До чого сняться таргани по сонникам Ванги і Міллера

Таргани мало у кого викличуть приємні емоції. Але є люди, які заводять цих комах, як домашніх тварин. Раніше вважалося, що таргани приносять в будинок тільки горе і нещастя, тому намагалися зберігати чистоту в будинку, щоб не допустити появу тарганів в своїх оселях. Але чи так це? До чого сняться таргани — повідає сонник.

Загальна тлумачення образу тарганів уві сні

Щоб повністю розібратися в значенні сновидіння, необхідно згадати весь сон в найдрібніших подробицях, зібрати всі деталі в один єдиний образ, а тільки потім спробувати знайти відповіді в сонниках і зробити необхідні висновки.

колір комах

  • Якщо Вам вдалося бачити тарганів уві сні чорного кольору, тоді в реальному житті Вас чекають немислимий успіх в кар’єрі. Увесь труд і зусилля незабаром дадуть про себе знати. Начальство Вас визнає, а це дасть відмінну можливість просування по кар’єрних сходах. Але якщо комахи були гігантських розмірів, тоді варто бути обережним зі своїми амбіціями. Сонник стверджує: «Будете діяти необдумано, тоді програєте». Також не варто ділитися своїми планами з сторонніми і малознайомими людьми. Це може зіграти з Вами поганий жарт;
  • Руді або коричневі таргани уві сні принесуть зрада і обман в реальному житті. Зрадять ті люди, від яких Ви цього не очікуєте. Можливо, навіть зараз у Вашому оточенні є персонажі, які будують інтриги за спиною. Тлумачі радять приготуватися до цього, щоб не дати новим ворогам можливості збити Вас з наміченого курсу;
  • Білі таргани — це символ нещирість людей, з якими Ви спілкуєтеся.

Розмір таргана

  • Тарган величезного розміру попереджає про появу на горизонті серйозного конкурента, з яким доведеться поборотися за своє місце під сонцем. Також величезний тарган говорить про те, що сновидцу доведеться і боротися з собою, щоб втілити свої цілі в життя. Це, в першу чергу, війна зі своєю лінню. Лише подолавши всі перешкоди, Ви будете святкувати перемогу. Також є можливість несподіваного отримання великої суми грошей. Ви можете виграти в лотерею або отримати велике спадщину;
  • Маленькі паразити символізують удачу в фінансових справах. Скоро Ви отримаєте підвищення в посаді на роботі. Також для Вас почався сприятливий період, щоб вкласти частину своїх коштів в який-небудь вигідний фінансовий проект. Але якщо тарганів дуже багато, а Ви все способами намагаєтеся позбутися від цих дрібних паразитів, значить своїми накопиченнями потрібно розпоряджатися вкрай обережно. Також на Вашій життєвій дорозі з’являться дрібні неприємності і турботи, з якими Ви зможете швидко впоратися.

літаючий тарган

Даний образ знаменує появу на горизонті сильного суперника. З ним буде йти тривала війна за місце під сонцем. Вільні від відносин люди можу радіти, скоро у них почнуться романтичні відносини, які будуть мати великі перспективи на майбутнє.

Взаємодії з комахами

  • Вбивати тарганів уві сні. Незабаром у Вас почнуться зміни на роботі. Можливо, Ви отримаєте перспективну пропозицію або почнете підніматися кар’єрними сходами. А якщо Ви тиснули тарганів ногами, тоді в реальному житті Вам належить добре попрацювати, щоб реалізувати себе і втілити плани в життя. Люди, які ще не знайшли свою другу половинку, незабаром зможуть вирішити цю проблему;
  • Труїти тарганів. Даний образ символізує Вашу внутрішню втому. Задумайтесь про невеликому відпустці або просто приємно проведіть час зі своїми друзями. Невеликі перерви підуть тільки на користь. Також варто придивитися до свого оточення. Можливо, Ви занадто багато людей змогли впустити своє життя. Деякі можуть скористатися Вашою добротою для реалізації своїх брудних планів;
  • Вживати в їжу. Незабаром у Вас почнуться серйозні проблеми зі здоров’ям. Тлумач рекомендує більше відпочивати, дотримуватися розпорядку дня і вчасно відвідувати свого лікуючого лікаря.

дохлі таргани

Даний образ досить часто зустрічається в сновидіннях. Він символізує те, що Ви багато часу витрачаєте на всякі дрібниці, але мало концентріруетесь на дійсно важливі речі. Варто звернути увагу на той проект, над яким Ви зараз працюєте. Можливо, саме він зрушить Вас з «мертвої точки», а також дасть можливість втілити свої плани в життя.

Виявити комах на собі

Вам варто зайнятися собою. Поміняти імідж або зайнятися спортом. Також Ви давно не займалися саморозвитком. Парочка науково-популярних книг у вільний від роботи час піде тільки на користь. Ви самі будете раді подібним змінам.

Трактування образу за відомими снотолкователям

До чого сняться таргани — розшифровка образу по тлумачу Міллера

Всі переживання і труднощі, які Ви зараз переживаєте, скоро підуть на другий план. Ви зможете подолати всі перешкоди без особливих вкладень зусиль і часу. Але ці проблеми потрібно вирішити самому, не варто перекладати свої обов’язки на плечі іншої людини.

Тлумачення сновидінь за сонником Ванги

Таргани уві сні принесуть нові проблеми в реальному житті через те, що сновидець вважав за краще важливі справи відкласти в «довгу шухляду». Це буде хорошим уроком для сплячого, так як на вирішення цих проблем доведеться витратити більше часу і зусиль.

А ось убити таргана — сприятливий символ. Він знаменує несподіване отримання прибутку або дорогого подарунка.

Ссылка на основную публикацию