До чого сняться зуби по сонникам Міллера, Нострадамуса

Зуби сняться багатьом, причому часто виступають об’єктами кошмарних снів. До чого сниться втрата, лікування наших «перлин», як дивиться сонник на здорові або хворі зуби?

Загальна тлумачення вашого нічного бачення

Деякі люди вважають, що зуби уві сні — погана ознака, проте насправді такі сни частіше несуть позитивну інформацію. Скажімо, цінну пораду, підказку, часто стосується відносин з ріднею або здоров’я, бізнесу. І навіть якщо уві сні ви відчували самі негативні емоції, тлумачення сну може бути райдужним.

Які вони були?

 • Звичайні — до спілкування з людиною, яка буде викликати у вас негативні емоції.
 • Великі: ви занадто прив’язалися до якоїсь людини, через що почали страждати ваші справи.
 • Красиві, білі, ідеальні, причому це були ваші власні «перлинки» — до появи проблем, але не критичних. У вас є достатньо сил і внутрішніх ресурсів, щоб впоратися з ними.
 • Білі, гострі ікла — сон говорить, що ви пов’язані з потойбічними силами. Важливо: відкрився в вас дар краще використовувати на благо, інакше нічого хорошого він не принесе.
 • Чужі: ви скоро зустрінете дуже цікаву людину. Можливо, це ваш суджений.

Вони не справжні!

 • Бачити вставну щелепу або ж зубний протез — тривожне попередження. Скоро в вашому житті почнуться проблеми. Але не хвилюйтеся завчасно — ви самі їх вирішите.
 • До чого сняться зуби з металу, будь-якого — срібла, золота, олова? Чи є за вашою душею якийсь гріх, вчинок, за який вам соромно? Скоро всі дізнаються про цю ганебну таємницю, так що якщо не хочете, щоб ваша репутація впала «нижче плінтуса», постарайтеся все виправити, поки не пізно.

стоматологічні проблеми

 • Чорні, гнилі, розвалюються зуби можуть попереджати про початок хвороби. Також подібний сон говорить про те, що ваші внутрішні сили закінчуються. Візьміть відгул, а ще краще — коротку відпустку, і відпочиньте, а то ж так і захворіти недовго!
 • Зуби були жовтими: до поганих емоцій. Ви можете відчути ревнощі через зраду коханого, або ненависть, заздрість до успішних конкурентів.
 • Зубний камінь або наліт — люди, з якими ви дружите (працюєте, живете, вчитеся разом), можуть вас підвести. Іноді сон означає, що скоро ви будете вести справи разом з такими людьми. Чи не перекладайте на них відповідальності, завжди перевіряйте всі особисто — так ви захистите себе від поганих наслідків їх нехлюйства.
 • Ви глянули в дзеркало уві сні — а в роті немає зубів? Ваше підсвідомість хоче нагадати про проблеми зі здоров’ям. Навіть якщо у вас нічого не болить, згадайте про будь-які нездужання і обстежтеся. Пам’ятайте: будь-яку хворобу простіше вилікувати на початковій стадії, ніж на стадії загострення!
 • Бачити зуби хитаються, в тріщинах, але не випадають з рота — ваша підсвідомість натякає на проблеми зі здоров’ям або на роботі. Прийшов час підлікуватися або привести в порядок справи.
 • Ви відвідували зубних справ майстра? Скоро ви розплутаєте клубок ваших проблем, а може, вилікуєте набридаючу хвороба. Уві сні стоматолог вилікував ваш хворий зуб? Дуже добре, значить, ваші труднощі вже майже закінчилися!
 • Доктор рвав вам зуб? Цей сон попереджає: на вас насувається серйозна хвороба. Вона може бути невідомою, або тієї, з якою ви вже стикалися (мається на увазі загострення хронічного захворювання). Бережіться, не дозволяйте лікарняним затягнутися надовго.
 • Вам вставляли зуб? Це означає, що вищі сили допоможуть вам вирішити проблеми.
 • Ви відчували зубний біль? У реальному житті вас чекають хороші дні, наповнені веселощами, радісними емоціями. Ви молоді? Сон може означати зустріч з дуже цікавою людиною.

втрата зубів

 • Зуби випадали самі по собі, білі, чисті, без крові: ви розлучитеся з людиною з вашого кола, може бути, назавжди.
 • Зуби випали з кров’ю: хтось із ваших рідних може серйозно захворіти.
 • Ви виплюнув зуб (неважливо, з кров’ю або без) — знову-таки, цей сон до хвороби близького родича.
 • У бійці вам зламали, вибили зуб — на роботі все буде не так гладко, як ви сподівалися. Підготуйтеся до цього.

Що ви робили уві сні?

 • Грали з зубами, перебирали їх, розкладали по купках — до сюрпризу і наглої радості.
 • Ви молода мама, і ось вам приснилося, що у карапуза нарешті пробився перший зубок? Вітаємо: наяву у вашого крихти буде відмінне здоров’я, він буде швидко рости і радувати вас новими досягненнями.
 • Ви чистили зуби? Сон застерігає: скоро вас почнуть
  утискати, і щоб відстояти своє, вам доведеться «включити» весь свій характер. Упріться «рогами» і не здавайте позицій, все вийде!
 • Уві сні ви дістали свою щелепу (або окремий зуб), подивилися на неї, потім повернули на місце? Над одним з ваших родичів або близьких друзів нависла небезпека. Що ви відчували уві сні? Якщо не було страху, болю і переживань, сон не обіцяє серйозного лиха.

Тлумачення сонників Міллера, Нострадамуса

Перший — провісник, другий — психоаналітик. Чи відрізняється їх бачення вашого сну, або може, вони доповнять загальне тлумачення, засноване на народних прикметах?

Нострадамус стверджував …

 1. «Зубасті» сни означають переживання, втрату життєвої енергії.
 2. Ваші зуби випадали? Підсвідомість говорить: ви занадто апатичні або не впевнені в собі, через що втрачаєте багато можливостей.
 3. Вам їх виривали — ви боїтеся, що хтось із рідних піде (в тому числі в кращий світ).
 4. Погані, хворі зуби попереджають про хвороби.
 5. Ви посміхнулися перед дзеркалом, і побачили в зубному ряду дірку на місці випала «перлинки»? Ви витрачаєте занадто багато душевних сил, і це вкорочує ваше життя. Можливо, ви вже виглядаєте не на свій вік, а старше.
 6. Зубний біль — до вимушеного рішення особистих проблем.

Міллер писав …

 1. Його відомий сонник зуби трактує як проблем (зустріч з неприємною людиною, хвороба).
 2. Втратити зуб — на жаль (якщо його вирвав лікар — до хвороби, вибили в бійці — до підступам конкурентів або витівок ворогів). Ви його виплюнув — захворієте (або ваш родич). Втратити все зуби — на жаль.
 3. Чистити зуби: за своє щастя вам доведеться витримати серйозну боротьбу.
 4. Чи не справжні зуби: скоро до вас завітають проблеми. Ви, звичайно, впораєтеся, але доведеться гарненько поморочитися з ними.
 5. Хворі, кришаться зуби: ви занадто багато працюєте, «гроблячи» здоров’я. Втім, перевтома і на результатах роботи позначається не кращим чином.
 6. Криві, що не ідеальні зуби — до нещасть, бідності, депресії, хвороби.
 7. Ваші жовті зуби на очах стали білими: в реальному житті ви видужаєте, або ж ваші проблеми нарешті закінчаться.
Ссылка на основную публикацию