Дорогоцінні камені за Знаками Зодіаку

Які камені відповідають різним знакам Зодіаку, як вони впливають на їх долю і здоров’я? Астрологи стверджують, що кожній людині сприяють ті мінерали, які теж пов’язані з тим чи іншим астрологічним знаком. Вони склали Список каменів по місяцю народження, і затвердили його на з’їзді асоціації ювелірів в 1912 році.

Овнам

Алмази і діаманти поділяться з Овном своєю силою, допоможуть йому подолати всі перешкоди на життєвому шляху, зміцнять такі його якості, як цілеспрямованість, віру в себе, завзятість. Алмази благотворно впливають на нервову систему Овнів — запобігають спалаху гніву, умиротворяют і заспокоюють його, виводячи на перший план розум.

Рубіни підсилюють позитивні якості натури Овнів — великодушність, милосердя, доброту. Рубіни допоможуть Овнам впоратися з депресією, відновити душевні сили, підсилять його інтерес до життя. Камінь призводить Овнів до перемоги, захищає від негативу, дарує взаємну і щасливу любов, а в разі наближення небезпеки трохи змінює колір, що має насторожити його власника.

Аметист здатний зняти нервову напругу, позбавити Овнів від прийняття необдуманих рішень, допомагає контролювати емоції. Аметист усуває такий недолік Овнів, як егоїзм, особливо якщо це заважає їм знайти компроміс з оточуючими.
підсилюють у Овнів такі властивості, як мудрість і інтуїцію. Сапфір навчить представників цього знака стримувати емоції, тверезо оцінювати ситуацію, і взагалі — бути більш розсудливими.

Тельцям

Смарагд — це камінь зеленого кольору загострює у Тельців інтуїтивні здібності, допомагає безпомилково знайти способи для вирішення життєвих завдань, і досягнення цілей. В результаті Тельці отримують і матеріальну винагороду, і зміцнюють матеріальну базу, без якої не уявляють свого існування. З смарагдом Телець стає більш успішним, в його душі поселяються гармонія, великодушність і оптимізм. Смарагд дарує Тельцям взаємну і міцну любов, але може покритися тріщинами, якщо його власник почне змінювати коханій людині. Особливо посилюється енергетика смарагду в повний місяць.

Хризопраз допомагає Тельцям не зупинятися на півдорозі, і доводити почату справу до кінця, при цьому самоцвіт усуває всі перепони на шляху свого власника. Самоцвіт здатний уберегти Тельця від ран, травм і нещасних випадків, але для цього він повинен бути оправлений в золото. Крім того, мінерал справляє позитивний вплив на здоров’я Тельців, покращує кровообіг, підсилює метаболізм, стимулює функції гормональних залоз.

Халцедон допоможе відновити сили після стресу, впоратися з депресією, зробить їх більш щедрими і добросердими по відношенню до близьких людей.

Близнюкам

Агати різних кольорів допомагають Близнюкам досягти душевного спокою і рівноваги, надають їм більше розсудливості, зберігаючи, при цьому, їх індивідуальність. Близнюкам творчих професій агат необхідний для формування власного стилю, досягнення успіхів незвичайним, що раніше не використаним методом.

Олександрит надає на своїх власників — Близнюків заспокійливо дію, вчить їх не хвилюватися через дрібниці, поселяє в їх душі гармонію і спокій, робить більш постійними, згладжує протиріччя.

Берил — відповідний мінерал для досягнення поставлених цілей. З ним проблеми не здаються Близнюкам нерозв’язними і занадто серйозними. Цей самоцвіт необхідний Близнюкам, які поставили перед собою мету зробити кар’єру і створити дружну і міцну сім’ю. Прикраси або талісмани з бериллом Близнюкам потрібно брати з собою в дорогу, він стане для них надійним захистом від усіляких невдач і неприємностей.

Топаз вважається каменем душевного просвітління. Вони позбавлять Близнюків від шкідливих звичок і згубних пристрастей, змусять задуматися про скоєних вчинках і прийняти правильне, зважене рішення. Топази здатні захистити від безсоння, психічних розладів, нервової напруги. Цілющі властивості мінералу вбережуть від хвороботворних бактерій, небезпечних вірусних захворювань, інфікування.

Ракам

Перли будь-якого забарвлення — білого, чорного, рожевого, блакитного, червоного, жовтого. Небесною покровителькою цього самоцвіту і Раков вважається Місяць, тому на них мінерал надає саме позитивний вплив. Розвиває їх приховані здібності, підвищує інтуїцію, залучає удачу, нейтралізує негатив, який накопичився в душі Раків, і що надходить ззовні. Жінкам Ракам перли подарує взаємну любов, гармонію і взаєморозуміння в сім’ї.

Смарагд так само підходить представникам цього знаку. Він заспокоює нерви, заспокоює, вчить контролювати емоції, і що важливо для Раків — наповнює їх душу радістю і світлом, виганяючи меланхолію. Мінерал робить Раков більш товариськими, доброзичливими і привабливими, підвищує їх вага в суспільстві, привертає багатство і успіх.

