До чого сняться рукавички по сонникам і основним тлумаченням

Рукавички уві сні — знак змін, небезпеки, крихкості і обережності. Зазвичай рукавички захищають ніжну шкіру рук від холоду і обвітрювання. Представники творчих професій і ніжні панянки особливо трепетно ??відносяться до бездоганності шкіри рук і надягають рукавички при найменшому вітрі або при необхідності виконувати домашню роботу.

Якщо цього не робити — шкіра рук загрубіє, розтріскається, в тріщини проникне інфекція, суглоби розпухнуть, руки повністю втратять витонченість. У медицині, до винаходу одноразових тонких рукавичок, хірургам постійно доводилося вичищати шкіру розчином йоду. Поява латексних одноразових стерильних рукавичок — непомітна, але важлива революція в медицині. З’ясуємо, до чого сняться рукавички по сонникам, і які значення може мати захист рук в сновидіннях.

Основні значення

 • Багато красивих і гарних рукавичок означає широкий вибір партнерів або партнерок. Якщо жінки змінюють чоловіків, як туфлі, то чоловіки змінюють жінок, як рукавички. На жаль, це зовсім не відноситься до господарських або будівельним. Вони скоріше вказують на брак коштів і необхідність виконувати важкі роботи своїми руками.
 • Робочі, господарські рукавички крім захисту рук, виконують важливу психологічну роль, дозволяючи знизити тактильні відчуття і абстрагуватися від неприємної роботи. Малювати або грати на фортепіано з одягненими руками ніхто не стане — важливі відчуття і чуттєвість пальців, але мити посуд, зберігаючи руки сухими, займатися прибиранням, не торкаючись бруду це важливо. Якщо уві сні ви торкаєтеся когось в рукавичці — значить, дотику до цієї людини вам неприємні. Те ж відноситься і до предметів. Якщо вам сниться, що ви виконуєте свою роботу в захисті для рук — вам вона неприємна.
 • Якщо уві сні ви в рукавичках це вірний знак інтроверта, ви прагнете віддалитися від світу і закритися в своєму панцирі.
 • Оголити руки — значить відкрити чуттєву складову.
 • Рукавички, рукавиці, що не зігрівають руки в мороз, ви відчуваєте холод — до нерозуміння, низьку самооцінку.
 • Якщо чоловік виявляє на своїй руці жіночу рукавичку — це знак небезпеки, що виходить від жінки.

Фактичне значення

Мерзнуть кисті рук і ступні можуть бути симптомами анемії або серцевої недостатності. Якщо вас занадто часто турбують сни, в яких ви перебирає найтепліші рукавиці, намагаєтеся підібрати відповідні, але все одно рукам холодно — має сенс зайти до кардіолога і пройти обстеження. Зверніть увагу на правильне харчування, наявність в раціоні вітамінів, заліза, магнію, калію. Мерзнуть руки і ступні можуть бути симптомами починається нервового захворювання.

Тлумачення від авторитетів

 • Сонник Міллера пояснює радість від нових рукавичок уві сні і обіцяє повне благополуччя в матеріальному та духовному плані. Ваша обережність і розумна ощадливість в справах створюють вам хорошу репутацію.
 • Втратити — випробувати розчарування в любові, але не впадати у відчай і швидко знайти заміну втраченому почуттю. Знайти чужі уві сні — очікується нове захоплення, роман, флірт.
 • Сонник Медеї трактує рукавички, як знак бажання відсторонитися від ситуації, перервати емоційне залучення. Якщо рукавички подерті, брудні, старі, потерті — це до нужді.
 • Сонник Фрейда розглядає рукавички уві сні, як знак бажання сексу без проблем і зобов’язань, з максимальною гарантією безпеки.
 • Жіночий сонник помічає, що якщо уві сні ви бачите людину з прихованими кистями рук — це не розташовує до відвертості. Щось він приховує, і значне. Одягати захист рук — готуватися до виконання неприємної роботи, в яку ви не готові включатися емоційно.

висновок

У холодних регіонах і в середній смузі захист рук необхідна. Вибір практичних рукавичок показує турботу людини про своє здоров’я або навпаки, недбалість, безвідповідальність. Сон відображає ваше занепокоєння з приводу зовнішнього вигляду і здоров’я.

Ссылка на основную публикацию