До чого сняться гроші (дріб’язок)?

До чого сняться гроші — дрібниця? Існує повір’я, що бачити дрібниця — до сліз. Більшість сонників дотримуються подібного тлумачення: дрібниця сниться до неприємностей. Однак сюжети в сновидінні можуть бути різними, і трактування сну спиратиметься саме на дрібні деталі побаченої картини.

Народне тлумачення снів про дрібниця

Дрібниця уві сні віщує велике розчарування наяву. Однак це стосується мідних грошових знаків. Якщо уві сні видіння золотих монет, тлумачення має інший зміст і пов’язане з багатством.

Інтерпретація бачення мідної або залізної дрібниці буде залежати від деталей:

  • де знаходилися гроші;
  • хто їх давав або брав;
  • які дії проводилися з грошима.

Розсип дрібниці на землі віщує біди і сльози, втрати і розчарування. Якщо сновидец просто дивився на монетки, біди не торкнуться його і сім’ї.

якщо довелося підібрати гроші з землі, це віщує важкі часи: доведеться затягнути пояс і приготуватися до фінансових проблем.

Для бізнесмена даний сон віщує розорення — вдарить по бізнесу криза, підведуть компаньйони, виникнуть непередбачені обставини.

Однак якщо серед мідних монет попалася золота або старовинна, це віщує гарну винагороду за витрачені зусилля. Вам пощастить.

бачити дрібниця в своєму будинку — до великих неприємностей і клопоту. Часто таке сновидіння попереджає про хворобу, лікування якої обійдеться недешево. Доведеться залізти в борги або розтратити заощадження. Можливо, доведеться лікування у стоматолога.

Перераховувати мідні монетки — згадувати нанесені близькими образи. Віддавати комусь монетки — до неприємних сварок із з’ясуванням відносин. Сварки відбуватимуться з близькими / колегами / рідними. Однак розбіжності не будуть тривалими і незабаром настане примирення.

викидати мідяки — до позбавлення від неприємностей. Ви зможете самостійно подолати всі перешкоди, що виникли на шляху. Та й перепони будуть незначні.

Давати милостиню жебракам мідяками — до звільнення від проблем, до настання світлої смуги в житті. Ви незабаром станете на ноги і зможете допомогти своїм близьким.

Отримувати зарплату дрібницею — в реальності ви отримаєте набагато меншу суму, ніж очікували. Це принесе розчарування до сліз. Однак можна виправити ситуацію: перерахуйте дріб’язок і віддайте бідним у церкві. Цією дією ви виправите ситуацію.

Отримати здачу дрібницею — гроші будуть йти крізь пальці. Однак якщо здачу дали золотими монетами — це до несподіваного прибутку. Вас чекає щедру винагороду за працю.

бачити іноземні або незвичайні монети — до дивних подій в житті. Можливо, вас чекає поїздка за кордон або знайомство з іноземцем.

збирати монетки в фонтані — до великого платні, радісним подіям і щасливим збігом обставин.

Тлумачення грошових снів по сонникам

сонник Міллера тлумачить грошову знахідку як провіщення удачі, але не без клопоту. Отримувати золоті монети — до великих перспектив у житті. Вкрасти гроші — до великих неприємностей, попереду чекає небезпечна ситуація. Бачити дрібниця — до незадоволеності в справах, особистих проблем і неприємностей на роботі.

Перська сонник Тафлісі вважає бачення монет уві сні ознакою майбутнього багатства, особливо, якщо їх було багато. Отримувати монети від високопоставленої особи — до позбавлення від проблем і негараздів. Золоті монети обіцяють повагу оточуючих.

Бачити темні монети або старі — до конфліктів. Якщо на темній монеті чітко різниться профіль людини — до запеклих конфліктів. Вигнута монета пророкує наклеп і очорнення імені сновидіння, труднощі в спілкуванні, також ймовірно і тюремне ув’язнення через помилкового доносу.

Монетка дуже маленького розміру провіщає народження дитини. Перераховувати гроші — до сімейних конфліктів. Втратити або вкрасти гроші — доставлять клопоти власні діти. Повертати вкрадені грошові знаки — до відновлення довірчих відносин з дітьми, до вирішення несприятливої ??ситуації.

Сонник Симона Каноніта розрізняє тлумачення сну згідно металу, з якого виготовлені монети. Мідні гроші — до неприємностей, срібні — порожні турботи, золоті — до невигідним справах, фальшиві — до втрати власності. Оплачувати покупку — приріст доходів, багато монет — до несподіваного багатства, вважати монети — до хорошого заробітку, втратити гроші — до невдач, борг давати — до клопотів.

нумерологический сонник розглядає радянські монети в 2 копійки як висновок вигідної угоди. Чим більше монет, тим більше контрактів вдасться укласти. Також дані монетки пророкують знайомство з вигідними партнерами. Бачити іноземну валюту номіналом в 2 долари / пенса / фунта стерлінгів — до приїзду родичів. Чим більше таких монет, тим більше неприємностей доставить цей візит.

психоаналітичний сонник асоціює гроші з енергією любові, часом. Якщо грошей мало або вони малого гідності, це асоціюється з нестачею енергії на втілення задуманого. Занепокоєння уві сні з приводу грошей асоціюється з розтратою життєвих сил. Фальшиві гроші символізують невірну оцінку ситуації. Розтрата грошей уві сні — до розтрати любовної енергії, душевної порожнечі і втрати щирості почуттів. Розтрата любовної енергії буває при безладних статевих відносинах.

сонник Цветкова інтерпретує срібні гроші як провіщення сліз і неприємностей, мідні — буде удача не в тому, що планувалося, золоті — до горя, віддавати гроші — до багатства.

сонник Езопа вважає, що бачення будь-яких монет пророкує сльози: навіть золотих. Бачити трухляві монети в скрині, які розсипаються від дотику, — до даремним надіям і хибним мріям.

Сонник 21 століття тлумачить дрібниця до незапланованих витрат. Бачити копійки — до сліз, мідні — до обману, срібло — до конфліктів, золото — до багатства. Блиск грошей обіцяє обман, дзвін монет — до програшній справі.

французький сонник вважає: збирати гроші з підлоги або землі — до невдач.

Ссылка на основную публикацию