До чого сняться свині по сонникам і основним значенням

Свині мають генотип, багато в чому схожий з людським і це досить страшне звістка. Свині кмітливі, хитрі, доброзичливі, вміють жартувати, грати, прихилисті, охайні. І дуже люблять смачно поїсти. Зараз модно заводити домашніх свинок, адже багато хто з них кмітливим собак.

Свині стають друзями, захисниками, компаньйонами людини. У поведінці хрюшки можуть дати фору людині по частині нахабства, безцеремонності, нахрапистості в досягненні цілей. З такими пробивним якостями хрюши цілком здатні скласти конкуренцію багатьом власникам бізнесу або топ менеджерам. Можна з упевненістю сказати, що свині сняться до успіху, ситості, легких грошей, особливо якщо ви не будете надто сором’язливі.

При всій схожості зі свинками, ми схильні сприймати їх, як їжу. Втім, голодна свиня теж може з’їсти людину. Свинина — соковите і ніжне м’ясо з апетитним жирком, легке в приготуванні.

Свині уві сні можуть мати безліч значень як позитивних, так і несучих негативний сенс. Щоб зрозуміти, до чого сняться свині, звернемося до провідних сонникам. Сприймайте негативні тлумачення як попередження, можливість ухилитися від загрози.

загальні значення

 • Основне значення свині уві сні — безтурботна, сита і щасливе життя, будинок повна чаша і матеріальне благополуччя. Інша справа, що все це може викликати у вас внутрішній протест і бажання труднощів і подолань. Не сумнівайтеся, ваше бажання збудеться.
 • Свині уві сні — алегоричне зображення людини. Найчастіше ситого, самовдоволеного, зовні щасливого і благополучного. Але при цьому є глибоке внутрішнє невдоволення, яке виражається хамством, безцеремонністю і крайньої нерозбірливістю в досягненні цілей. Передбачається, що під товстим шаром жиру і хамства є тонка і ніжна страждає душа, яка хотіла б високих подвигів, але не виходить, тому що вже дуже любить поїсти.
 • Скарбничка у вигляді свинки — на жаль, доведеться растрясти заощадження. Але ви витратите гроші з користю. Поумерьте скупість на час. незначна економія може обернутися серйозними витратами.
 • Гладити, чухати — ви опинилися в ситуації, в якій змушені потурати самолюбству і лестити іншим людям.
 • Рожевий порося сниться до щастя. Чорний — до удачі і до великих грошей.
 • Сниться свиноматка з поросятами — цілком можливо, вас використовують. Сон до грошей.
 • Купається в брудній калюжі свиня — ви роздратовані близькими людьми, провідними себе занадто безцеремонно.
 • Якщо свиня в вашому сні старанно риє землю — не сумнівайтеся, вона шукає для вас скарб. Завдяки своїй завзятості, вона неодмінно знайде і розкопає скарби. Це означає. Що ви на вірному шляху. Продовжуйте копати.
 • Незнайома, чужа свиня ходить по вашому двору або по будинку — значні проблеми в сім’ї. Вас дратує абсолютно все, включаючи рівень достатку, відносини всередині сім’ї, прийняті порядки і правила.
 • Вбивати свиню — поганий сон. Постарайтеся уникати необдуманих різких дій в реальності.
 • Смажити свинину, суп зі свинини, шашлики — до миру в родині, хорошим друзям, приємному вечора.
 • Вас атакують свині — відмінне попередження, підготуйтеся заздалегідь. Відобразити атаку грубих і безцеремонні людей, які в сновидінні представляються вам свинями, зовсім непросто. Пошукайте заздалегідь слабкі місця ваших противників. Якщо ви просто відійдете в сторону — ви програєте. Це було б неправильно. Не бійтеся битв, але і не вважайте ваших противників недалекими і примітивними. Це сильні і розумні суперники, яких можна перемогти хитрістю.

Тлумачення від визнаних авторитетів в сновидіннях

 • Сонник Фрейда зазначає, що свині уві сні означають в цілому хороша подія, але ви не цілком упевнені, як до нього ставитися. Швидше за все, ви зіткнетеся з нез’ясовним парадоксом, який заведе вас в глухий кут. Можливо, вам запропонують мрію всього вашого життя, але в такій формі, що вона стане безглуздою і з’явиться величезна спокуса відмовитися. У відносинах можлива зайва відвертість, здатна збентежити навіть Фрейда, чимало побачив за своє життя. Готуйтеся до сюрпризів, парадоксів і вигідним, але екстравагантним пропозицій і ситуацій. Що б ви собі не уявили, реальність перевершить ваші очікування.
 • За китайським сонником людина — свиня означає чиновника, з яким у вас можливі тертя і проблеми. Приготуйте частування, щоб задобрити цього монстра.
 • Сонник Мандрівника тлумачить образ свинок, як проекцію власної ліні, сибаритства, любові до безтурботної і ситого життя. Якщо уві сні ви годуєте свиней і обіхажівать їх — цілком можливо, що так ви собі уявляєте робочий колектив.
 • Сонник Медеї вказує на можливу втрату самоповаги, критику харчових пристрастей, непомірність в їжі, реальну або уявну.
 • Апостольський сонник вважає, що бачити велику свиню уві сні — неодмінно на щастя. Свинку з поросятами — до значного прибутку. Брудні, немиті свині, що валяються в калюжах і бруду — до заможного життя в родині або компанії зі складними і неприємними стосунками.

висновок

Бачити свиней уві сні означає звернути увагу на матеріальну сторону життя. Можливо, вас не влаштовує поточний рівень комфорту. Все, що ви бачите, відбувається виключно у вашій власній голові. І свинка в вашому сні — ви самі. Свині хочуть щастя, ситості, любові, спокою, розваг.

Цілком можливо, ваші прагнення збігаються. Двозначність ситуації в тому, що свиням дозволяють вести сите і безтурботне життя в обмін на смачне м’ясо. Сон слід розуміти, як попередження і заклик до пильності.

Безконтрольне харчування, постачання, допомога у всьому і повна безтурботність може обернутися вкрай непростою ситуацією, коли вашими активами розпоряджаються інші люди. Не купуйтеся на зайву доброту і турботу. Довірливість може занадто дорого коштувати.

Ссылка на основную публикацию