Догляд за азалій в горщику в домашніх умовах

Азалія — ??це дуже примхливий і вибагливий квітка, що вимагає багато уваги і турботи. Не так-то і просто виробляти догляд за азалій в горщику в домашніх умовах. Існує три основних види цієї рослини: раннецветущие, середньоквітучих і поздноцветущие, але бувають цей квітка цвіте і в інший час. При гарному догляді за кімнатної азалій в горщику в домашніх умовах можна домогтися довгого цвітіння, аж до 6 місяців. Цвіте ця рослини пухнастими квітами, які можуть переважати в дуже великій кількості, такому, що навіть не видно буде листя. Висотою азалія буває в середньому від 30 сантиметрів та півтора метра.

Хочеться сказати кілька важливих слів про відхід. Головне про що ніколи не варто забувати, що азалія любити світло і прохолоду. Ні в якому разі не ставте квітка під прямі сонячні промені! Це погубить рослину. Якщо вибору немає, то просто в літній час, щоб трохи зменшити яскравість сонця, прітемніть за допомогою паперу. У зимовий час через нестачу сонячних променів добре використовувати спеціальні люмінесцентні лампи.

Не варто забувати і про температуру повітря. Взимку вона повинна досягати 12-16 градусів, а влітку 20-23 градусів. Але не піддавайте азалію різких перепадів температур, вона цього не потерпить.

Полив слід здійснювати досить-таки часто, але ні в якому разі не заливати рослина! Якщо в піддоні скупчується багато води, обов’язково її прибирайте, інакше гниття не уникнути. Вологість же в приміщенні повинна бути не більше 70%.

Перед пересадкою рослина обов’язково підрізають і прищипують стебла. Це процедуру взагалі необхідно проводити постійно, навіть якщо ви не збираєтеся пересаджувати квітка. Своєчасне і правильне обрізання гарантовано позитивно вплине на рослину.

Підживлення варто проводити тільки спеціальними засобами, експерименти тут тільки нашкодять.

Ніколи не забувайте, догляд за азалій в горщику в домашніх умовах, вимагає уважності, а такий крок являє в собі цілий комплекс.

Ссылка на основную публикацию