До чого сняться черевики по сонникам Міллера, Ванги, Фрейда, Нострадамуса

Люди завжди звертають увагу на красиву і дороге взуття. А як приємно одягнути нові туфлі, які добре виглядають на нозі і захоплюють своєю зручністю. До чого сняться черевики, дізнаємося в перевірених сонниках.

Загальна тлумачення

Черевики уві сні відображають особисті взаємини сновидіння з родичами і коханими, його внутрішню позицію до життя, плани на майбутнє. У деяких тлумаченнях взуття — ознака жіночого начала. Для чоловіка чиста і доглянута пара черевиків може передвіщати доленосне знайомство з прекрасною дамою. Позитивні моменти варто чекати тим, кому приснилось носити нову і красиве взуття. Це ознака впевненості в собі, фінансової стабільності і перспективності поглядів.

авторські сонники

Зигмунд Фрейд

Взуття уособлює жіноче начало, будучи ознакою жіночих статевих органів. Нога в даному випадку буде втілювати чоловіче існування. Зручні черевики на нозі — символ ідеального сполучення чоловіки і жінки. Ця статевий зв’язок несе масу позитивної, творчої енергії, яка обов’язково направить сновидцев до серйозних стосунків, змусить задуматися про зачаття дитини.

Чоловікові наснилося міняти стару пару стоптаних черевиків — сон вказує на те, що ви бажаєте закінчити колишні відносини. Цей союз вже нічого не скріплює, пристрасть пішла, залишивши прохолоду і байдужість. До того ж у вас на горизонті новий об’єкт жадання. Вам хочеться знову відчути море насолод і задоволень від сексу з бажаною персоною.

Рвані туфлі на жіночій ніжці — сон вказує на серйозні неприємності для сновидіння. Тим, хто планував завагітніти, таке бачення може передбачати безплідність. Хто шукав стабільності і любові в шлюбі, самий привід задуматися про розставання. Так як чоловік давно знаходить розраду на стороні.

Стоптані каблуки уві сні можуть вказувати на проблеми зі здоров’ям. Для чоловіка це перша ознака статевого безсилля. І зовсім інший прогноз чекає тих, хто побачив у сновидінні багато різних черевик. Це відображає підвищену збудливість сплячого. Ви легко йдете на контакт з протилежною статтю, дозволяючи собі швидко перейти на близьке, інтимне спілкування.

Жінці здалося безліч красивих пар взуття — в реальності вона користується великим успіхом серед чоловіків. Але вона відчуває труднощі при виборі партнера для серйозних відносин. Можливо, просто не прийшов час для такого зв’язку. Насолоджуйтесь увагою протилежної статі і крокуйте далі.

Виявити цвях в чоловічому черевику — ошелешив новиною про небажаному батьківство. До сновидцу можуть прийти з претензією на право отримання аліментів. Жінці побачити себе на високих підборах — мати бажанням домінувати над чоловіком. Можливо, на вигляд вона дуже лагідна і сором’язлива особа, але в ліжку проявляє сексуальну агресію і здатна на рішучий лідерство. Спляча впевнено доб’ється покорствует і підпорядкування коханця.

Нострадамус

Взуття уособлює шлюб. Вдалий і щасливий шлюб чекає тих, кому приснилось взувати нові, якісні та красиві черевики. Це ознака того, що сімейне життя не буде сповнене сюрпризів, відрізняючись своєю гармонією, спокоєм і передбачуваністю. Зручно крокувати в такій парі — значить бути на одній хвилі з тим, хто поруч. Вам не потрібно довго пояснювати свою позицію і плани на майбутнє, вас готові зрозуміти і прийняти таким, який є. Ви приносите один одному радість і намагаєтеся підтримати в складні моменти.

Відлетіли або стоптані каблуки сняться в знак майбутніх розбіжностей і протиріч з коханою людиною. Ви упустили можливість, коли ще можна було згладити конфлікт. І зараз дійшли до точки неповернення, обтяжуючи відносини взаємними образами і образливими претензіями. Втратити одну туфлю — вибрати розлучення, як єдиний варіант вирішення сімейної драми.

Ванга

Взуття символізує швидке подорож сновидіння, в деяких випадках вона відображає активну життєву позицію. Сплячий завжди налаштований на зміни і сміливо крокує на зустріч їм. Грубі і стоптані черевики вказують на випробування і життєві колотнечі. Ваша дорога не віщує бути гладкою. Не чекайте від долі стабільності і комфорту в найближчий період. Щоб цього досягти доведеться пройти багато миль через низку труднощів, виявляючи витривалість і наполегливість.

Жінці приміряти витончені черевички на маленькому підборах — знайти чоловіка, відповідного її витонченою натурі, з почуттям смаку і хорошими манерами. Взуття для походів в лісі буде відображати зустріч з брутальним лицарем серця, який проявить безкомпромісну впевненість в знайомстві з вами.

Тісна і незручна пара на нозі — символ того, що вас щось сильно обтяжує. Ви хочете позбутися від неприємної ситуації, проблеми або людини. Це затьмарює ваше життя і не дає можливості рухатися далі вірним курсом. Зняти такі туфлі, випробувавши полегшення, — значить в реальності успішно звільнитися від усього, що гальмувало вас.

Повільно пересуватися в сандалях, які великі і спадають з п’яти — взяти на себе зобов’язання, які не в силах виконати. Ви відчуваєте утруднення і невпевненість від того, що не може зійти з дистанції, але і йти далі немає можливості. В такому випадку не варто нехтувати допомогою близьких людей або добрих колег. Той випадок, коли вони проявлять свою порядність і чуйність.

Густов Міллер

Усякий уособлює можливість рухатися вперед. Чим надійніше і міцніше черевики уві сні, тим більше в арсеналі сновидіння буде енергії, сил, досвіду для успішного розвитку. Бруд на штиблетах уві сні може вказувати на зраду людей найближчого оточення в реальності. Чистити таку пару — значить вчасно розібратися в поведінці, наміри соратників і розлучитися зі зрадниками.

У магазині міряти нову пару, яка вам впору — успішно реалізувати розпочатий проект. Не зупиняйтеся на досягнутому, беріть те, що належить вам по праву.

Ремонтувати старі туфлі — взятися за справу, яка принесе вам масу проблем, не обіцяючи гідної винагороди. Сон попереджає заздалегідь не братися за безперспективну завдання. Це відніме багато сил і часу.

Девід Лоффа

Взуття відображає особисті взаємини з близькими вам людьми. Якщо уві сні хтось міряє ваші черевики — значить в реальності викличе сумніви вірність подружжя. Підозри можуть виявитися безпідставні для ревнивих і недовірливих натур. У будь-якому випадку, не варто рубати з плеча. Відверта розмова з дружиною — це можливість відтворити колишню любов і єдність.

Ссылка на основную публикацию