До чого сняться живі глисти у себе?

Інколи у снах ми бачимо хитромудрі фантастичні сюжети, що доставляють задоволення. Але не завжди таке трапляється, і до нас в сон можуть увірватися кошмари і жахи. Іноді можна побачити і реальні сюжети неприємного характеру. Спробуємо розібратися, до чого ж сняться живі глисти.

Загальне тлумачення

Глисти відносяться до розряду паразитують істот, що харчуються соками організму-донора. Пряме тлумачення буде означати, що у вашому житті з’явився паразитує елемент, який прагне поживитися за ваш рахунок. Це сон-попередження.

Бачити білих хробаків – до прибутку. Однак ця прибуток принесе лише розчарування. Дане сновидіння може носити рекомендаційний характер: відверніться від земних справ і приділяйте час свого духовного розвитку.

Рухливі паразити пророкують нездоров’я – побережіть себе. Якщо ви звільнилися від недуги уві сні, це вважається доброю ознакою. В реальному житті ви позбудетеся від розвитку неприємної ситуації.

Рухливі паразити в будинку мають два тлумачення:

  • вдале позбавлення від ворогів (гельмінти поза тіла);
  • пора подбати про генерального прибирання.

Глисти у роті попереджають тримати язик за зубами. Не поширюйте чутки про людей, не розводьте плітки. Це може закінчитися для вас неприємностями.

Тримати черв’яків в руках – символ близького збагачення. Ви отримаєте або майно, або великі гроші, про які й не мріяли.

Вбивати і тиснути паразитів – до позбавлення від неприємностей та бід. Ви легко впораєтеся з ситуацією.

Що говорять різні сонники?

Езотеричний сонник тлумачить дане сновидіння цілком сприятливо. Безліч дрібних гельмінтів передрікає веселу вечірку в колі друзів, а також нові приємні знайомства. Однак якщо ви побачили в сні, що глисти копошаться в калових масах, це не обіцяє доброго. Вас чекають збитки, неприємності і проблеми. Зазвичай бачити калові маси – до прибутку. Але ось глисти в них символізують неприємності.

Азар тлумачить сновидіння як попередження почати трудове життя, а не вдаватися до неробства і розваг. Якщо ви позбавилися від паразитів, це хороший знак: перемога над недоброзичливцями гарантована.

Сонник XXI століття вважає таке сновидіння попередженням про прихованих ворогів. Придивіться до свого оточення, не будьте занадто довірливим. Аскариди у сні – до звинуваченням у наклепі.

Квіток тлумачить цей сюжет як ознака нових корисних знайомств. Бачити глисти у дитини (будь-якого) символізує вашу зайву опіку над близькими. Перестаньте про них переживати і вирішувати за них всі проблеми: дайте можливість близьким бути самостійними.

Міллер бачить в паразитах підступних ворогів і суперників. Успішне позбавлення від гельмінтів зводить до нуля всі намагання ворогів.

Сучасний сонник тлумачить сновидіння співзвучно Міллеру. До того ж попереджає, що бачення паразитів у одного сновидіння пророкує йому (одного) хвороби і невдачі.

Ісламський сонник тлумачить черв’яків в животі як нащадків і спадкоємців сновидця, які живляться його працею і майном. Якщо з сновидця виповзають паразити, це обіцяє незабаром багатство і процвітання. А ось виповзання гельмінтів з ануса символізує втрату близьких родичів. Бачити прилип до тіла паразита хворій людині – до смерті.

Сонник Іванова і Психологічний сонник трактують даний сюжет однаково – до прихованим ворогам.

Рада

Як розтлумачити сновидіння правильно? Безліч сонників дають безліч інтерпретацій одного і того ж сюжету, тому завжди слід слухати внутрішній голос. Іноді сниться таке сновидіння, яке не згадується в сонники. Тлумачення повинна підказати інтуїція і внутрішнє чуття.

Згадайте свій емоційний стан у сні, реакцію на побачені картини – це є підказкою. Будь-які неприємні відчуття будуть не до добра. Якщо в сні ви відчуваєте радість або полегшення – значить, слід тлумачити сон до своєї удачі.

Якщо ви відчули фізичну біль уві сні, перевірте своє здоров’я. Гельмінти – це паразити, значить, здоров’я передвіщати не можуть. Гельмінтів поза тіла зі здоров’ям пов’язувати не потрібно, вони символізують інші події в житті.

Ссылка на основную публикацию