До чого сняться вуса по сонникам Фрейда, Міллера, Лонго

Вуса — не самий однозначний символ, який ми можемо зустріти в наших сновидіннях. Вони викликають у людей різні асоціації та емоції. Розмаїття додає і те, що в сновидіннях ми не завжди бачимо їх на обличчі чоловіка — іноді вусатими бувають діти і жінки. Також з ними можна здійснювати безліч дій — стригти їх, доглядати за ними. Сонник допоможе зрозуміти, до чого сняться вуса, враховуючи всі можливі деталі.

Загальна тлумачення

Якщо у вашому нічному баченні фігурував вусатий чоловік — в реальному житті ви будете горді кимось із ваших рідних людей. Якщо вуса приснився джентльмена були довгими і красивими — успіх чекає вашого коханого. Якщо ж вони були акуратними і мініатюрними — готуйтеся похвалити ваших дітей за їх швидкі досягнення.

Сновидіння, в якому ви бачили закручені вуса, говорить про те, що хтось із кола близьких людей незабаром потішить сновидіння приємним сюрпризом. Прямі вуса уві сні — сприятливий знак, який символізує відсутність таємниць від вас у вашого партнера.

Сон, в якому сплячій людині довелося бачити вуса на обличчі свого батька, віщує серйозна розмова з цим членом сім’ї в реальному житті. Якщо ж сновидцу приснився вусатий брат — насправді ви довірите йому будь-якої секрет.

Якщо дівчина в своєму нічному баченні бачить вуса над губами свого партнера по романтичних стосунків — незабаром він зробить їй цікаве і привабливу пропозицію. Нічне бачення, в якому вусатим чоловіком був ваш друг, віщує спільну з ним діяльність наяву.

Сон, в якому сновидицей закохується в сплячої людини, уособлює розгульний спосіб життя, який вона веде в дійсності.

Тлумачення снів з вусатими жінками

Якщо жінці сняться вусаті дами — сновидіння закликає її проявляти пильність і обережність, так як вона надмірно довірлива і наївна, що в даний життєвий період може погано позначитися на її майбутньому. Варто обмежитися від спілкування з малознайомими людьми, а в тому випадку, якщо це неможливо — не посвячувати їх в своє особисте життя і взагалі не пускати під шкіру.

Нічне бачення, в якому фігурує вусата подруга, символізує чутки і плітки, які розпускаються навколо сновідіци в реальному житті. Однак не варто надмірно засмучуватися, нехай вам і доведеться випробувати неприємні емоції, однак ця ситуація покаже, хто є відданим другом, а хто в корисливих цілях прикидається таким.

Можливо, в період після такого сну з вами залишаться деякі з тих, хто входив в ваше оточення, але саме ці люди будуть міцною і надійною опорою у вирішенні всіх складних ситуацій.

Тлумачення інших снів з вусатими жінками:

  • Наснилося незнайомка з рослинністю на обличчі попереджає про небезпеку появи суперниці, яка буде закохана в вашого чоловіка;
  • Вусата жінка, навести вас вдома — до вістям від далеких родичів;
  • Якщо вона розділяє з вами їжу, обідаючи за одним столом, — ви сумуєте за комусь із кола своїх подруг;
  • Дивний сон, в якому вусатою жінкою була ваша мати, віщує теплу і задушевну бесіду в сімейному колі;
  • Жінка з намальованими вусами — до дезінформації.

Наснилися вуса у себе

Жінка, якій наснилися вуса на власній особі, в найближчому майбутньому зустріне сексуального чоловіка, який володіє сильною харизмою і палким темпераментом. Відносини з новим партнерам будуть бурхливо і яскраво розвиватися, переростаючи в пристрасний роман. Однак не варто будувати на ці відносини великих планів, так як, швидше за все, вони носять тимчасовий характер, а пов’язувати вас буде тільки інтимна їх сторона.

Тлумачення за деякими діям:

  • Збривати власні вуса — ви охололи до партнера по романтичних стосунків;
  • Якщо ви плели з вусів косички — в реальному житті ви ускладнюєте відносини;
  • Спостерігати їх в відображенні дзеркала — до перемоги над комплексами;
  • Акуратно підстригати їх — до нової закоханості;
  • Вискубувати вуса — до відвертої розмови з подругою.

Якщо сновидицей в нічному баченні бачить себе з вусиками, які її партнер знаходить привабливими, — в реальності цей чоловік зможе втілити в життя її мрії. Якщо ж він попросив або навіть зажадав їх збрити — тлумачення сну буде не менш сприятливим, так як незабаром ви отримаєте дорогий подарунок.

Тлумачення за іншим деталям

Якщо молодій дівчині приснилося, що вона старанно постригати вуса, — це ознака не можна назвати сприятливим. У майбутньому її чекає безліч проблем і неприємностей, які можуть бути пов’язані з її партнером по романтичних стосунків. Не виключена зрада. Налагодити зіпсовану зв’язок буде вельми непросто.

Якщо чоловік у своєму нічному баченні голив дрібні вусики — в реальному житті він стане більш серйозним, перестане дивитися на світ через рожеві окуляри і будувати повітряні замки. Життя сновидіння зміниться в кращу сторону, так як тепер він керується не емоціями і примхами, а тверезим розрахунком.

Жінка, якій приснився її улюблений з вусами нестандартної форми або доповненими бакенбардами, повинна побоюватися появи у нього коханки.

сонник Фрейда

Згідно з тлумаченням, яке призводить цей сонник, вуса на власній особі — провісник змін. Варто врахувати, що ступінь і значущість майбутніх змін безпосередньо залежить від розміру приснилося рослинності на обличчі.

Сновидіння, в якому ви збривав вуса з власного обличчя або спостерігаєте за тим, як хтось голить їх вам, говорить про те, що ви не можете розгледіти істотних плюсів в обраному вами партнері. Ви сумніваєтеся в своєму виборі і постійно озирається на інші пари, порівнюючи ваші відносини.

Швидше за все, ваші сумніви порожні. Якщо ви розслабитеся і перестанете аналізувати, то незабаром зрозумієте, чому вибрали саме цю людину. Якщо ж ви продовжите порівнювати і думати — ризикуєте втратити його і пошкодувати про це.

сонник Міллера

Сновидіння, в якому ви носите великі і пишні вуса, говорить про те, що ваша самовпевненість і самолюбство завадять вам отримати будь-які матеріальні блага. Якщо чоловікові сниться, що він збриває вуса — в реальному житті він буде намагатися вирватися з тривалої його компанії гуляк і п’яниць, щоб повернути собі репутацію серйозного і поважного чоловіка.

сонник Лонго

Нічне бачення, в якому жінка бачить вуса на своєму обличчі, говорить про те, що в реальності вона піде на обман заради досягнення своєї мети. Однак їй доведеться бути вкрай твердої, якщо вона зважиться на це. Варто один раз проявити слабкість — наслідки не змусять себе чекати.

Ссылка на основную публикацию