До чого сниться зелена цибуля?

В реальності цибулю і корисний, і приносить сльози. А що ж чекати від зеленої цибулі, якщо його ми побачимо в сновидінні? До чого сниться зелена цибуля?

Овоч не завжди приносить сльози і жалі. Важливо правильно витлумачити бачення і приділити особливу увагу деталям і нюансам.

деталі сну

 • Присадибна ділянка, засаджений цибулею, символізує самого сновидіння і його небажання приймати результат ситуації або втрату. Якщо бажаєте мстити, то пам’ятайте, що радості і полегшення ви не отримаєте, а навпаки погіршить свою душевну проблему.
 • Зв’язки зеленої цибулі з головками говорять про великих змінах в особистому та професійному сфері. Успіхом і процвітанням обростуть нові починання в цих сферах. Крім того, хороший час для примноження свого капіталу.
 • Якщо головки з зеленими пір’ям почали гнити, то сон пророкує про наближення проблемах зі здоров’ям. Будьте обережні.
 • Бачили зелена цибуля на грядці. Якщо вирощували його, то можете втратити особисті речі або майно. Чим більше цибулі ви бачили, тим більше буде втрат. Крім того, аферисти або злодії зможуть обдурити вас на велику суму грошей. Сон застерігає вас від зайвої відвертості з незнайомими і малознайомими людьми.
 • Якщо грядки бачили з зеленою цибулею, але нічого не робили, то будете боротися з заздрісникам і недоброзичливцями. У протистоянні все методи будуть хороші.
 • Збирали зелена цибуля. Знак хороший для всіх. Поставлені цілі будуть досягнуті, але пройти доведеться нелегкий шлях, наповнений сльозами і розчаруванням. Іноді сновидіння обіцяє і зрада. Улюблений або близька людина принесе сльози.
 • Якщо ви копали зелена цибуля лопатою, то чекати потрібно несподіваних матеріальних благ. Гроші зваляться на вас в великих кількостях і несподівано. Крім того, прийдуть цікаві і гарні звістки.
 • Якщо чоловік копав цибулю, використовуючи лопату, то йому слід остерігатися суперника.
 • Нарізану зелену цибулю приносить сновидцу непорозуміння і скандали з оточуючими. Близькі люди настільки обросли користю і егоїзмом, що ви не зможете більше миритися з цим.
 • Купували зелена цибуля? Скоро будете власником цінних паперів або майна. Якщо в оточенні хтось хворий, то прийде звістка про його одужання.
 • Торгувалися з продавцем про ціну лука? Неприємності підступлять до вас, будьте пильні, щоб не піддатися на вмовляння прихованих ворогів.
 • Якщо різали цибулю, то скоро розплатитеся за проступки.
 • Бачили цибулю і кріп на столі. Після гірких сліз прийде полегшення. Важкий шлях і праця будуть винагороджені.
 • Якщо на грядках бачили пліч-о-пліч зростаючі цибулю і кріп, то зможете протистояти своїм недоброзичливцям.
 • Пір’я лука, побачені на столі, кажуть про образи і печалях. Вороги готують змову. Сон попереджає вас про підступність через користі і заздрості, тому будьте готові.

тлумачення сновидінь

сонник Міллера

Зелена цибуля символізує чорну заздрість і злість. Негативні емоції настільки оволоділи заздрісникам, що ті готові вже на самі підлі вчинки. Протистояти буде важко підступам ворогів, але у вас все вийде.

Якщо бачили багато зеленої цибулі, то зможете через певний час домогтися успіху. їли цибулю? Позбудетеся від недоброзичливців.

Якщо бачили, як цибуля ріс, то знайте, що заздрісників і ворогів буде на шляху багато. Боротьба з ними буде нелегкою.

Різати зелена цибуля сниться до успіхів у фінансовій сфері. Якщо цибуля викликав у вас сльози, то без суперників не зможете досягти намічених цілей. Якщо зрізали зелені пір’я, то насолодитеся гострими і яскравими емоціями.

асирійський сонник

лук пір’ям сниться перед важкою і довгою роботою. Закінчивши справу, ви отримаєте заслужену нагороду.

Збирали цибулю? Скоро отримаєте нагороду, про яку ви не здогадувалися і не чекали. Їсти зелена цибуля уві сні — до проблем з оточуючими.

сонник Фрейда

Лук пір’ям на грядках обіцяє нового партнера. Він буде молодше вас.

Сонник 21 століття

Зелена цибуля віщує сльози або зіпсований настрій. Їсти пір’я цибулі — до розкриття вашої таємниці кимось. Якщо висаджували цибулю, то втратите здоров’я або гроші.

сучасний сонник

Зелену цибулю відображає заздрість ворогів. Їли цибулю? Зустрічатимете добрих і хороших людей, які допоможуть домогтися багато чого.

Готувати або різати зелена цибуля — отримувати прибутки. Якщо бачили в горщиках цибулини з зеленими пір’ям, то чекайте великих витрат.

циганський сонник

Бачили зелена цибуля? Чекайте радість. Великі багатства зваляться на ваші плечі.

Ссылка на основную публикацию