До чого сняться п’явки по сонником Фрейда, Міллера, Цвєткова

П’явка — це один з представників кільчастих хробаків, який здатний вилікувати людину від маси захворювань. До чого сниться п’явка, дізнаємося в популярних сонниках.

Загальна тлумачення

Медична п’явка вважається унікальною в боротьбі з багатьма недугами. Але якщо справа стосується наших снів, тут трохи інша ситуація. Багато сонники уособлюють цього кровоссального хробака з якимось паразитом, який намагається присмоктатися до сновидцу для отримання різних вигод і привілеїв.

Для чоловіка присмокталася до тіла п’явка в реальності може відображати сутність жінки, близької сновидцу. Ця дама здається вам досить нав’язливою і безпардонною в своїх бажаннях. Ви приймаєте рішення позбутися від цієї людини, але не знаєте, як найбільш делікатно це зробити. Проблема в тому, що в інтимному плані вона вас цілком влаштовує, але занадто багато вимагає за свою любов.

Жінкам спостерігати за кровососами в банку — опікати велика кількість дітей або знедолених. Ця місія досить виснажує вас, віднімаючи останні сили і засоби. Для деяких потребують такої допомоги та заступництво — це зайвий привід пестити свою лінь, розповідаючи про важку долю і безвиході. Будьте перебірливими в людях, звертаючи увагу на тих, кому дійсно потрібна підтримка.

Наснилося це слизьке створення напередодні угоди з вашим поручительством — в реальності захід виявиться не на вашу користь. Відкладіть момент підписання паперів до повної впевненості в тому, що ви не станете головним і єдиним боржником перед кредитною організацією.

Успішному підприємцю бачити на собі багато слизьких черв’яків, сисних кров — знак скупчення навколо нього тих утриманців, які всіляко намагаються відірвати свій шматок пирога. Цих осіб легко помітити, вони будуть засипати компліментами, нескінченно лестити і вимагати підвищеної уваги. Не поспішайте позбуватися від всіх, іноді такі зв’язки теж бувають корисні, якщо точно знати, як ними керувати і контролювати.

Що ще очікувати від п’явок

  • побачили на ногах — хтось намагається вплинути на ваш вибір подальшого життєвого шляху;
  • приснилася жінці — до щасливої ??вагітності;
  • ловити уві сні — намагатися контролювати тих, хто потрапив в поле вашого підозри;
  • спостерігати за ними в водоймі — ваш вплив на ситуацію виявиться марним;
  • присмокталася під час плавання — передвіщає початок випробувань, з якими ви обов’язково впораєтеся;
  • купили в аптеці — чекайте проблем зі здоров’ям;
  • побачити на подрузі — до жадібності і хитрості того, кого ви вважаєте близькою людиною;
  • носити з собою в скляній посудині — занадто контролювати власних дітей, яким давно пора випурхнути з батьківського гнізда;
  • самі приліпили на кого-то з близьких — проявили характер і змусили домочадців прислухатися до вас.

авторські сонники

Зигмунд Фрейд

Тлумачення цього провісника досить відрізняється від інших. П’явки в даному випадку асоціюються з дітьми. Дівчині наснилися п’явки в живому середовищі природного водоймища — це її приховане бажання зачати дитину від свого статевого партнера. Сновидицей абсолютно не важливо, чи будуть їхні стосунки скріплені шлюбними узами, або вона залишиться для коханого всього лише черговою коханкою. Їй хочеться від цього плодовитого самця народити здорове потомство.

Тримати в руках цього представника фауни — дізнатися про те, що найближчим часом ви станете батьком. Для чоловіка такий знак може наблизити його осілий спосіб життя. Якщо до цього моменту ви вели вільний і необтяжений спосіб життя, то зараз належить період турбот і облаштування сімейного побуту. Ваші сексуальні подвиги і досягнення підуть в минуле.

Помістити п’явок в колбу з водою і весь час за ними спостерігати — наяву занадто опікати своє чадо, не приділяючи належної уваги чоловікові. Ця невірна розстановка пріоритетів в родині може істотно відбитися на вашій сексуального життя з чоловіком. Він просто буде шукати інтимний зв’язок на стороні.

Чоловікові намагатися зловити слизького кровососа — в реальності мріяти про зв’язок з дівчиною, яка не досягла повноліття. Ця схильність може виявлятися в небажанні мати постійного сексуального партнера ваших років.

Такі пристрасті і надмірні статеві стриманості можуть відбитися на психіці, настрої і стані здоров’я в цілому. Уникнути цього вдасться, якщо ви знайдете дуже моложаву супутницю, яка вміло стежить за своєю фігурою, особою, буде вельми темпераментна і пристрасна в ліжку. Вона стане для вас приводом поміняти погляди.

Густов Міллер

П’явки уособлюють недругів або тих, хто бажає за рахунок вас реалізуватися в цьому житті. Побачили, як кілька штук присмокталися до вашого тіла — серйозний привід задуматися, а чи немає серед оточення тих персон, які вас нахабно обманюють, проводячи за вашою спиною різні фінансові махінації.

Такий стан справ може стосуватися як ділових людей, так і простих обивателів, сімейних пар, групи друзів. Серед них знайдеться той, хто живе невідповідно до своїх достатків, купуючи дорогі предмети побуту, одяг, техніку, нерухомість. Ви зможете швидко вивести на чисту воду цих осіб, звернувши більше уваги на їхні постійні доходи і джерела заробітку.

Використовувати лікувальних черв’яків, завдаючи на чиєсь тіло — чекайте погіршення здоров’я когось із близьких. Це знак того, що представник нетрадиційної медицини дійсно вам скоро знадобиться.

Євген Цвєтков

Ці кровососи уві сні — явний натяк сновидцу, що в його житті присутні люди, які паразитують за його рахунок і використовують в своїх інтересах. Для кого-то вони можуть уособлювати заздрісників, які ніяк не можуть впоратися зі своїм відчаєм вам у всьому наслідувати і намагатися випередити.

Ці люди не можуть спокійно жити, якщо не залишать свій негативний відгук вашому черговому досягненню. Вони відстежують кожен ваш крок, намагаючись перешкоджати, віднімаючи у вас сили і час.

Юрій Лонго

Ці кровоссальні черв’яки є ознакою нелегкого періоду, пов’язаного з копіткою працею, перевтома, втратою життєвих сил і енергії. У цей період легко впасти в депресію, втративши інтерес до життя в цілому. Стан стресу, виснаженість стають для вас звичним, і вам, здається, від цього нікуди не дітися в ритмі великого динамічного мегаполісу.

Але відкинувши різні фактори, які дратують і заважають вільно існувати, ви відчуєте свободу і позбавлення від власних забобонів. Аналізуйте причини вашої нудьги і апатії, щоб знайти і знайти сили для нових перемог.

Ссылка на основную публикацию