До чого сняться замети по сонникам Фрейда, Цвєткова, Ванги і Міллера

Що значить, якщо побачити кучугури уві сні? Сонники рекомендують згадати сновидіння у всіх подробицях, щоб дати більш точний прогноз. Як тільки Ви змогли повторно відтворити сюжет бачення, можна звертатися за допомогою в тлумачі і відповісти на власне запитання: «До чого сняться замети?»

Загальна трактування образу

Більшість снотолкователей символізують кучугури снігу, як чисту і білу душу сновидіння. Душа сплячого наповнена радістю і добром. Але існують образи замету в сновидіннях, коли сновидцу загрожує реальна небезпека, до якої необхідно підготуватися. Варто розібратися.

Білий снігу — трактування образу для дівчат

 • Якщо у молодої дівчини вже є друга половинка, тоді від партнера слід чекати якусь підлість або зраду. Також це символ того, що Ваші відносини втратили колишню пристрасть і любов;
 • Вільні від відносин молоді панянки ще довго не зможуть знайти свого коханого. Сонники рекомендують «дочекатися літа», коли замети розтануть. Краще почекати і зустріти гідного, ніж поспішити і потім гірко шкодувати про зроблений вибір.

Великі замети і багато снігу

Даний образ знаменує поліпшення фінансового стану в сім’ї. Також очікується заслужений зліт кар’єрними сходами.

брудний сніг

Сонники попереджають, що якщо сновидцу не вдасться подружитися з власним «Я» і знайти внутрішній спокій, то для нього це може погано закінчиться. Можуть початися конфліктні ситуації з друзями і близькими, а також це негативним чином вплине на кар’єрі.

Кучугури таять на Ваших очах

Таке сновидіння символізує внутрішній страх сновидіння за своє майбутнє. Тлумачі стверджують, що такі побоювання зайві і заважають його життя. Сплячого чекає хороше майбутнє, фінансовий достаток і міцна сім’я.

кучугури влітку

Якщо довелося побачити снігові замети влітку, тоді наяву Вас чекають неприємності і перешкоди, які надовго виб’ють Вас з колії. Цей період буде складно пережити не тільки Вам, але і всім Вашим близьким.

Взаємодії зі сніговими заметами

 • Бачити уві сні великі кучугури, але не вирішиться підійти до них. Даний образ символізує обережність сновидіння. Це добре для кар’єри, так як зайва уважність допоможе уникнути безлічі помилок, а також збереже купу часу. Але така риса характеру погано відбивається на взаєминах зі своєю другою половинкою. Зайва підозрілість і увагу може не сподобається Вашому партнеру;
 • Застрягти в заметі. Для сновидіння настане етап в житті, коли від нього мало що залежатиме. Подальша доля сновидіння буде визначатися тим, кого він залишив у своєму оточенні: вірних друзів або «вовків в овечих шкурах». А також від заробленої репутації сплячого;
 • Застрягти в снігу, але зуміти з нього вибратися — Ви з легкістю зможете знайти вихід із, як здається на перший погляд, безвихідної ситуації і навіть вийти переможцем. Сонники стверджують, що вороги і вороги, які встануть у Вас на шляху, зазнають поразки, якими б сильними конкурентами він не були. Це плід того, що багато років Ви виховували в собі лідера і характер переможця;
 • Падати на пухнастий сніжок — до збільшення доходів;
 • Легко пересуватися по снігові замети на якомусь транспорті. Даний образ знаменує сновидцу удачу в справах і поліпшення фінансового становища в родині. Можливо, Вам запропонують нескладну підробіток з великою зарплатою. Не варто нехтувати цією можливістю;
 • Прогулятися зі своїм партнером по сніжних заметах. Якщо сніг чистий, тоді це символ Вашої щирої взаємної любові і повної гармонії у відносинах. Такий любовний роман зазвичай має серйозні перспективи на майбутнє. Варто цінувати свою другу половинку, адже таку людину можна більше не зустріти на своєму життєвому шляху. Але якщо сніг брудний, тоді наяву відношення не мають ніяких перспектив;
 • Невинна, на перший погляд, гра в сніжки уві сні — до сімейних сварок і розбіжностей в реальному житті. Також даний образ знаменує невдачу в справах на роботі, які можуть поставити хрест на подальшому кар’єрному зростанні;
 • Якщо Ви пересуваєтеся по заметах босими ногами, тоді в реальному житті можна не переживати за своє здоров’я, а також за здоров’я своїх близьких. Сон буквально символізує Вашу загартування і міцний імунітет;
 • Розсікати снігові простори на лижах — до приємних посиденьок з друзями. Також цей образ знаменує нові корисні знайомства;
 • У нічних мріях довелося прибирати замети лопатою. Наяву ж Вам належить подолати безліч перешкод і докласти великих зусиль, щоб домогтися успіху.

Тлумачення сновидінь по відомим сонникам

Снотолкователь Міллера

Якщо Ви застрягли в заметі і не можете з нього вибратися, тоді в реальному житті Вас чекають неприємні новини і невдачі в справах. Коли пройдете цей складний період, Вас чекатиме заслужена нагорода.

Величезні снігові замети уві сні — сприятливий символ. Можливо, зустріч зі старими друзями або шокуюча новина позитивного характеру від далеких родичів.

Розшифровка образу за сонником Фрейда

Зигмунд Фрейд символізує образ снігу з благополуччям в сім’ї. А коли снігу так багато, що він утворив великі кучугури, то і сімейного щастя також буде чимало. Можливо, подружнім парам доля подарує довгоочікувану дитину. Але якщо сновидец провалився в замет, тоді підсвідомо він не готовий ще мати дітей.

Замет — розшифровка сновидіння по тлумачу Ванги

Чим складніше Вам пересуватися по заметах, тим серйозніше випробування Ви зустрінете на своєму шляху. Ясновидиця стверджує, що Ваша життєва дорога буде дуже терниста, щоб дістатися до зірок доведеться докласти чималих зусиль. Але не варто забувати, навіщо Ви це робите. Нагорода в кінці буде коштувати всіх праць.

Якщо сніг білий і чистий, тоді душа сновидіння, подібно до снігу, що не наповнена брудом. Коли сніг брудний, сновидцу належить подружитися з власним «Я», щоб знайти внутрішній спокій. Це буде найважче випробування для сновидіння на все життєвому шляху.

сонник Цветкова

Провалитися в замет — символ біди, яка наздожене сновидіння і його сім’ю. Можливі серйозні фінансові труднощі, які виникнуть з вини самого сплячого, або проблеми зі здоров’ям.

Якщо прогулянка по сніжному заносу не принесла ніяких труднощів, тоді наяву Ви будете приємно здивовані тим, як легко Ви можете досягти своїх цілей. Варто тільки не втрачати віру в себе і не нехтувати допомогою друзів і близьких.

Ссылка на основную публикацию