла.

Текст змови при цьому потрібно читати про себе, не промовляючи слів вголос:

«Плід соковитий і свіжий я в землю закопаю, він бородавки з собою забере. Як тільки згниє в землі чорної яблуко, тоді шкіра чистою стане і бородавок не залишиться. Нехай буде так. амінь »

Після того, як плід згниє в землі, бородавки з шкіри зійдуть. Запасіться терпінням і чекайте.

Важливо вірити в те, що ви робите. Якщо ви недооцінюєте силу змов або ставитеся до них з недовірою, магічні ритуали не зроблять бажаного ефекту. Тому постарайтеся всією душею довіритися магічну силу — і отримаєте потрібний результат.

Ссылка на основную публикацию