До чого сняться ложки по сонникам Міллера, Фрейда, Хассе, Лонго

У сновидіннях всі предмети, явища і істоти мають власне символічне значення. Навіть звичайні столові прибори, побачені уві сні, можуть розповісти щось про підсвідомості людини або його долю. Питання, до чого сняться ложки, цілком доречний, і кожен сонник, як не дивно, дає на нього безліч своїх відповідей. Підібрати вірну трактування свого нічного бачення допоможе аналіз деталей сну.

Загальна тлумачення

Згідно з основним тлумаченню, бачити ложки в своєму сновидінні — хороший знак: він віщує сновидцу затишний будинок, матеріальну стабільність і благополуччя в родині, душевний спокій і умиротворення.

Таке трактування справедлива в тому випадку, коли побачені в сновидінні столові прилади були цілі, в хорошому стані і приємні на вигляд. Якщо ж ложки мали непривабливий вигляд, — значення сну також стає несприятливим. Брудні, зламані, зігнуті або діряві ложки, попереджають сновидіння про що підстерігають його неприємності і важких ситуаціях.

Якщо спляча людина в своєму сновидінні годує з ложки немовляти, — це символ необхідності постійного вирішення побутових завдань. Людина, що спостерігає таке нічне бачення, успішно справляється з турботою про себе, близьких людях і іншими домашніми турботами.

Побачити в сновидінні ложки в комплекті з виделками — не найсприятливіший ознаку, що передвіщає людині, який побачив його, несподівані неприємності. Проблеми можуть з’явитися як в оточенні, і в тісному сімейному колі.

Сон, в якому людині доводиться мити столові прилади, означає виправлення помилок минулого наяву, причому не тільки власних. Їх наслідки можуть нести руйнівний характер. Тільки завзятість і сила волі допоможуть повернутися в спокійну колію життя.

Тлумачення за іншим деталям

Для закоханих людей сон, в якому були побачені дві чайні ложки, обіцяє благополуччя, довгі і щасливі романтично відносини з чудовими перспективами. Можливо, що незабаром їм доведеться спільна сімейне життя.

Наснилося чайна ложка може символізувати чудове вміння сновидіння насолоджуватися навіть найдрібнішими радісними подіями. Людина, який побачив такий сон, здатний милуватися природною красою і радіти простому людському спілкуванню, що дозволяє йому жити щасливо.

Якщо столові прибори, приснилися сновидцу, були дуже маленькими — таке сновидіння віщує сімейне поповнення. За іншою версією, такий сон є уособленням вміння сплячої людини з розумом розпоряджатися навіть малими матеріальними благами.

Спостерігати в сновидінні столову ложку — наяву володіти заслуговує поваги гостинністю. Також такий сон може передвіщати несподіваних гостей або поява нахлібників, готових сісти на шию.

Побачити безліч ложок — до прекрасного життєвого періоду, позбавленому проблем, бід і потрясінь. Ідеальний час для втілення в життя давніх задумів. Саме зараз можна не переживати про майбутнє і не озиратися назад.

Трактування за матеріалом ложки

Тлумачення нічного бачення багато в чому залежить від того, в якому матеріалі були виконані ложки уві сні. Дерево, чорні і благородні кольорові метали — своє сакральне значення має все.

  • Дерев’яна ложка говорить про невміння сновидіння зіставляти свої об’єктивні можливості з бажаннями. Також він говорить про жадібність, неуёмності.
  • Чайні столові прилади, виконані в золоті, — добру ознаку, передрікає людині, який побачив його, удачу, благополуччя, поліпшення матеріального становища. Можливі приємні сюрпризи і в інших життєвих областях.
  • Срібна ложка сниться до раптового запрошення на грандіозне святкування, має для сновидіння доленосне значення. Не варто упускати можливість обзавестися корисними впливові знайомства.
  • Алюмінієва або залізна ложка символізує спокійний життєвий період, без проблем і негараздів.

сонник Міллера

Побачити в своєму сновидінні ложку — добру ознаку, що передвіщає сновидцу задоволення ходом побутових справ. Якщо столовий прилад в нічному баченні був загублений сновидцем — наяву його запідозрять у нечесних справах, недобрих намірах. Красти ложку — в реальному житті не кращим чином ставитися до близьких, домашнім людям. Вони можуть відчувати неприємні відчуття через надзвичайну прискіпливості сновидіння. Брудні ложки пророкують обман.

сонник Фрейда

Як стверджує розроблений знаменитим психоаналітиком сонник, ложки є фалічним символом, так як їх довжина перевищує діаметр. Цей столовий прилад, з’являючись в сновидінні, символізує незадоволеність сексуальним життям.

Тлумачення тут залежить і від стану ложки: чистий столовий прилад говорить про рясно скопилася сексуальної енергії.

сонник Лонго

Що впав на підлогу столовий прилад віщує викриття ретельно зберігається сновидцем таємниці. Кілька ложок — ознака, передрікає захворювання. Нехай воно буде не дуже важким, подбати про свою імунній системі все ж варто.

Якщо сплячій людині в своєму нічному баченні довелося зламати алюмінієву ложку, — наяву його пригнічує тривале збереження секрету, яким він пристрасно бажає, але не може ні з ким поділитися з будь-яких побоювань.

сонник Хассе

Подібні сновидіння, згідно з цим сонником, кажуть про багатство і достатку — людина, що побачив сон з ложкою, ніколи не зазнає нужди.

Ссылка на основную публикацию