Достовірне ворожіння по руці, скільки у вас буде шлюбів

Хіромантія є точною наукою, в якій лінії шлюбу відведено особливе місце. Адже саме по ній ви зможете дізнатися, скільки разів вам доведеться приміряти весільну фату, а також дана лінія освітить всі проблеми, які можуть виникнути у подружньому житті. Пропонуємо вам вивчити всі нюанси достовірного ворожіння по руці, яке повідає про кількість майбутніх шлюбних союзів.

Хіромантія що це таке

Хіромантією називається давня наука про ворожіння по долоні людини. Своїми витоками хіромантія сягає часів Стародавнього Єгипту. В ту давню пору ворожіння по долоні користувалася величезною популярністю і представляло собою науку, доступну лише для обраних членів суспільства. На сьогоднішній же день хіромантією може скористатися кожен бажаючий.

Перш ніж братися за вивчення ліній на долоні, необхідно визначити, яка рука буде головною. Активною вважається та рука, якою ви виконуєте всі дії. Виходить що у правшів це буде права рука, а у лівшів, відповідно, ліва. А значить шукайте лінію шлюбу на головній руці ворожбитів людини.

Відмінні риси лінії шлюбу і її розташування

Зовсім не дивно, що хіромантія надає особливого значення лінії шлюбу. Адже відносини між статями і подружнє щастя дуже важливі не тільки для представниць прекрасної половини людства, але і для чоловіків. Давно помічено, що чоловіки, які отримують підтримку від своєї дружини, досягають набагато більших успіхів в кар’єрі ніж ті, хто з якихось причин не пізнав сімейного щастя.

Лінію шлюбу дуже легко виявити на руці. При цьому вам зовсім не обов’язково мати спеціальні знання в області хіромантії. Спершу знайдете на руці лінію серця. Потім уважно розгляньте ділянку, який розташувався поруч з мізинцем. Між ним і кільцем навколо мізинця (якщо таке у вас звичайно є) і будуть розташовуватися лінії, за якими можна дізнатися про майбутні шлюби.

Лінії шлюбу розташовуються в горизонтальному напрямку, від них можуть відгалужується лінії дітей, але це вже окрема тема. У ряді шкіл хіромантії, наприклад, в індійській існує трохи інше позначення лінії шлюбу. Так лініями заміжжя називаються ті рисочки, які розташувалися знизу від великого пальця. При цьому вони відрізняються точно таким же значенням, як і в ситуації з першим варіантом визначення. Але інша частина хіромантів переконана в тому, що це трактування є в корені неправильним.

Ворожіння по руці скільки буде шлюбів

Якщо хочете дізнатися, скільки разів вам судилося вийти заміж або одружуватися, необхідно просто порахувати число рисок, що розповідають про укладення шлюбного союзу. При цьому яскраво проявлені рисочки вказують на стабільний шлюб, який буде тривати дуже довго. А тоненькі лінії повідають про короткострокові зв’язках і можливо навіть серйозних відносинах, які, однак, не приведуть до весілля.

Тепер ви зрозуміли, як дізнатися скільки шлюбів призначене вам згори. Але а що ж означає відсутність лінії шлюбу на долоні? Згідно з однією приймете подібне є ознакою псування, звану вінцем безшлюбності. Якщо вам не вдається зав’язувати стосунки з протилежною статтю, варто задуматися, можливо, має місце який-небудь негатив, який обов’язково потрібно буде зняти.

Також існує варіант, коли рисочки відсутні бо має місце шлюбний союз за розрахунком, в якому все засноване лише на грошах, а не на чуттєво-емоційній сфері.

Хіромантія відраховує число шлюбів від лінії серця. Якщо вам судилося неодноразово бути в якості нареченої або нареченого, перший шлюбний союз буде позначатися першої рискою, відгалужується від лінії серця. Так ви зможете дізнатися про майбутніх дітей, адже лінії заміжжя завжди мають зв’язок з іншими лініями, що розповідають про потомство.

Як скоро ви вийдете заміж?

Хіромантія дозволяє дізнаватися не тільки число шлюбних союзів, а також вік в якому вони будуть укладені:

  • варіант розташування лінії шлюбу близько до лінії серця розповідає про ранній шлюб;
  • якщо ж лінія шлюбу проходить від початку мізинця і досягає лінії серця, значить людина укладе шлюбний союз у віці від двадцяти п’яти до тридцяти років;
  • випадок, коли риска, відповідальна за шлюб, проходить в безпосередній близькості до закінчення мізинця повідає про пізньому укладанні шлюбного союзу.

Характерні знаки на лінії шлюбу

Як уже згадувалося на початку статті, по лінії шлюбу ви зможете дізнатися не тільки про кількість шлюбних союзів, але і отримаєте відомості щодо проблем, які загрожують вам сімейного життя. Далі ми розглянемо найбільш популярні знаки і символи, що зустрічаються на описуваної лінії:

  • Вилка виступає роздвоєнням, що розташувався в кінці лінії шлюбу. Подібні символи повідають про розбіжності, а також різні характери партнерів, звички в побуті і різну життєву позицію. При завершенні лінії шлюбу виделкою — можна говорити про розлучення. При цьому чим більше вилка, тим з більш сильними непорозуміння зіткнуться подружжя. Розлучення ініціює людина, на руці якого присутній подібна відмітка. Також в процесі сімейного життя між подружжям будуть неминуче виникати сварки і розбіжності причому практично з усіх питань.
  • Наявність масштабних острівців на лінії шлюбу повідає про скрутній сімейної ситуації. Але цей символ є набагато важчим, ніж перший. Якщо в першій ситуації партнери ще можуть адекватно сприймати те, що відбувається, то в другому випадку це абсолютно неможливо. Острівець повідає про майбутніх судових позовах, сильних скандалах і лютою ворожнечі між подружжям.

Цікавий момент. У хіромантії відомо поняття специфічної лінії розлучення. Вона виникає на руці тих особистостей, чиїм щастя провіщається якась загроза. Це дуже незвичайний знак і тлумачення подібної мітки представляє певні труднощі.

Всі секрети сімейного життя по лінії шлюбу

Складно переоцінити роль лінії шлюбу в хіромантії. Адже саме вона зможе розкрити будь-які секрети кожної людини. Наприклад, наявність прямої рисочки вкаже на те, що родина не буде занадто виділятися на тлі всіх інших сімей. Цілком ймовірно, що чоловік і жінка зіткнуться з різними проблемами, але у них відсутні серйозні таємниці і секрети один від одного.

Зовсім інша ситуація, коли лінія шлюбу закінчується острівцем, після чого направляється вниз до лінії серця. Дана позначка вказує на інцест, зв’язок між кровними родичами, наприклад, братом і сестрою. Для підтвердження цієї інформації зверніть свою увагу на пагорб Венери.

Коли лінія шлюбу досягає лінію Сонця або перетинає або проходить крізь неї, це явний покажчик, що ви вийдете заміж за дуже знаменитого людини. Він володіє достатнім станом, є солідною і впливовою особистістю. Даний шлюбний союз матиме для вас велике значення, в ньому знайдеться місце і почуттям, і розрахунком.

Загалом же лінії на долонях, які розкривають сімейне життя людини, становлять інтерес для кожного з нас. Навчившись правильно розшифровувати подібні знаки ви зможете своєчасно запобігати різним неприємності і вбережете своє сімейне щастя від нападок недоброзичливців.

Також на завершення обов’язково перегляньте цікавий тематичний відео-матеріал:

Marissa

Ссылка на основную публикацию