До чого сниться знаменитість по сонникам Лоффа, Смирнова

Пропонуємо тлумачення сучасних авторів, адже за часів, коли складався сонник Ванги чи Фрейда, люди ще не замислювалися, до чого сниться поп-кумир чи голлівудська зірка.

Загальна тлумачення сну

Ці передбачення не стосуються людей, маніакально схиблених на якомусь конкретному співака або актрисі. Так, якщо всі стіни в кімнаті молоденької дівчини обвішані постерами з Орландо Блумом, він запросто може їй приснитися — але це буде порожньою, самонавеянний сон. Якщо ж зірка примарилась ні з того ні з сього …

Спілкування з відомою персоною

 • Бачити знаменитість, яка очікує дитину — ваш улюблений зібрався вас порадувати. Можливо, він уже купив для вас подарунок.
 • Звичайні розмови з «персоною з обкладинки» — ви отримаєте гарну новину, а може, і не одну.
 • Сварка із зіркою — за вашою спиною почнуть ходити противні плітки.
 • Ви спілкуєтеся, як нерозлучні друзі? На роботі вас можуть підвищити на посаді.
 • Уві сні з вами голосно вітається відома персона? В реальному житті не минути сварки з найкращим другом, причому дуже болючою для вас.
 • Ви бачили себе гримером, які готують акторів чи співаків до виступу? Незабаром вам доведеться на щось гарненько витратитися. Швидше за все, купите щось велике. Якщо ви молода заміжня жінка, сон може трактуватися по-іншому: вам загрожує сварка зі свекром або свекрухою.
 • Побачивши уві сні зірку, ви забули про все на світі? На це сновидіння проектується ваша підсвідомість, яке говорить: ви занадто боязкі, тому втрачаєте багато можливостей. Вам потрібно терміново набратися впевненості в собі!
 • Ви побачили, як відома людина падає з даху будинку? Через самовпевненості, а також страхів ви скоро будете змушені розбиратися з купою дрібних неприємностей. Підкоригує свій характер!

Інтим зі знаменитістю

 • Ви бачили себе в ролі журналіста, що задає акторові (співакові, спортсмену) купу питань, а у відповідь отримували пропозицію «полежати» в спальні? Вами буде активно цікавитися протилежну стать.
 • Ви цілували зірку, якої вже немає в живих? Цей сон послало ваша підсвідомість: ви обманюєте самі себе, заперечуючи очевидне. Розкрийте очі!
 • Ви поцілувалися з людиною, творчістю (роботою) якого щиро захоплюєтеся? Ваше саме фантастичне бажання може здійснитися.
 • Ви переспали з «особою з обкладинки»? Це поганий сон, який застерігає: ви можете зганьбитися перед багатьма людьми.
 • Поцілунки зі знаменитістю, яку в реальному житті ви не переварюєте: у вашому житті щось зміниться. Що ви відчували уві сні? Ця людина вам подобався? Зміни будуть приємними. Ні? Значить, чекайте неприємностей.
 • Ви бачили себе в якості коханої людини, чоловіка (дружини) знаменитої персони? Цей сон показує ваш характер: в житті ви готові йти до вершини, долаючи будь-які труднощі і переступаючи через усіх і вся.

Уві сні ви намагалися стати відомим?

 • Спілкуватися із зіркою, що обіцяла «розкрутити» і вас: скоро вас представлять важливого людині.
 • До чого сниться знаменитість, яка влаштувала кастинг — наприклад, співочий відбір, в якому ви берете участь? Ваше життя наповниться радістю. Найкращим знаком вважається виграш в цьому відборі.
 • Ви ходили на кінопроби? Вам все набридло і ви хотіли б побути «Не собою». Втім, не варто цим захоплюватися — можна забути, ким ви є насправді.

Ви самі були зіркою

 • Уві сні ви брали участь у фотозйомці з відомою персоною, і фотограф попросив вас поцілуватися? Скоро навколо вас завирують події, і ви встигнете витягти зі свого становища багато користі.
 • Ви бачили себе в телевізорі? Обережно, переоцінивши себе, ви можете понести велику втрату.
 • Уві сні ви були співачкою (співаком), і вас обіймав ваш фан-клуб? Обережно, ви можете посваритися з кимось із рідних.
 • Ви були вченим зі світовим ім’ям? Що ви вивчали? Точні науки — до грошового благополуччя; гуманітарні — до миру і спокою у вашому «сімейному гніздечку»; природні — скоро ви заведете приємне, але головне — корисне знайомство.

Авторська думка Смирнова, Девіда Лоффа, Міллера

Чи то ЗМІ постаралися, то ви просто допізна задивилися фільму з улюбленим актором … Чи то це доленосне пророцтво? Як бачить сонник знаменитість, яка відвідала вас в нічному баченні?

Терентій Смирнов, автор «Сонника мандрівника», попереджає …

 1. Відомий, але в реальному житті покійний чоловік, сниться або до зміни погоди, або до внутрішнього дискомфорту сновидіння.
 2. Знамениті і успішні актори, політики, музиканти (і так далі) говорять нам про наявність наших «прихованих ресурсів», тобто талантів і можливостей, які нам потрібно розвивати.
 3. Ви бачили себе в центрі слави: в реальному житті ваш авторитет серйозно похитнеться.

Девід Лоффа писав …

 1. Поп-зірка, вона виглядає в вашому сні, говорить: ви налаштовані завести друзів, а то і коханця. Інше тлумачення: сновидец хоче довести оточуючим, що безперечно краще інших.
 2. Уві сні ви вдало виступили на сцені, в дуеті з популярним співаком (співаками): у вас є якийсь талант. Не обов’язково музичний — можливо, ви хороший фінансист. Наявність цих дані дає вам надію зробити кар’єру в обраній вами області.

Доктор Міллер упевнений …

 1. Знаменитість уві сні — до діловим успіхам. Скажімо, до підвищення окладу, посади.
 2. Ваш сон відвідав Менделєєв, Ейнштейн чи інший вчений зі світовим ім’ям: цей сон є попередженням. Скоро вам доведеться приймати доленосне рішення. Добре подумайте! І пам’ятайте: не все те золото, що блищить.
 3. Спілкування із зіркою — до збагачення.
 4. Вам дали автограф — ваш бізнес дасть «бариші».
 5. Уві сні ви самі були знамениті, причому в зоряному оточенні — скажімо, на світському рауті? Не за горами ваше довгоочікуване підвищення.
Ссылка на основную публикацию