Хризоберилл «котяче око» зробить Раків більш впевненими в своїх силах, допоможе їм піднятися на соціальних сходах, зробити успішну кар’єру. Крім того, з цим мінералом Рак зможе подолати власні недоліки. Прикраси з «котячим оком» захистять Раков від псування, пристріту, обмов, допоможуть зберегти любов, налагодити відносини з оточуючими.

Місячний камінь стане сильним талісманом для людей, що народилися в повний місяць, або в понеділок, який вважається місячним днем. Їм він допоможе у всіх починаннях і справах, вкаже вірний напрям на шляху до добробуту і щастя. Місячний камінь, оправлений у срібло, вилікує Раков від нервових захворювань.

Левам

Янтар — сонячний камінь для «дітей Сонця» — Львів, яким протегує це світило. Янтар підсилює якості, які є у Львів з народження — красу, успішність, віру в свої сили. Крім магії, бурштин проявляє і цілющі властивості, за рахунок янтарної кислоти, яка є природним біостимулятором, має антитоксичну і заспокійливу дію. Необроблені камені бурштину позбавлять Львів від безсоння і поганих снів, вилікують серцево-судинну систему, заспокоять нерви. Жінкам Левам бурштин допоможе зачати і народити дитину.

Олівін або хризоліт — ще один сонячний камінь, заспокоює пристрасті, киплячі в душі Львів, допомагає їм порозумітися з оточуючими, поблажливо ставитися до недоліків інших людей. Хризоліт має загальнозміцнювальну дію на організм Львів, налаштовуючи їх на позитивний лад. Самоцвіт подарує Левам міцний сон, позбавить від заїкання і мігрені. Облямовують самоцвіт в золото — таке поєднання підсилює інтуїцію власника, розвиває в ньому здатність до ясновидіння.

Жовтий топаз допомагає зробити кар’єру, принесе матеріальний достаток і душевний спокій, захистить від підступів недоброзичливців. Крім того, мінерал має здатність зцілювати подагру, бронхіт, астму, ревматизм, безсоння.

Дівам

Хризоліт позбавляє Дев від зайвого консерватизму і відсталості, підвищує їх рейтинг в суспільстві, налаштовує на отримання нової інформації, дає можливість рухатися вперед.

Яшма будь-якого кольору підвищить життєвий тонус Дев, допоможе їм налагодити стосунки в родині, зробить більш спокійними і мудрими. З прикрасами з яшми Діви перестануть критикувати інших людей і звернуть увагу на власні недоліки.

Нефрит розвиває у Дів такі риси характеру, як доброта, справедливість, помірність в бажаннях. Самоцвіт привертає в життя своїх власників потрібних, добрих людей, і допомагає надовго зберегти дружні відносини. Мінерал захищає від негативних проявів, береже від блискавки і нещасних випадків, знімає болі і запалення.

Терезам

Аквамарин — мінерал зробить представників цього знака більш постійними, без типової для них різкої зміни настрою. Самоцвіт для Терезів є запорукою довгого і взаємної любові, амулетом, що допомагає створити гарну сім’ю.

Лазурит наділяє Терезів творчим натхненням, допомагає зробити їм важливі відкриття, досягти успіху в живописі, науці, журналістиці, літературі. Крім того, лазурит благотворно впливає на фізичне здоров’я Терезів — зміцнює фізичні і моральні сили, продовжує молодість, налаштовує на позитивний лад, який необхідний кожній людині для збереження душевного здоров’я.

Опал вважають мінералом вірності, надії і любові. Терезам він подарує мир і гармонію, пом’якшить перепади настрою, усуне депресію і апатію, навчить приймати зважені рішення.

Турмалін зробить Ваги більш стабільними, навчить реально дивитися на життя з її численними проблемами, поселить в душі оптимізм, віру в себе, надію на успіх. Розвине такі властивості особистості, як співчуття, доброта, прагнення допомагати людям. Особливо необхідний турмалін Веса лікарям, і Терезам викладачам.

Скорпіонам

Аквамарин — для здобуття любові та підтримки миру і взаєморозуміння в сім’ї. Мінерал висвічує всі темні куточки в душі Скорпіона, позбавляючи його від роз’їдають душу важких спогадів і темних думок про помсту.

Гранат підсилює енергетику Скорпіонів, робить їх ще більш переконливими і впливовими. Мінерал має цілющі властивості, допомагає своїм власникам вилікувати простудні захворювання, знижує високу температуру, позбавляє від мігрені. Скорпіонам камінь дарує світлі думки і відмінний настрій.

Чорний опал відновлює душевні сили Скорпіонів, допомагає позбутися від упертості, зайвої самовпевненості, згладжує протиріччя в їх душі. З опалом представники цього знака встануть на шлях самовдосконалення, направлять свою енергію на благі справи, позбудуться нервових зривів і депресії.

