До чого сняться пологи за сонником Міллера, Ванги, Фрейда, Нострадамуса, Лонго

Народження дитини — важливий, відповідальний крок, який повністю змінює спосіб життя будь-якої сім’ї. До чого сняться пологи, дізнаємося в перевірених сонниках.

Коли в тебе маленьке життя

У реальному житті період пологів для жінки — це різні переживання, занепокоєння і зміни, як фізіологічного, так і емоційного характеру. Відбувається колосальне навантаження на організм, що супроводжується дратівливістю, злістю, болем і страхом. Складно описати жіноча поведінка в ці моменти, воно вкрай нестабільно і не передбачувано, може збентежити або ввести в ступор будь-якого чоловіка.

Тому для сновідіци такий сюжет може означати переломний момент в житті, коли назад вже дороги немає, а майбутнє в повній невідомості. Тільки надія і віра в краще додає сили і впевненість у завтрашньому дні.

Людям, зайнятим в бізнесі, це знак хороших змін на краще. Він уособлює ідею, над якою ви довго працювали, готувалися, вклали багато сил і фінансових коштів і несете відповідальність за її успіх на ринку. Ваша праця незабаром неодмінно окупляться щедрою і довгоочікуваної прибутком.

Тим, хто насправді в цікавому положенні, цей сон обіцяє розвіяти власні переживання і хвилювання. Пологи пройдуть гладко, з мінімальними ризиками для вашого здоров’я. Ви швидко відновитеся, будете активні і щасливі.

Я вагітна — це тимчасово

Для літньої жінки, сон, де вона бачить свої пологи, не віщує хороших подій. Швидше за все, це знак, що насувається важкої хвороби і болісних відчуттів при ускладненні. Остерігайтеся переохолодження, звертайтеся до лікаря при перших симптомах захворювання.

Діловий, енергійної леді привидівся великий округлий живіт — до нових грандіозним планам і звершень. Ваша перемога над черговою справою не змусить довго чекати. Вас чекає гідна нагорода за кропітку і нелегку працю.

Молодій особі відчути сутички уві сні і благополучно народити — значить вибратися з низки неприємностей і встати на шлях доброзичливих перспектив. Попереду вдале заміжжя і щастя материнства.

Заміжньої дами побачити власні пологи — значить переосмислити своє призначення. Зазнавши емоційний і фізичний криза, вам випав шанс заново віднайти себе, тільки вже в іншому образі. Не оглядаючись назад, потрібно чітко йти до наміченої нової мети, де чекає радість і спокій.

Якщо народився хлопчик — хороший знак, що пророкує зміцнення сімейних зв’язків і свіжих ідей для нових справ.

Чоловічий погляд на народження дітей

Чоловікові, приснилося, як він з’явився на світло — постати перед суспільством в новій якості. Ваш новий вигляд вразить і здивує багатьох, хто давно не звертав увагу на ваше існування. Хороший шанс заявити про себе, як про особу з великої літери. З’явиться тяга до знань, набуття нового досвіду. Велика ймовірність спробувати себе в новій професії або зайнятися власним бізнесом. Період, коли все нове і творче піде тільки на користь.

Якщо у вашій присутності хтось народжується — у вашій реальному житті з’явиться новий і цікавий чоловік, здатний вивести вас на новий рівень свідомості буття. На звичайні речі ви почнете дивитися по-новому, вам стане потрібно те, що раніше вас зовсім не приваблювало. У зв’язку з цим з’являться нові хобі, захоплення і заняття.

Самому народжувати уві сні — багато працювати, щоб заробити початковий капітал. Важкий період для тих, хто прагне розбагатіти, ваші очікування перевершать сили і можливості.

Наснилося, як народжує жінка і на світ з’являється здорове маля — вас чекають великі грошові надходження, майнові придбання і різні приємні клопоти, які пов’язані з фінансовими засобами.

Діти — квіти життя, авторські сонники

Зигмунд Фрейд

Чоловікові приймати пологи уві сні — означає випробувати наслідки позашлюбних зв’язків на стороні. Незабаром, до вас можуть звернутися для пред’явлення права на батьківство. Якщо для вас такий результат подій неприйнятний, відмовтеся від інтимної близькості з тими, з ким не плануєте сім’ю і народження дітей.

Для тих чоловіків, хто прагне до серйозних стосунків, такий сюжет означає доленосну зустріч з дівчиною. На перший погляд, вона не здасться тієї фатальною красунею, які зазвичай зводять вас з розуму. Але поспілкувавшись ближче, ви зрозумієте, що давно мріяли саме про неї. Інтимна близькість з нею викличе не просто насолода молодим і безневинним чином, вам захочеться зародити в ній життя вашого майбутнього спадкоємця.

Ванга

Пологи уособлюються з життєвими перипетіями, важливими рішеннями, звільненням від чого-небудь. Доведеться пройти через труднощі, які приведуть до гарного результату. Це шанс — почати нове життя, де буде здаватися все по-іншому. Можливість змінити звички, позбутися поганих пристрастей, знайти мету і нові цінності.

Якщо пологи були швидкі і безболісні, після яких зітхнули з полегшенням, — наяву вдасться перекласти частину тягаря відповідальності і чужі плечі. Від цього відчуєте радість і прилив сил.

Приймати пологи — брати участь у подіях, які візьмуть серйозні оборот для вас, вплинувши на долю в цілому.

Нострадамус

Для жінки побачити уві сні чиїсь пологи — провісник власної вагітності. Невинної дівчини такий сон обіцяє швидку інтимну близькість і крок у доросле життя. Побачити безліч новонароджених немовлят — це послання миру і добра на землю, порятунок від хвороб, епідемій та голоду.

Чоловікові сниться, як у нього народжується син — випробувати багато труднощів і перешкод, але прийти туди, де його чекає радість і щастя.

Густов Міллер

Хороший знак для рішучих, цілеспрямованих і оптимістичних людей. Жінці побачити власні пологи — знайти другу молодість, випробувати успіх від шанувальників, компліменти від близьких і друзів. Хороший період почати особисте життя спочатку, повіривши у власні сили і енергетику.

Чоловікам брати участь в процесі народження немовляти — випробувати невідомість, сумніви, невпевненість в собі. Але після деяких подій ваше життя зміниться на краще. Проблеми, суперечки, образи і тертя покинуть вас, поступившись місцем вірним рішенням, раціональності і повного спокою і впевненості за майбутнє своєї сім’ї.

Юрій Лонго

Споглядати жінку в положенні, в якої почалися перейми, і бути готовим прийняти пологи — наяву означає взятися за важку і невідоме справу. На шляху до мети зіткнетеся з нерозумінням, критикою на вашу адресу і різними перешкодами. Але коли досягнете результату, зрозумієте, як ці труднощі були незначні в порівнянні з результатом вашої роботи.

Ссылка на основную публикацию