До чого сняться білі зуби — тлумачення всіх сонників

Деякі вірять снам, інші ні. Але часом навіть скептики замислюються про що з’явилися вночі видіннях. Білі зуби можуть снитися, як до хорошого, так і поганого. Для того, щоб дізнатися до чого сняться білі зуби в конкретному випадку потрібно ознайомитися з тлумаченнями різних сонників.

До чого взагалі сняться білі зуби

Важко знайти того, хто б не хотів блиснути білосніжними зубами, як голлівудські зірки. І навіть якщо білосніжна посмішка вам тільки сниться, такий сон вселяє надію на зміни в житті на краще.

Чиї були зуби

 1. Якщо уві сні ви бачили білосніжний звіриний оскал — будьте готові до нападу небезпечного ворога.
 2. Якщо в нічному баченні ви бачили тільки зуби, і навіть уявити не можете, чиї вони — можливо в реальному житті відбудеться щось дуже погане, аж до смерті близької людини.
 3. Якщо приснився незнайомець з білосніжною посмішкою — уважніше придивіться, можливо, це ваша майбутня друга половинка.

До чого сниться ріст зубів

 • Бачити ріст зубів в сновидінні — до підйому енергетичних сил. Крім цього, ваш вплив на оточуючих почне рости з кожним днем.
 • Зростання зубів уві сні є символом початку нового життєвого етапу. Якщо приснилося чоловікові — можливо, він стане батьком найближчим часом.
 • Зростання білих зубів уві сні — до поліпшення матеріального стану, вирішення житлових проблем, поліпшенню взаєморозуміння в сім’ї.

Сонник: білі зуби — тлумачення різних сонників

 1. Білі зуби уві сні згідно з народним сонником каже, означають появу емоційної стійкості до різноманітних стресів. Через деякий час ви зможете навчитися долати перешкоди і вирішувати усілякі проблеми.
 2. На думку медіума Хассе, якщо наснилося, що ви вставляєте штучні зуби уві сні, значить варто чекати обман в любовних справах. А якщо наснилося, що ви чистите зуби — значить, в реальному житті ви багато працюєте для інших, але часто забуваєте про себе.
 3. Бачити білі зуби уві сні, коли вони починають поступово випадати вниз, а на їх місці ростуть нові і красиві зуби — чекайте сімейне щастя в роду, яке протримається кілька поколінь.
 4. Якщо уві сні вам ставлять пломбу або просто лікують ваші зубки — це говорить про те, що в повсякденному житті ви намагаєтеся змінити своє життя на краще, упорядкувати всі справи, і у вас все вийде.

сонник Ванги

Що говорить Ванга щодо спіткало явища? Давайте розбиратися. Якщо білі зуби були привабливими і здоровими — можна чекати добрі події. Вам найкраще зараз взятися за втілення сміливих і неординарних ідей. Ваші рідні і близькі не залишаться в темряві, обов’язково нададуть вам підтримку.

Якщо зуби уві сні стали кришитися або хитатися, то в реальності у вас переломний момент — зробіть правильний вибір, тому що від нього будуть залежати ваше подальше життя.

Якщо стоматолог вам ставить пломбу, то за сонником Ванги це розшифровує це як романтичну подорож у віддалені місця або любовне побачення з незнайомцем. Сонник рекомендує насолоджуватися моментами і дати волю почуттям.

сонник Міллера

Як говорить сонник Міллера — білі зуби уві сні (незалежно від того, дані вони природою або поставлені штучно) несуть в собі сумні звістки (хвороби, зустрічі з людьми, які можуть закінчитися непередбачувано).

Про всяк випадок рекомендується підготуватися до неприємностей і якщо вони настануть — пережити з гідністю. В кінці вас буде обов’язково чекати приємне і вагоме винагороду.

Якщо уві сні доктор вирвав вам пару верхніх різців, значить варто чекати підступну хворобу, від якої позбутися не так просто як здається. А якщо ви спостерігаєте цю ситуацію з боку, в іншої людини — чекайте повернення втрачених благ і репутації. На відновлення доброго імені може піти чималий термін, і тільки через деякий час все зможе встати на місця.

Якщо рот уві сні беззубий — чекайте великі неприємності, які будуть зустрічатися у всіх життєвих сферах.

Якщо уві сні сталася бійка і вам вибили щелепу — подбайте про своє майно, щоб вас ніхто не обманув і нічого не вкрав.

сонник Меридіана

 • Красиві і рівненькі зубки у дитини — до виникнення хороших подій в реальному житті.
 • Вибілювати зуби до білого — до нових знайомств.
 • Якщо приснилися власні білосніжні зуби — чекайте удачу, прекрасне самопочуття.
 • Міцні, здорові, гарні білі зуби — на радість.
 • Чистити зуби — чекайте гостей.
 • Штучна щелепу — вас запросто можуть обдурити.
 • Якщо вставляєте нові зуби — до фінансового прибутку.

Велесов сонник

 • Якщо приснилися власні білосніжні зуби — чекайте удачу, прекрасне самопочуття.
 • Міцні, здорові, гарні білі зуби — на радість.
 • Чистити зуби — чекайте гостей.
 • Штучна щелепу — вас запросто можуть обдурити.
 • Якщо вставляєте нові зуби — до фінансового прибутку.

жіночий сонник

 • Спостерігати уві сні, як ваші зубки перетворюються в білосніжні і рівні — для хворої людини — одужання, для здорового — відмінне самопочуття.
 • Чистити зуби — ви зможете досягти власного щастя, але для цього потрібно пройти складний і тернистий шлях.
 • Штучні зуби — великі життєві перепони.

Сонник 21 століття

 • Якщо уві сні ви вставляєте білі зуби — чекайте матеріального благополуччя.
 • Білі зубки уві сні — чекайте здоров’я і успіх у всіляких справах.
 • Тюбик із зубною пастою — перевірте стан вашого здоров’я, бажано пройти медичне обстеження.

сонник мандрівника

Зростання білих іклів, символізує те, що ви отримуєте магічні знання, але при цьому магія буде темною.

Штучні зуби — оманливі взаємини, можливо погіршення в спілкуванні з дорогою людиною, але крім цього, можуть виникнути у відносинах із друзями серйозні проблеми. Сонник рекомендує покладатися на свою інтуїцію.

Якщо уві сні вставляєте нові фарфорові зуби — чекайте фінансовий прибуток.

Незважаючи на те, що білі зуби дуже часто стають передвісником нехороших подій, не потрібно впадати у відчай. Тільки ви можете змінити своє життя, а в тлумаченнях різних сонників ви знайдете всі рекомендації.

Ссылка на основную публикацию