Стрільцям

Бірюза — камінь удачі, перемоги і щастя. Стрільцям самоцвіт допоможе довести розпочаті справи до успішного завершення, усуне всі перешкоди на шляху, призведе до матеріального благополуччя. Бірюза наділяє своїх власників оптимізмом, цілеспрямованістю, упевненістю в своїх силах, налаштовує на позитивний, але серйозний лад, усуваючи безпечність.

Жовті топази корисні Стрільцям, які роблять кар’єру. Їм мінерал принесе заступництво вищих посадових осіб, дружбу з потрібними людьми. Топаз необхідний Стрільцям, котрі збираються в дорогу — талісман вбереже їх від напастей, що підстерігають мандрівників у чужих краях. Має камінь і цілющі властивості — виліковує безсоння і астму.

Тигрове око добре поєднується з енергійними людьми, якими є Стрільці. Їм він допоможе в досягненні цілей, направить енергію в творче русло, навчить більш раціонально витрачати свої сили.

Обсидіан несе в собі вогненну енергію вулкана. Стрільцям він допоможе долати агресію, позбавить їх від зневіри і апатії.

Козерогам

Рубіни — вони приносять щастя в любові, допомагають добитися взаємності, і надовго зберегти відносини. Цей мінерал має унікальну особливість посилювати властивості характеру людей, добрі люди під його впливом стають справжніми альтруїстами, а злі — остаточними негідниками. Що стосується взаємин між рубінами і Козерогами — мінерал розігріє кров типового зимового знака, ділиться з ним любов’ю, робить їх менш прагматичним, поселяє в душі прагнення до піднесеного і прекрасного.

Онікс необхідний Козерогам для здобуття влади над людьми, зміцнення пам’яті і просвітлення розуму. Своїх власників мінерал захищає від травм, поранень і нещасних випадків. Облямовують мінерал в срібло, в такому обрамленні посилюються його цілющі властивості, він стає корисним при безсонні, захворюваннях серця, апатії і меланхолії.

Малахіт потрібен Козерогам для пробудження внутрішніх резервів і посилення душевних сил. Малахіт є м’яким каменем, це властивість він передає надмірно суворим Козерогам. Мінерал зеленого кольору здатний розтопити лід в душі зимового знака, вивільнити енергію і направити її на реалізацію нових цікавих ідей.

Цілеспрямованим і дисциплінованим Козерогам малахіт допомагає в досягненні життєвого успіху, що приносить визнання суспільства і матеріальне благополуччя. Це ті два кита в житті Козерогів, які необхідні їм для самоповаги.

Водоліям

Аметист — цей мінерал дає захист від чорної магії і пристріту, допомагає позбутися від пияцтва і куріння. Амулети з аметистом необхідні Водоліям, котрі збираються в далекі подорожі. Сильна енергетика мінералу добре поєднується з енергетикою Водоліїв, і очищає її від негативних прояви і емоцій. Аметист допомагає поверхневим і допитливим Водоліям сконцентрувати увагу на головному і важливому, допомагає у вирішенні життєвих завдань. Аметист відновлює сили, допомагає вийти зі стану депресії, вселяє оптимізм і надію. Прикраси і амулети з аметистом захищають Водоліїв від недоброзичливців і їх підступів, згладжують негативні якості власного характеру. Стародавні цілителі застосовували камінь для лікування головного болю, поліпшення кровообігу.

Циркон відмінно уживається з Водоліями, які прагнуть до нових знань. Він активізує їх інтелектуальну діяльність, зміцнює пам’ять, підсилює спостережливість і інтуїцію, допомагає аналізувати явища, що відбуваються і події, і робити правильні висновки.

Аналогічні дії на Водоліїв надає і вид циркону — гіацинт. У стародавні часи і в середні століття його вважали каменем мандрівників, купців і митців.

рибам

Аквамарин необхідний мрійливим, непрактичним і невпевненим в собі Рибка цей мінерал додасть більше впевненості в собі, приверне надійних покровителів, навчить прагматичності. Аквамарин нагадує рибам про те, що не варто витрачати всі сили на вирішення чужих проблем, особливо, якщо є чимало власних. При цьому мінерал очищає середовище проживання Риб від всіляких негативних явищ — заздрості, пристріту, чаклунства.

Перли, що виріс в воді, живе на одній з Рибами хвилі, і дарує їм спокій і щастя. Захищає від злодіїв і шахраїв, загострює інтуїцію і веде з їх життєвого простору непотрібних і навіть шкідливих людей.

Аметист — цей мінерал сприяє майже всім знакам Зодіаку. Не залишаться без його допомоги і Риби. Їм він подарує взаємність у коханні, світ в душі, позбавлення від мук ревнощів і нервових розладів.

Соколине око — з цим мінералом Риби стануть більш сміливими і відкритими для нових енергій і устремлінь. Мінерал поліпшить і їх фізичний стан, допоможе вилікувати рани, забої, запалення і подразнення шкіри.

Ссылка на основную публикацию