До чого сняться гральні карти?

Ворожіння на циганських картах користується популярністю у дівчат і жінок. Карти відкривають завісу таємниці, дозволяють зазирнути в майбутнє. Особливо поширені ворожіння на Святки і новий рік. До чого сняться гральні карти, який символізм висловлюють? Розглянемо всі значення по тлумачам.

Символізм гральних карт

Гральна колода сниться до змін у житті, клопотам і несподіванок. Це може бути приємна несподіванка або сумна — все залежить від масті, яка приснилася в сновидінні.

Сюжети з картами:

 • тасувати колоду;
 • грати в карти;
 • зронити карту;
 • інші дії з колодою.

Карткова гра — це символ погоні за птахом щастя, спроба зловити її за хвіст. Нескінченна суєта, «ні хвилини спокою», примарні надії і мрії. Програти уві сні в карти — чекайте черги невдач, настає чорна смуга в житті. Виграти в карти — швидкоплинний успіх, за яким послідує провал.

Бачити колоду карт уві сні — до неприємних известиям і змін. Ви можете дізнатися таємну інформацію, яка буде обтяжувати душу і не давати спокою. Гадальні карти можуть провіщати втрату віри в себе, небезпечні ілюзії або втрату майна.

Купувати колоду карт — до ризику. Все, що ви задумали. обернеться обманом. Якщо збираєтеся здійснити операцію або підписати контракт, краще відкладіть цю затію. У любові даний сюжет теж віщує обман: можливо, ваш улюблений завів когось на стороні.

Тасувати карти або розкладати — ви на роздоріжжі і не можете вибрати правильний напрямок шляху. Можливо, слід скористатися порадою мудрої людини, щоб подолати незрозумілу ситуацію.

Грати в карти уві сні — до невизначеності і нестійкості положення. Доля залежить від випадкового збігу обставин, невідомо — пощастить чи не пощастить. Сновидець не контролює своє життя, сподівається на удачу або на «авось пронесе».

Грати на гроші — до прийдешніх фінансових труднощів. Найближчим часом вам слід обмежити фінансові витрати або звести до мінімуму. Не варто вкладати гроші в сумнівні проекти, підписувати контракти або давати в борг. Так само не варто брати кредит або займати в борг у кого-небудь. Всі маніпуляції з фінансами потрібно заморозити.

Однак карткова гра з друзями заради інтересу — добрий знак. Незабаром ваші надії здійсняться, задумане реалізується. Якщо сон бачить хвора людина, незабаром настане зцілення. Також сон може передвіщати прихід гостей і приємне проведення часу.

Спостерігати за грою в карти з боку — до обману і ілюзіям. Закоханим даний сюжет відкриває нещирість партнера, обман в любові. Якщо ви побачили свого знайомого за грою в карти, найближчим часом дізнаєтеся про нього неприємну інформацію.

впустити карти — до розкриття таємниці, сором і каяття. Все, що ви намагалися приховати і приховати, стане надбанням інших людей. Вам доведеться відповісти за скоєне, спокутувати свою провину.

Що кажуть про картах сонники

Азбука тлумачення снів бачить в образі карткової колоди шанс на удачу. Далі тлумач дає значення мастей, що позначають певні сфери життя:

 • черви — особисте життя;
 • бубни — робота;
 • трефи — фінанси;
 • піки — перешкоди.

якщо побачили уві сні тузів певної масті, значить, в житті настають великі зміни в тій сфері, яку вони символізують.

 • Місячний сонник бачить в грі в карти провіщення сварки.
 • Російський сонник дає наступну інтерпретацію: грати — до веселощів, виграти партію — до прибутку, програти партію — до збитків.
 • Сонник-гороскоп рекомендує обмежити витрати, якщо уві сні приснилася гра в карти.
 • Сонник Лінз нагадує: насолоджуйтеся життям, не думайте про результат своїх планів.

сімейний сонник вважає карткову гру провіщенням виконання надій, якщо вона не була азартною. Азартна гра на гроші обіцяє різні перешкоди, програти партію — до сварок з опонентами. Виграш в карти обіцяє судову тяжбу і виправдання. Бачити коханого за картковою грою — його наміри щодо вас не зовсім чесні.

сучасний сонник бачить в образі гральної колоди символ жадібності, гру в карти вважає провісником неприємностей. Бачити окремо бубнову масть — в прибутку, чирвова масть віщує любовну авантюру, трефи обіцяють вигідна справа, а піки сняться до хвороби і обману.

Якщо гра уві сні була азартною, вас чекають великі труднощі, програш партії віщує поява небезпечних ворогів, виграш — попереду небезпека. Масті карт віщують наступне: бубнова — багатство, трефова — вимогливий партнер, черви — особисте благополуччя, піки — можливе вдівство і розорення.

сонник 2012: Стримайте азартність, навчитеся насолоджуватися грою. Бачити карти таро — до розгадки заплутаної життєвої ситуації.

сонник майбутнього так трактує масті карт: бубни віщують прибуток, черви — любов, хрести — вигідна справа, піки — невдачі і хвороба.

сонник Зими вважає образ гральної колоди символом ілюзій і оман. Всі очікування будуть марними. Бачити уві сні пророкування через гральні карти — збудеться все навпаки. Партія в карти зі знайомим — до нещирим стосункам з ним, партія з незнайомцем — до великої помилку в житті.

Сонник Від А до Я попереджає: образ гральної колоди віщує збитки через пожадливість. Гра в карти заради задоволення обіцяє виконання мрії, азартна гра — до неприємностей, виграти партію — до запрошення в гості, програти — до невдач в житті.

Бачити, як знайомий шахраює при грі — відкриває його нечесну натуру. Якщо знайомий грає чесно і виграє — уникнете відповідальності за свої вчинки, якщо програє — до невеликої сварки з ним. Якщо ви самі шахраювати при грі, стережіться розтрати грошових коштів.

Тасувати колоду — до суєти і клопотів, перераховувати карти — до удачі, бачити крапчасті карти — до тривоги, запечатана колода символізує невідоме майбутнє, роздрукована колода — вас чекає обман з фальсифікацією. Будувати будиночок з карт — до помилкового слуху, грати в карти в ігровому закладі — прибуток через постійний ризик.

Ссылка на основную публикацию