До чого сниться змія по сонникам — Міллера, Ванги, Езопа

Змія як символ асоціюється зі спокусою, довголіттям, мудрістю, духовним відродженням. Уособлює вона біди, стихійні лиха та інші нещастя? До чого сниться змія? На ці питання дасть відповідь сонник.

Загальна тлумачення сну

Який був сюжет сну? Змія була велика чи маленька, має значення її забарвлення, дії по відношенню до вас. Кому наснилася: сон бачив чоловік або жінка? Де перебувала рептилія?

Сон бачила жінка, і тварина була великим — це посил до успіху в чоловічому товаристві. Змію бачив чоловік — його чекає швидка зустріч з судженої, вибір буде вдалим: дружина забезпечить спокій і затишок в домі.

У мріях велика анаконда впала зверху — вас підстерігають вороги. Принести змію в жертву богам — до багатства, якщо разом з дитинчатами — добробут у ваших нащадків.

Змії були невеликих розмірів і розповзалися — протистояння з ворогом стане неминучим, але перемогу здобудете ви. Рептилія нападала — до пліток і наклепу. Отруйні тварини є до майбутньої невдалої сутичці з ворогом або конкурентом.

Бачити мертвих змій — провісник зради з боку нових знайомих, потрібно бути розбірливим в зв’язках. Укус змії несе посил несподіваного зрадництва найріднішої людини. Таку ж трактування дають сонники, якщо вона наснилася в будинку.

Сновидець бачив її плаваючою в озері — до підвищення на службі або зміні місця проживання. Бачення, в якому аспид згорнувся кільцем в воді, пророкує заплутану життєву ситуацію. Якщо він вкусив — програєте ви.

Купатися у водоймі разом з рептиліями — посил до інтриг і перешкод на роботі. Якщо вода була каламутною — є ймовірність бути втягнутим в сумнівну оборудку. Вкрай рідко такий сон приходить перед швидкої загибеллю сновидіння.

Чорна забарвлення змії — до психологічних проблем. Почуття провини не дасть вам спокою. Жовта змійка вповзала в будинок — до прибутку, обвивала дерево — до спокуси розпустою, грілася під сонцем — до хвороби і турботам в сім’ї.

Сприятливий прихід уві сні зелених змій. Вони пророкують успіх, процвітання і кар’єрний ріст. Червоні або червоні тварини попереджають про небезпеки.

Білий колір несе хороший посил, навіть якщо це змія. Бачити таких рептилій — будете приречені на успіх, достаток, матеріальне благополуччя, процвітання бізнесу. Готуйтеся стати улюбленцем долі.

Альбіноси скидали шкіру — потрібно задуматися про методи, що застосовуються для здійснення ваших планів. Вони в’ються навколо вас — чекайте безцінної інформації, це дозволить виграти найбільш безнадійну справу.

Вбити гадюку уві сні — наяву прийде несподіване, мудре рішення нерозв’язних раніше проблем. Якщо вона була знищена в будинку — захистіть сім’ю від чвар, привнесених ззовні.

Відрубали їй голову — позбавите недругів зброї, спрямованого проти вас. Інтерпретація сну, в якому тварина знищували палицею, несприятлива для сновидіння: грядуть непрості випробування долі. Життя перевірить вас на міцність. Самі незвичайні сюжети мрій допоможуть розшифрувати популярні сонники.

сонник Міллера

 • Жінку в сновидінні вкусила мертва гадюка — можливі душевні страждання: зраду коханого, лицемірство друзів, злість подруг.
 • Бачити клубок звиваються або падають змій — в боротьбі за існування доведеться використовувати всі засоби, незважаючи на мораль.
 • Вбити рептилію уві сні — чекає боротьба з підступним ворогом, перемога дістанеться вам, якщо використовуєте всі можливі методи і зв’язку.
 • Ходити серед плазунів — доведеться жити в постійному страху за своє здоров’я і займане місце в соціумі.
 • Укуси гадюк сняться до підступам недругів і конкурентів.
 • Кобра обвивала ваше тіло і бризкала отрутою — ризикуєте захворіти, проти ворогів протистояти буде неможливо.
 • Змія була в ваших руках — незначущі для вас події змусять клопотати і переживати.
 • Наступити на річкового вужа — після невеселих подій настануть радісні дні.
 • Гравці зі зміями діти — ознака майбутньої безпорадності у виборі друзів.
 • Для жінки сон, у якому вона чула шипіння змій, що загрожують її дитині — посил загрожує інтриги. Їй буде відведена роль пішака в цій брудній грі.
 • Бачити в сновидінні одного на тлі піднімалася анаконди — до викриття змови проти нього.
 • Якщо ваш приятель був повелителем змій — вам допоможуть в боротьбі з конкурентами впливові люди.

сонник Ванги

Якщо в сновидінні рептилія повзала по землі, вам належить відкрите протистояння з заклятим ворогом. З отруйним тваринам впоратися буде неможливо.

За сюжетом сну змії звилися в клубок — попередження про сонм ворогів, які наїжачилися проти вас. Самотня згорнувшись в клубок гадина, уособлює ворога, який чекає, коли ви спіткнетеся.

Душив кого-небудь пітон сниться до смертельної хвороби одного. Примарилося величезна страшна тварина — світу загрожують голод, війни, злидні, стихійні лиха.

На Землі буде правити бал Сатана. Якщо монстра знищать — настане мир, і люди прокинуться від сну. Знову звернуться до Бога, духовні цінності відродяться.

Сонник для всієї родини

Уві сні змія спокійно лежала на землі — провісник марної роботи, що вимагає багато зусиль. Переповзають дорогу рептилія сниться до таємних ворогів, приготувати гидоту.

Якщо бачення було з четверга на п’ятницю — в матеріальних питаннях можете розраховувати на допомогу друзів. Сон був з п’ятниці на суботу — в особистому житті чекайте розчарувань.

сонник Езопа

 • Бачити рептилію, яка грілася на сонці — до зради вашого протеже.
 • Бачити змію, яка ковтала жаб — передвістя майбутнього тиску на вас високопоставленої особи. Якщо поступіться — будете довго шкодувати про це.
 • Гадюка повзла по землі — знак того, що знайомі вам люди будуть шкодити: розоряти бізнес, розбивати сім’ю.
 • Бачити битву двох змій — попередження про нещастя, яке вам судилося запобігти.
 • У сновидінні гадюка скидала шкуру — в реальному житті зустрінете хорошого і мудрого друга, поправите здоров’я і отримаєте слушну пораду.
 • За сценарієм сну ви стали жертвою нападу кількох особин — готуйтеся відбивати атаки заздрісників. Хтось із змій вас покусав — може постраждати ваша репутація.

Сонник мандрівника Т. Смирнова

Якщо сновидець в баченні був укушений змією, сонник радить звернути увагу на здоров’я, яке може похитнутися. Бачити її — до зустрічі з підступною жінкою.

Лащилася, була доброзичливою — пророкує пристрасну, стервозную коханку. Бачити уві сні цілий клубок змій — до душевних муках, внутрішньої боротьби з самим собою.

Рептилія білого кольору обіцяє пізнання забороненого, загрозу руйнування духовного. Плаваюча в воді гадюка пророкує біду, яка прийшла з минулого. Найсприятливіший сон, якщо ви вбили змію.

Ссылка на основную публикацию