До чого сниться жовтий колір по сонникам Шеременской, Прозорова

Бувають і такі сновидіння, сюжет яких сновидець не запам’ятовує, але в його пам’яті чітко спливає який-небудь колір, побачений у сні. Колірна гамма, особливо, якщо підсвідомість так акцентувало на ній увагу, має глибоке символічне значення. Щоб зрозуміти, до чого сниться жовтий колір, варто відкрити сонник і згадати, що саме мав такий відтінок, які випробовувалися емоції.

Загальна тлумачення

Сам жовтий колір може уособлювати особистісні якості сновидіння. Мова йде про таланти організатора і творчої жилки. Якщо цей колір нагадував сонячні відтінки, наяву сновидець позбудеться від презирства до оточуючих і снобізму. Депресія, низька самооцінка, цинічність і впертість відступлять після такого сну.

Якщо ж відтінки жовтого були отруйними — погані риси в поведінці сплячої людини стануть домінуючими. Варто контролювати себе, чи не плюватися жовчю і не проявляти злоби, заздрості, щоб не втратити близьке оточення.

Сновидіння, в якому фігурувала одяг матового жовтого кольору, причому різних його відтінків, віщує успіх в реалізації проектів і урочисте застілля. Якщо ж жовта одяг блищала, переливалася — значення сну стає більш похмурим: таке нічне бачення передрікає невдачу в справах, печаль і горе.

Сон, в якому сновидец спостерігав людини з неприродно пожовклим обличчям, попереджає, що наяву цій людині не варто довіряти. Якщо пожовкле обличчя було у родича — варто проявити увагу до його здоров’ю, так як незабаром йому загрожують хвороби.

Перефарбовувати машину в жовтий колір уві сні — до кліматичних змін, отримати квіти такого ж кольору — до припинення романтичних відносин.

Тлумачення за випробовуваним відчуттям

Сни трактуються не тільки по подіям, що сталися в них, і що фігурують в них предметів, а й по відчуттях, які відчуває сновидец, спостерігаючи нічне бачення.

  • Якщо від красивого жовтого кольору випробовувалися приємні відчуття, сон віщує радісні події в доступному для огляду майбутньому. Творчий криза припиниться, відкривши перед сновидцем нові ідеї, простір для фантазії, ясний розум і достаток енергії. Життя заграє повними фарбами.
  • Радість, комфорт і умиротворення, яке відчувається уві сні з жовтим кольором — це дуже добру ознаку. Воно передрікає спокій, комфорт і затишок наяву. Безліч сюрпризів, радісних подій і приємних несподіванок очікується найближчим часом.
  • Якщо ж сон викликав роздратування, тривожність, неспокійний стан — наяву сновидіння здолає млявість, втома і нездужання, викликане надмірним, можливо, тривалим, веселощами. Варто відпочити, щоб заповнити життєву енергію, привести в порядок думки і тіло, скучити по близьким людям.
  • Кислотні, надмірно яскраві, дратівливі погляд відтінки, символізує зраду наяву. Варто бути подвійно обережним. Триматися подалі від людей, в яких немає впевненості, але і самому відводити від себе погані помисли і настрою.

Тлумачення за іншим деталям

Жовті предмети — символ багатства, і сновидіння, в яких такі предмети фігурують, обіцяють швидке отримання прибутку. У того, хто побачив такий сон, настане достаток і повна матеріальна незалежність.

Тим, кому довелося бачити жовтий колір в своєму нічному баченні, який постав у вигляді нематеріального світіння або сяйва, варто очікувати кардинальних життєвих змін. Вищі сили допоможуть розпочати новий життєвий цикл.

Сновидіння, в якому небо мало жовтуватий відтінок або взагалі було жовтим, говорить про духовний зв’язок сновидіння з вищим — тим, кому сниться такий сон, не варто бути надто прагматичними — краще довіряти інтуїції, слухати внутрішній голос.

Нічне бачення, в якому спляча людина побачив жовті осіннє листя і відчував спокій, безтурботність, говорить про пошук натхнення, нових ідей, прагнення почати все з чистого аркуша. На це у сновидіння вистачить сил, так як удача після такого сну буде супроводжувати йому.

езотеричний сонник

Як стверджує сонник, жовтий колір, якщо в нього в сновидінні була пофарбована одяг сновидіння, віщує професійне заняття, пов’язане з духовною сферою (стати священиком, піти в ченці).

Якщо жовтий колір в сновидінні має будинок, машина або гроші — в цих життєвих планах почнуться проблеми.

англійська сонник

Незважаючи на те, що колір асоціюється з теплом, сонцем, життєрадісністю і веселощами, з цього сонником він — символ підступності, безпринципності і хитрості. Варто придивитися до оточуючих людей: можливо, хтось із них тільки прикидається доброзичливцем, а на ділі їм керують корисливі мотиви. Така людина може принести серйозної шкоди.

Інше значення такого сну — боягузтво сновидіння, бажання скинути відповідальність на когось іншого.

сонник Шеременской

Жовтий колір — добру ознаку, яке є символом впливу, багатства. Нічне бачення, з якого людині запам’ятався жовтий колір, обіцяє йому підвищення соціального статусу і набуття матеріального благополуччя. Період після того сну сприятливий для планування, просування по кар’єрних сходах. Відмінний момент, щоб вперше зайняти керівну посаду.

Сонник Симеона Прозорова

Жовтий колір, побачений в нічному баченні, символізує добробут в приятельських і дружніх відносинах. Можливо зближення з недавнім знайомим, дружня взаємодопомога.

Ссылка на основную публикацию