До чого сняться воші в голові?

Мерзенні комахи повзають по вашій голові, ви постійно відчуваєте свербіння, соромитеся, що проблема стане відома оточуючим, і … прокидаєтеся? На щастя, педикульоз здолав вас тільки уві сні, можна не бігти за ліками в аптеку. Але цікаво адже, до чого сняться воші в голові? Спробуємо розшифрувати значення таких нічних мрій.

Як розтлумачити сон з вошами

Сновидіння — це не просто картинки, це відображення реальних спогадів, емоцій, вражень.

Не дарма вивченням снів займалися «серйозні» вчені-психотерапевти: Юнг, Фрейд. Вони стверджували: сон — це майже завжди підказка. Організм за допомогою нічних видінь може попереджати про небезпеку, підказувати, як вести себе в спірних ситуаціях. Іноді сни — просто розвантаження свідомості, скидання навантаження з мозку. Коли емоцій, вражень і думок занадто багато, сон є захисним механізмом, вберігає ваш розум від зайвого стресу.

Тлумачення снів в народних сонниках придумували вже не психологи: люди аналізували, до чого сниться один і той же сон, як часто збувається. На основі вікових спостережень і визначилися значення снів. Бачення з вошами може означати наступне:

 1. Воші в голові — знак того, що людині бракує розумової навантаження, він зупинився в розвитку і не рухається далі. Вам потрібно приділити час духовних занять.
 2. Якщо воші наснилися дівчині, яка недавно отримала пропозицію руки і серця, заручилася і знаходиться в статусі нареченої, значить, є ризик, що весілля засмутиться. Між закоханими є якісь недомовки. Потрібно обов’язково поговорити тет-а-тет, відверто і неупереджено. Можливо, бажання пов’язати долю один з одним пропаде після цієї розмови. Або навпаки, страхи розвіються, а шлюб буде щасливим і довгим.
 3. Якщо воші сняться заміжній жінці, це поганий знак. Він говорить про сильному страху дівчата втратити чоловіка, тому що вона підозрює його в невірності, а суперницю вважає сильною, яка перевершує її в усьому. Це стосується працюючих заміжніх дам.
 4. Якщо ж дівчина заміжня, але не працює, а займається господарством, значення сну з вошами відрізняється. Таке бачення говорить про бажання розвиватися, зайнятися творчістю, піти від домашньої рутини і зажити повноцінним життям, реалізувати приховані таланти і дати волю амбіціям.
 5. Якщо комахи наснилися чоловікові-підприємцю, варто чекати гарного прибутку незабаром. І взагалі, сон з вошами для бізнесмена — відмінний знак! Він говорить про величезний розумовому потенціалі людини, його творчій натурі, що в сукупності допоможе домогтися неймовірних висот.
 6. Часто воші сняться молодим талантам. Такі сни — ознака наявності творчої жилки, високому рівні креативності. Людина явно талановитий і заслуговує «народного» покликання.
 7. Не у всіх сонниках воші — хороший знак. Деякі автори стверджують: паразити сняться до негативних подій. Людина може захворіти, піддати своє життя загрозі (нещасний випадок) або потрапити в неприємності на роботі.
 8. Деякі автори вважають: воші сняться до несподіваних візитерам. Чекайте гостей: родичів, друзів з іншого міста. Швидше за все, вони оселяться у вас надовго і встигнуть порядком набриднути. До того ж візит вдарить по матеріальному добробуту і взаєминам членів вашої сім’ї.
 9. Якщо вошей уві сні ви наполегливо видавлювали, значить, в реальному житті вас чекає швидке вирішення існуючих проблем.

Загалом, воші сняться найчастіше до сприятливих подій. Але згадайте Юнга і те, що організм часто заздалегідь попереджає людини за допомогою снів. Перевірте голову — може, там правда воші?

Що, якщо воші не у вас?

Для більш точного тлумачення слід звертати увагу на обставини сну.

 • Наприклад, якщо неприємні комахи окупували голову іншої людини, а не вашу, це обіцяє близькі фінансові успіхи. Ви отримаєте несподіваний спадок, премію, знайдете скарб, виграєте в лотерею або зможете швидко заробити купу грошей.
 • Воші в голові незнайомця — знак швидкого успіху, почала білої смуги в житті, появі нових можливостей. Комахи атакували знайомої людини? Запам’ятайте, кого саме: він зіграє велику роль у вашому житті (в позитивному сенсі).
 • Дуже добре, якщо ви дівчина, а воша з’явилася у суперниці. Значить, ви легко отримаєте над нею перемогу, залишивши ні в чому. Також сон може передвіщати швидке примирення з давнім ворогом.
Ссылка на основную публикацию