До чого сняться грядки по сонникам Міллера, Ванги, Лоффа

Навіть звичайна скопана земля може вносити в сновидіння власне символічне значення. Відповідей на питання, до чого сниться грядка, багато — і правильне тлумачення залежить від того, що на ній росло, і що сновидець робив уві сні. Ожививши в пам’яті ці деталі сну, можна сміливо відкрити сонник і з’ясувати, що приготувала доля для людини, який побачив це нічне бачення.

Загальна тлумачення

Правильне трактування може залежати від наступних факторів:

  • В якому стані були побачені грядки
  • Що з ними робив сновидец — копав, полов або розпушував
  • Хто робив дії — сновидец або інша людина
  • В якому стані перебував город в цілому

Тлумачення щодо дій сновидіння

Звалилося незрозуміло звідки багатство сонник пророкує того, хто уві сні полов грядки. Але, щоб його знайти і в повній мірі їм заволодіти, доведеться докласти певних зусиль. Людині, який побачив такий сон, варто проявити терпіння і старанність, яке знадобляться йому в тривалій боротьбі за незалежність.

Самотня жінка, уві сні поливати грядки з лійки або шланга, може очікувати щасливого заміжжя. Майбутня сім’я поповниться кількома дітьми, не буде відчувати горя і нужди, насолоджуючись достатком, любов’ю і взаєморозумінням.

Якщо уві сні сновидец спостерігає велику земельну ділянку з розпушений грядками, — відображення того, що наяву він віддається спогадам про минулі часи. Це тлумачення справедливо тільки тоді, коли спляча людина нічого не робить, граючи роль пасивного спостерігача. Якщо ж людина уві сні наполегливо трудиться у великому городі, в реальному житті йому належить легке, але заслужене несподіване збагачення.

Сновидіння, в якому небіжчики поливають грядки, — добрий знак, що передвіщає неминучий успіх задумки сновидіння. Покійні близькі люди протегують йому, вказуючи вірний напрямок і застерігаючи від помилок.

Довелось перекопувати грядки уві сні? Це нічне бачення — символ сприятливого для нових починань періоду. Можна сміливо братися за будь-яку витівку — все складеться найбільш вдалим чином. Добру ознаку поширюється не тільки на сферу фінансів — романтичні відносини, що зароджуються в цей період, також складуться вдало.

Інші деталі тлумачення

Запустіння городу, неврожай, неплідно земля і порожні грядки, побачені уві сні, — це поганий знак, що передвіщає чорну смугу в житті. Для нових справ зараз не найкращий період. Якщо ж порожні грядки удобрені, политі і засіяні, — саме зараз починається очікує сновидіння в майбутньому великий успіх.

Якщо таке сновидіння бачить досвідчений садівник, а тим більше — навесні, сакрального символічного значення сон не має — це лише віддзеркалення готовності до нових городнім робіт.

Якщо уві сні довелося не тільки бачити грядки, а й засівати їх — зараз триває самий доброчинний період для того, щоб покласти початок якомусь новому справі. Починати будувати бізнес або писати книгу краще прямо зараз — інший подібний період почнеться не скоро.

Прогрес і поліпшення у всіх життєвих сферах очікує того чоловіка, якому уві сні довелося бачити город з грядками. Однак щоб отримати заслужені блага, йому доведеться докласти чимало зусиль і пройти деякі випробування.

Значення сну в залежності від того, кому він сниться:

  • Якщо прополювати грядку уві сні довелося дівчині, в реальному житті вона удостоїться заслуженої похвали стосовно своєї діяльності. Зрілі овочі на грядці, побачені їй уві сні, віщують оточення з вірних друзів.
  • Юнакові доведеться готуватися до неприємних пояснень з родичами, якщо уві сні йому довелося полоти грядки. Зрілі овочі на грядках віщують йому успіхи в навчанні або роботі.
  • Якщо грунт уві сні політ жінка, наяву їй вдасться подолати всі неприємності і впоратися з будь-якими труднощами — як матеріальними, так і особисті. Зрілі ж овочі, що ростуть в городі, пророкують їй труднощі в домашньому господарстві.
  • Чоловік, якому в сновидінні довелося прополювати землю, повинен згадати про свою сім’ю, тому що занадто багато часу присвячує службі. Зрілі овочі в його випадку символізує отримання великої грошової суми.

сонник Міллера

Матеріальна забезпеченість і незалежність чекає жінку, що подолала негаразди і неприємності, якщо їй снилося, як вона прополює грядки.

Добру ознаку — густо засіяний город з взросшім багатим урожаєм. Якщо ж грунт грядки безплідна, кам’яниста і суха — в житті варто очікувати неприємностей, невдач і негараздів.

Як стверджує цей сонник, грядка, побачена уві сні, віщує процвітання і благополуччя в діловій і фінансовій сфері, якщо вона свіжоскопана.

Захворіти або догодити в неприємну ситуацію може сновидец, уві сні забруднити при городніх роботах. Варто пройти вітаміни, не залишатись довго на протягах і одягатися тепліше.

сонник Ванги

Родюча земля, побачена в нічному баченні, обіцяє життя без потреби, в достатку. Бідна і гола грунт, навпаки, застерігає від порожніх витрат, так як матеріальний стан може погіршитися.

Вскапиваніе нової земельної ділянки — перспективи і удача в нових проектах, швидке подорож.

Суха і потріскана земля обіцяє погані вісті, потрясіння і біди.

сонник Лоффа

Грунт символізує джерело здоров’я і життя. Тому тлумачення сну залежить від її стану. Родюча, удобрена і доглянута земля сниться до здоров’я сновидіння, дружною і міцну сім’ю, успіху і достатку. Бідний же ділянку уособлює протилежність попереднього тлумачення.

Ссылка на основную публикацию