До чого сниться зливу по сонникам і основним тлумаченням

Дізнаємося, до чого сниться зливу за фактичними значеннями. Слива — невисоке дерево з напрочуд гарними і ніжними рожевими квітами. Плоди сливи відрізняються різноманітністю, є безліч сортів цього корисного фрукта. Сині, білі, жовті, червоні сливи, соковиті і не дуже, солодкі і кислі.

Зливи засушують, варять компоти та варення, використовують для приготування маринадів і оцтів. З деяких сортів виходять чудові сливові вина. У свіжому вигляді зливу має м’який послаблюючий ефект, за що в середньовіччі сливу недолюблювали — тоді був модний зайву вагу, синонім здоров’я і багатства. З цієї причини зливу уві сні вважається знаком розчарування, фатальний пристрасті, нещасних і безмовних почуттів.

Основні значення

 • Солодкі сливи — радість, задоволення, прості і невинні розваги в середньому ціновому діапазоні — прогулянки з дітьми або друзями, виїзд на природу або в парк.
 • Недостиглі, зелені — проблеми через велику квапливості, поспіху. Якщо ви збирали речі в дорогу — відкрийте валізу і перевірте за списком, приберіть глибше квитки і документи, не залишайте речі на видному місці, щоб не забути — саме так ймовірність забути і випустити з уваги максимальна.
 • Звичайні сині сливи означають стабільність, прихід невеликих грошей.
 • Жовті соковиті плоди можуть означати подорож, незвичайні місця, дивні назви.
 • Сушені плоди з кісточкою — гіркоту розставання, розлука.
 • Компот — до лікування застуди, розмов, рутині, незначним спорах.
 • Варити компот або варення — ваші старання отримають високу оцінку.
 • Чорнослив — до задоволень. М’ясо з чорносливом — до хорошого побачення з людиною, який в вас зацікавлений. Чорнослив з мигдальною кісточкою, особливо в шоколаді — до власних задоволень, придбання дорогих речей, відмінному вечора на самоті без найменших жалю.
 • Рвати кислі дрібні плоди з дерева — до хвороб. Варто звернути увагу на шлунок і кишечник. Сон може вказувати на підвищену кислотність або гастрит.
 • Трясти сливу уві сні — здійснювати непродумані вчинки. Пригальмуєте трохи, чи не дійте зопалу. Якщо планувати просити надбавки до зарплати — трохи почекайте. Вигідний момент буде трохи пізніше.
 • Одна або невелику кількість плодів означає образи, дріб’язкові рахунки, заздрість. Припиняйте такі тенденції в реальності, або ризикуєте загрузнути в дрібних чварах. Дрібні фрукти означають непродуктивну роботу, погану організацію, ухиляння.

Що значить зливу по авторитетним джерелам

 • За східним сонником дика слива означає позашлюбну любов. В кольором — романтичне і пристрасне почуття. Слива, усипана рум’яними рожевими або червоними плодами, означає народження дівчинки у позашлюбному союзі. Зелені і білі плоди означають хлопчика. Друге значення сливи уві сні — сором і таємна пристрасть.
 • Великі й соковиті зовні, але зіпсовані і гнилі зсередини фрукти означають крах надій.
 • Сонник Міллера обіцяє приємні розваги, якщо уві сні ви їсте стиглі і соковиті сливи. Але якщо в них є черв’яки і шкідники — ви вибрали неправильний момент для веселощів і краще зайнятися справами, які не терплять зволікання. Якщо в момент поїдання стиглих фруктів на вас нападає оса — стережіться. Є люди, які щиро вас ненавидять і не зупиняться ні перед чим, щоб завдати неприємностей і позбавити радощів.
 • За жіночому сонником квіти сливи уві сні означають спогад про колишні захоплення, легку ностальгію. Середні плоди означають наступ осінньої пори, нагадування про домашні клопоти і заготовках.
 • Англійська сонник порівнює великі і соковиті плоди сливи з аристократичним і ніжною жінкою, що витає в романтичних фантазіях. Постарайтеся стримувати свої бажання і капризи, щоб не накликати на себе випробування, які безсумнівно загартують ваш характер. Якщо ви хочете уникнути насильницького загартовування — негайно прийміть заходи і перегляньте своє ставлення до оточуючих. Якщо ви помітили підгнилий бочок або збираєте фрукти з землі — вас чекають розчарування в людях, яких ви вважаєте близькими. Можливо навіть розлад весілля або звільнення з роботи, зміна сфери діяльності. Не поспішайте з прийняттям рішень. Навіть якщо ви виявили приховану мотивацію людей і вона вам не сподобалася, ви можете використовувати знання собі на благо. Жовті соковиті і великі плоди обіцяють особливі задоволення. Можливо, у вас є шанс розширити свій сексуальний досвід і розлучитися з деякими упередженнями.
 • Варення зі сливи — у вас витончений смак і дуже гострий язик, який може вам нашкодити. Прикушують кінчик язика хоча б через раз. Англійці раджу в таких випадках носити незручний одяг, щоб постійна турбота про пристойному зовнішньому вигляді заважала надто невимушеним вибухів дотепності.
 • Квіти сливи з англійської сонником означають легкий смуток, романтику, подорож в теплі краї, цікаві нові враження. Сонник радить бути ощадливими в подорож і не смітити грошима, не показувати стопки грошей. Якщо ви будете шокувати напоказ — ви ризикуєте стати жертвою шахрайства.

висновок

Бачити сливи уві сні в цілому добрий і хороший знак. Він обіцяє домашній комфорт, затишок, невеликі, але важливі сімейні справи. Кислинка нагадує про розсудливість і про те, що не всі думки має сенс висловлювати вголос, не всім душевним поривам потрібно слідувати.

Іноді варто надіти занадто високі підбори, щоб не мати можливості бігти стрімголов за уявним щастям. Компоти, заготовки, пастила, варення — сливи уві сні нагадують про прості, але важливі справи, які слід зробити в реальності.

Ссылка на основную публикацию