До чого сняться жовті квіти по сонникам Міллера, Ванги, Фрейда, Цвєткова

Приємний аромат свіжого букета завжди оповитий романтикою і ніжністю трепетних почуттів. Його дарують з нагоди знаменної події або в знак своєї вдячності, любові, поваги, уваги. До чого сняться жовті квіти, дізнаємося в перевірених сонниках.

Загальна тлумачення

Жовті квіти уві сні прийнято вважати вісником розлуки і печалі. Але деякі тлумачення говорять абсолютно про протилежне. У філософії Фен-Шуй прийнято вважати, що жовтий — кольором внутрішньої гармонії і злагоди людини з самим собою. Він уособлює мудрість, здоров’я, сонячне світло і тепло. Він відображає живий розум сновидіння, його активність і позитивний настрій.

Яскраві і оригінальні букети з жовтих суцвіть — знак непростий, але цікавої долі для тих, хто не боїться йти на виправданий ризик, користується нагодою і не упускає можливості. Вони заслужено щасливі і успішні.

Зів’ялі і засохлі рослини — ознака проблем зі здоров’ям або складних життєвих обставин. Ці труднощі легше пережити, якщо поруч є підтримка тих, кому ви дороги.

авторські сонники

Зигмунд Фрейд

Жовті квіти уособлюють жіноче начало. Цей знак може відображати психоемоційну врівноваженість сновідіци, її мудрість і спокій. Вона знаходиться в гармонії зі своїм внутрішнім світом і не шукає випадкових зв’язків з чоловіком. Але іноді її надмірна розбірливість призводить до тривалого самотності. Не варто зациклюватися на пошуку ідеального сексуального партнера. Інакше цей статус вас ще довго не покине.

Зрізати квіти на клумбі — значить прагнути до самозадоволення. Ваша досвідченість в статевих зв’язках призвела вас до байдужості до протилежної статі. Ви не хочете обтяжувати себе зайвими зобов’язаннями і відповідальністю.

Чоловікові подарувати жовті квіти уві сні — знак того, що він схильний до разових сексуальних контактів без тривалого спілкування. Ви дуже самодостатній і вельми романтична людина, але шлюбні узи лякають вас своєю рутиною одноманітності.

Молодій людині привиділось топтати квіти — сон вказує на повну байдужість до почуттів партнерки. Ви егоїстично ставитеся до того, хто дарує вам любов і ласку. Ви переконані в своїй перевазі і впевнені у власній незамінності. Але жовтий відтінок розтоптаних троянд або тюльпанів віщує вам швидке розставання з дівчиною, чиї почуття і бажання ви не підтримали.

Жінці споглядати зів’ялий букет — відчувати вікові зміни особи і фігури. Це не додає вам оптимізму і натхнення, а навіває спогади про бурхливу молодість. Викидати подарований квітковий вінок з жовтих лілій — наяву мати бажання розірвати порочний зв’язок з одруженим коханцем. Ви усвідомлюєте власну помилку і налаштовані дуже рішуче.

Густов Міллер

Яскраво-жовті кімнатні або садові квіти — знак великого прибутку і достатку. Посадити стебло такої рослини — значить вигідно вкласти фінансові кошти в успішний і перспективний бізнес. Для жінки — це може стати символом її сімейного щастя, де пророщений відросток буде уособлювати гармонійно розвиваються відносини.

Засохлі і зів’яле листя попереджають про неприємності. Ваш несерйозний підхід до справи відіб’ється на матеріальному становищі і соціальний статус. Не рекомендується оскаржувати чужу точку зору на ваш рахунок і брати під сумнів прості істини. Від цього ви будете виглядати ще більш непривабливо.

Дівчині отримувати в подарунок букет з різних квітів — символ її успіху серед численних шанувальників. Слід очікувати збільшення корисних контактів, грошових коштів і, як наслідок, виключно позитивних емоцій. Тим, хто перебував у тривалій сезонної депресії, такий сон вказує на якнайшвидший вихід із стресового стану. Сприяти тому будуть друзі і ті, хто упадає, які готові професійно реанімувати ваш настрій.

Ванга

Збирати жовті польові квіти в полі — наяву проявляти інтерес до всього живого, цікавого, нового. Для дорослих і самодостатніх людей — це знак прозріння, переосмислення дійсності, просвітління. Вам хочеться свіжих думок, простих оригінальних ідей. Такий пошук щастя може зайняти деякий час, але обов’язково призведе на новий рівень існування.

Молодій жінці вирощувати велику кількість кімнатних рослин — значить бути дуже прихованої і соромливою особливої. Ви намагаєтеся приховати свої почуття і прагнення від тих, кому вони цікаві. Тим самим можна відштовхнути людину, яка цінує вас і дорожить цією дружбою.

Для літніх людей зів’ялі рослини на підвіконнях попереджають про швидкі проблеми зі здоров’ям. Не варто нехтувати профілактикою сезонних хвороб та інфекцій. Слід також звернути увагу на раціон харчування і денну активність. Прогулянки на свіжому повітрі в теплій компанії будуть вельми до речі.

Самотній дівчині квітучий сад уві сні — символ романтичного побачення. Ця зустріч принесе багато позитивних емоцій. Відмінний шанс продемонструвати себе у вигідному світлі, показавши свої найкращі якості характеру і зовнішні дані.

Наснилося плести вінок — до облаштування домашнього вогнища. Вам надійде пропозиція створити миле і затишне сімейне гніздечко. Не відмовляйтеся від власного щастя. Інакше ваш душевний самотність затягнеться, а високі амбіції не втіляться.

Шанувальники обсипають голову жовтими пелюстками — пошуки коханого затягнулися, так і не принісши результату. Можливо, вам просто потрібно змінити установки і не зациклюватися на винятковості сімейних цінностей. Постарайтеся зловити задоволення від тимчасової можливості побути на самоті. Концентрація на кар’єрі або новому хобі активізують ваші будні.

Євген Цвєтков

Жовті квіти — символ краху надій і розлуки з дорогими серцю людьми. Негативне ознаку чекає тих, хто отримує такий букет в подарунок. Слід готуватися до низки випробувань і гірких розчарувань. Багато в чому обрушилися неприємності є наслідком ваших помилкових ілюзій і уявлень.

Сильний аромат цвітіння відчути уві сні — це ознака довірливості, наївності, всепоглинаючої і сліпої любові, нестримної пристрасті, яка заважає відкрити очі на справжнє. Молодій особі такий сценарій вказує на розставання з тим, хто сильно закрутив голову. Для ділової жінки такий сон натякає на її сильну заздрість успішним людям і на одержима бажання продемонструвати свою перевагу і спроможність.

Ссылка на основную публикацию