До чого сняться брудні ноги з точки зору психоаналізу і сонників

Розберемося, до чого сняться брудні ноги. Якщо коротко, брудні ноги сняться до багатства. Чи не до новорічної премії, ні до подарованому плюшевому Мишко або тонкому золотому колечку. Брудні ноги сняться до цього справжнього багатства з балами, великосвітськими прийомами, брехнею на кожному кроці, відпусткою на Мальдівах і шопінгом в Мілані.

Уточнимо. Багатство буде придбано безчесним шляхом. Може бути, вам доведеться стати утриманкою або обдурити партнера по бізнесу, забравши його частку рівно перед початком розквіту компанії. Ви не зобов’язані йти цим шляхом, у вас є вибір, але потрібно розуміти, що подібний шанс дається не всім і тільки один раз.

У чому причина привабливості брудних ніг

  • Свого часу у фетишистів Англії був навіть елітарний і закритий клуб любителів брудних ніжок. У нього скликали молоденьких екзотичних танцівниць. Потрапити туди вважалося великою удачею — розумних і талановитих дівчат нерідко брали в утриманки, балували. Брудні або позолочені ноги — справжній фетиш в певних колах. Золото і бруд ідентичні по тлумаченню Фрейда. Відповідно, забруднені жіночі ноги, особливо якщо вони гарної форми, можуть звести з розуму повністю і безповоротно. Чому, наприклад, такі популярні, прибуткові і привабливі бої в багнюці, хоча зізнаватися в цьому вважається незручним? Чому словосполучення «брудна дівчина» або «брудні танці» притягують гроші, як магніт. Можливо, дідусь Фрейд прав, і бруд і гроші мають подібну природу. Брудні ноги уві сні означають, що ви готові забруднитися.
  • Друге тлумачення брудних ніг на увазі важкий селянську працю на землі. Це заміс глини, топтання винограду. Тільки чомусь ці буденні заняття збирають натовп уболівальників. Визнаний секс символ свого часу, Адріано Челентано виконував свій кращий хіт в бочці з виноградом та з безнадійно брудними ногами. Брудні ноги — потужний сексуальний символ, що означає тваринну «брудну» пристрасть.
  • Бачити брудні ноги уві сні — сильний емоційний знак. Як зразкових дівчаток нерідко тягне до «поганим хлопцям», так і вишуканих аристократів нестримно тягне до «брудних дівчатам».
  • Третє значення, до чого сняться брудні ноги — це жага мандрів. Вас тягнуть подорожі, нові враження, вам не потрібні дорогі готелі і хлоровані басейни. Ви готові місити бруд в Камбоджі, Каїрі, Сомалі, за умови, що до вас ставляться з належною повагою. Можливо, у вас вийде зібрати на своїх п’ятах колекцію піщинок з усіх пляжів, пустель і гірських вершин цього світу. Вам обов’язково потрібно з’їздити кудись і злегка розслабитися, піднімаючись по гірських схилах або спускаючись в печери. Це необхідно просто щоб не знищити цей світ — сил у вас на це цілком вистачить. Не варто тримати в собі таку міць. Відпустіть себе погуляти. Все складеться найкращим чином.

Що означають брудні ноги по сонникам

  • Фрейд в цьому питанні однозначна. Вас тягне секс, гроші, вам хочеться мати відразу всім і повністю. Вас не влаштує трохи сексу і трохи грошей. Брудні ноги — знак крайньої амбітності. Ви готові піти по головах або по вивернутим шлункам заради своєї мети і вас не бентежать подробиці. Ви неймовірно чуттєві, пристрасні, вас спалює жар серця і жадібність в душі. Люди протилежного, та й вашого статі не в змозі встояти перед вашою харизмою, і з захопленням готові віддати вам все, що мають. Але вам завжди мало. Що вдієш, зараз це ваш шлях. Чи не зашкодить трохи обережності і уважності. Бійтеся недоброзичливців, а краще подружитеся з ними.
  • Міллер твердо вказує на підступи заздрісників і недоброзичливців, які будуть заважати вам будь-яку ціну, навіть на шкоду собі.
  • Привабливість мають тільки брудні ніжки ідеальної форми. Чужі брудні ноги, хворі, опухлі, з виразками, уражені грибком, з обламаними нігтями або розтріскаються п’ятами означають хвороба і страждання.
  • Пошкоджені і брудні нігті означають порушену зовнішній захист. Брудні і потріскані п’яти — пошкоджена внутрішня захист, ваші емоції, почуття в даний час спотворені стражданнями. Швидше за все, ви самі приносите собі страждання, вам подобається доля нещасного і знедоленого. Якщо ви без кінця розповідаєте друзям і знайомим про своє важке дитинство, в надії на співчуття і розуміння — переставайте. У такому стані ви не можете рухатися далі, а нести вас на ручках нікому не потрібно. Не такий вже ви цінний приз, якщо по правді.
  • Ваші власні травмовані ноги, в ранах, з брудом і кров’ю — ви втрачаєте опору і явно вибрали неправильний шлях.
  • Паразити, що присмокталися до брудних ніг, п’явки. Вас сильно недооцінюють, принижують, ставлять на місце, нижче того, яке ви заслуговуєте. Нікому не цікава ваша думка, але все з задоволенням скористаються вашими послугами, знайомствами, грошима. Паразити суттєво уповільнюють ваше рух, знесилюють. При цьому подяки, навіть мінімальної, ви не отримаєте. Негайно позбавляйтеся від нахлібників. Майте на увазі — вони будуть страшно незадоволені.

висновок

Не слід плутати тлумачення брудному взутті і брудних ніг. Бачити брудне взуття уві сні — знак неохайності. Босі красиві брудні ноги — знак пристрасті, жадібності, золота, вишуканою і, можливо, збоченій чуттєвості. Цим якостям неодмінно супроводжує заздрість, жорстокість, сентиментальність. У деяких випадках пристрасть до золота вдається витіснити тягою до пригод і подорожей. Вибирайте самі, на яких дорогах ви віддасте перевагу забруднити ноги.

Ссылка на основную публикацию