До чого сниться злива по сонникам Езопа, Фрейда, Езотеричний сонник

Такі природні явища, як злива, володіють власною, особливою красою, і здатні розбурхати людські емоції. Їх поява в сновидіннях несе свій символічний сенс. Щоб зрозуміти, до чого сниться злива, варто згадати, де саме розбушувалася стихія, хто під ним промок, де знаходився сновидец, потім відкрити сонник і звірити з ним ці та інші деталі.

Загальна тлумачення

Якщо приснився дощ «Ліл як з відра», — це сновидіння символізує випробовується сновидцем занепокоєння. Водна стихія уособлює людський емоційний фон. Інше тлумачення такого сну віщує людині, який побачив його, неприємні емоції: сум, смуток, розчарування.

Злива, що ллє стіною, уособлює існуючу перешкоду, яка заважає сновидцу досягти бажаного. Також цей бар’єр заважає налагодити хороші відносини з навколишнім світом. Через неї людина відчуває, самотність, відчуження.

Самому потрапити під незліченні краплі і вимкнути до нитки — до порожнього трёпу. Така поведінка може бути викликано різними обставинами життя. Замість безглуздих розмов, які нікому нічого не дадуть, краще сконцентрувати увагу на вирішенні найбільш істотних проблем.

Нічне бачення, в якому сновидцу довелося радісно розгулювати під проливним дощем, — добру ознаку, яке обіцяє сновидцу просування вгору за посадою або збільшення щомісячного доходу.

Вогкий і холодний злива, з вітром, пробиралися до кісток, обіцяє печаль. Якщо сплячій людині довелося не тільки бачити злива, але і спостерігати за громом і блискавкою, які супроводжують його, — таке нічне бачення символізує прояснення, осяяння, розуміння, здавалося б, заплутаній ситуації.

Якщо сильний затяжна злива сниться мандрівникові — це не найприємніше ознаку, що вказує на труднощі в майбутню дорогу.

Інші деталі тлумачення

Існують і інші нюанси, що впливають на тлумачення приснився вночі сну:

  • Якщо після проливного дощу настає внутрішній спокій, умиротворення, — такий сон уособлює надмір почуттів.
  • Якщо важкі краплі б’ють сновидіння в обличчя, — наяву його чекає конфліктна ситуація, в якій найкраще зберігати душевну рівновагу. Інше тлумачення цього сну обіцяє розчарування.
  • Сон, основною деталлю якого була злива, може передвіщати статевий акт, якщо його побачила дівчина. Якщо особа раділа дощу — інтимна близькість принесе задоволення, також сон віщує благополучні відносини. Холодні краплі обіцяють остиглі почуття, незадоволеність партнера.
  • Теплі краплі води, обсипали сплячої людини, віщують йому поліпшення матеріального становища.
  • За іншою трактуванні сновидіння, злива уві сні може уособлювати благословення вищих сил, одкровення.

Тлумачення щодо дій сновидіння

Правильне трактування сновидіння може залежати і від того, що саме робила людина, який спостерігав його. Залежно від дій людини може принципово змінюватися символічне значення сну:

  • Безтурботно стояти, йти або танцювати під проливає з неба водою — символ
  • Якщо сновидец переховується від сильного дощу під парасолькою — це значить, що в реальному житті він має всі необхідні засоби, щоб захистити себе від впливу неприємних ситуацій. Його життя і емоції знаходяться під контролем.
  • Якщо спляча людина спостерігає за стихією через вікно — це ознака, що обіцяють життєві зміни в найближчому майбутньому. Зміни торкнуться основної або додаткової сфери діяльності. Можлива поява нового захоплення, інтересу, хобі. Може змінитися думка про оточуючих людей. Коли зміна в житті завершиться, сновидец буде озиратися в минуле і не розуміти, як він міг вести себе подібним чином.
  • Сновидець, гуляє під проливним дощем і відчуває при цьому заспокоєння, наяву також бажає охолодити напруга, заспокоїти розбушувалися емоції.

сонник Езопа

У трактуванні, яку наводить цей сонник, дощ символізує надію, світлі і чисті помисли, прагненням звільнитися від наклепу і чуток, рутинного і брудного буття. Людина, що погрузла в рутинних турботах, якщо він ніяк не може вирватися з нескінченної кола проблем і неприємностей, може очікувати початок нового, світлого життєвого етапу, після того, як побачить такий сон.

Опинитися під проливним дощем, але не вимкнути — до виконання мрій, реалізації задуманих планів. Довго йти під затяжним зливою — наяву бути наполегливим і витривалим людиною.

Ховатися від негоди в незнайомому місці — попередження, що закликає бути уважним до оточуючих людей. Можливо, вони прагнуть порушити плани сновидіння.

Купатися під зливою в річці — до істотного поліпшення матеріального становища.

сонник Фрейда

Злива — символ сексуальної енергії: сновидец прагне отримати багато від інтимної близькості — не варто себе обмежувати. Молода дівчина, в сновидінні купається у водоймі, над яким йде злива, в реальному житті буде оточена незліченними залицяльник.

Сонце, що пробивається через важкі хмар, символізує закінчення важкого періоду, наступ світлої життєвої смуги. Злива, що йде в теплу погоду, говорить про духовне очищення, переродження романтичних відносин.

езотеричний сонник

Потрапити під дощ в компанії свого знайомого — наяву можна стати жертвою його поганих задумів. Якщо сновидець, в нічному баченні потрапив під зливу, при цьому бачить себе дитиною, — такий сон говорить про те, що коріння наявних на даний день проблем варто шукати ще в ранньому дитинстві.

Ссылка на основную публикацию