До чого сняться зуби, які випадають і кришаться?

Здорові доглянуті зуби є символом благополуччя і успіху. Зубний біль сприймається як негативне явище. До чого сняться зуби, які кришаться і випадають? Багато сновидцы з тривогою беруть тлумачі в руки, щоб зрозуміти значення даного сновидіння.

Загальне тлумачення

Міцні зуби – символ доброго здоров’я людини, впевненості і везіння. Символіка зубів у сновидіннях теж говорить про стан здоров’я сновидца або його рідних. Щоб правильно розтлумачити побачений сюжет, слід детально згадати:

  • стан зуба або зубів;
  • наявність/відсутність крові;
  • де розташований зуб – у верхньому або нижньому ряду.

Сонники трактують бачення передніх різців як зв’язок з кровними родичами: верхній ряд – лінія матері, нижній ряд – лінія батька. Ікла верхнього ряду пов’язані з батьком, а нижнього – з матерію. Навіть якщо в сновидінні не було крові, все одно дані зуби символізують саме кровна спорідненість.

Руйнування і випадання зубів – завжди погана ознака. Якщо ви побачили крошащийся зуб, чекайте неприємностей або хвороб. Втрата всього зубного ряду віщує велике горе. Однак якщо ви збираєтеся лікувати крошащийся зуб або вилікували його, значить, біди обійдуть стороною або не нададуть руйнуючого впливу на долю.

Відчувати зубний біль – до зустрічі з неприємним людиною, яку неможливо оминути. Якщо розкришився або пошкодився штучний зуб – вас очікують дрібні неприємні проблеми, суєта і невеликі клопоти.

Зіпсовані зуби можуть попереджати про марних зусиллях, які ви вживаєте в наміченому справі. Якщо ви уві сні намагаєтеся видалити зіпсований зуб, значить, виникнуть неприємності з вашої вини.

Якщо ви вирішуєте фінансові питання, розкришений зуб напередодні операції попереджає про можливі грошові втрати. Не довіряйте компаньйонам – можете залишитися в програші. Якщо від зуба відкололася маленька частина – очікують невеликі втрати. Якщо розкришився весь зуб – можливе банкрутство чи великі втрати.

Зуби можуть кришитися і перед наближенням хвороби: зверніть увагу на здоров’я.

Тлумачення по сонникам

Сонник Міллера тлумачить цей сюжет традиційно: на вас чекає хвороба і неприємності в житті. Будьте готові стійко перенести знегоди і не зламатися духом. Якщо ви побачили, як зуб спочатку розколовся, а потім випав, – це віщує смерть близької людини. Якщо при випаданні ви бачили кров – смерть наздожене кровника.

Сонник Ванги попереджає: зуби кришаться і випадають до хвороби. Іноді такий сюжет може передвіщати сварку з рідними. Якщо хворий зуб вириває стоматолог, це завжди віщує великі життєві негаразди і труднощі. Однак якщо ви в реальності терпіть зубний біль і відкладаєте візит до лікаря, то сновидіння є просто відображенням ваших денних страхів і болю.

Рада

Як правильно розтлумачити сновидіння? Важливе значення в тлумаченні має наявність або відсутність крові. Кров завжди символізує спорідненість. Якщо зуб хитається, кришиться і випадає без крові, – згадайте деталі сюжету. Цей сон може попереджати про неприємності з близькими людьми чи життєві негаразди. Однак враховуйте розташування зубів: передній зубний ряд символізує близьких родичів.

Сни з поганими зубами завжди кажуть про проблеми. Якщо ви плануєте покупку власності або комерційну угоду, сон з випаданням порченных зубів попереджає про збитки і втрати. Розкришений зуб – крах будь-якого підприємства або намічених планів.

Випадають зуби завжди символізують розчарування, неуспіх або втрату. Єдиним позитивним значенням даного сновидіння буде спроба вилікувати зіпсований зуб. Якщо вам вдасться його відновити, неприємності минуть і ви легко подолаєте перешкоди. Якщо не вдасться повернути первісну форму зуба, вас наздоженуть удари долі.

Не забувайте, що сновидіння іноді є відображенням наших реальних страхів і переживань. Коли ви бачите хворі зуби і відчуваєте біль уві сні, відвідайте стоматолога: ваша підсвідомість може попереджати про початок карієсу або іншої хвороби. Іноді зуб починає гнити з кореня, зовні будучи здоровим: підсвідомість попереджає нас про початок процесів руйнування. Не затягуйте відвідування кабінету стоматолога, якщо побачили подібне сновидіння.

Ссылка на основную публикацию