До чого сниться збирати голки по жіночим і чоловічим сонникам і тлумаченням основних значень

Швейні голки — велика цінність з найдавніших часів. У зовсім стародавньому світі голки представляли собою знак роду, необхідний для виживання інструмент, складний з огляду на непростий обробки. Кістяні голки і зараз високо цінуються серед багатьох народів.

Крім значення цінного робочого інструмента, у звичайній швейної голки є і друге важливе значення — таємна небезпека. Голки уві сні можуть мати непростий значення. Постараємося розібратися, що означають голки уві сні по сонникам і до чого конкретно сняться голки.

Основні значення

 • Збирати голки за основним значенням — приблизно як безкоштовний шопінг. Вас чекає чудовий період цінних і корисних придбань, які обійдуться вам абсолютно безкоштовно або за неймовірно низькою ціною. Ви зумієте зібрати пристойний стан і повністю влаштувати своє життя, завдяки набутому впливу і ваги в суспільстві. Ваша думка буде високо цінуватися за гостроту і проникливість погляду.
 • Друге значення, прихованої небезпеки. В цьому випадку збирати голки уві сні — це значить знешкоджувати пастки і вкорочувати довгі язики в реальному житті. Якщо ви знаходите голки в випічці, в яку приніс для вас їжі, збираєте голки, увіткнені в стіни і в меблі будинку, в сидіння стільців, стільниці, знаходите приховані голки і відчуваєте небезпеку — у вас вистачає ворогів в реальності. Цілком можливо, вороги і недоброзичливці вхожі в ваш будинок під виглядом дорогих гостей і друзів будинку, але наміри цих людей зовсім не дружні.
 • Якщо ви знаходите голки в салаті в кафе, в пиріжку, яким пригостила подруга — ви відчуваєте приховану недоброзичливість. Тримайте свою власну мову, що не базікайте з колегами і уявними приятельками. Можете і самі «розкидати голки», розповівши неточну інформацію, переплутавши час призначених зустрічей, імена і посади ділових партнерів в розмові, щоб співрозмовник заплутався в неточної інформації.
 • Якщо вам довелося уві сні збирати голки, розсипані в стозі сіна або в мішках з крупою — це означає кропітку, неприємну, небезпечну й невдячну роботу, за яку ви отримаєте тільки глузування. У цьому випадку цінність голки уві сні можна вважати незначною, знайдене вам не належить.

тлумачення авторитетів

Жіночий сонник пропонує безліч корисних тлумачень сновидінь з голкою, що не дивно, адже шити зазвичай вважалося жіночою прерогативою і снів з голкою жінки бачили безліч. У народних казках смерть Кощія полягала в захованої голці. Зламавши голку можна було зруйнувати могутність найсильнішого чаклуна. Збирати розсипані голки в жіночому сні означає шукати правильне рішення. Незважаючи на те, що предмет пошуку невеликий, значення знайденого рішення важко переоцінити.

 • Велика голка, шорня, циганська, збирати великі голки уві сні — ви захоплюєтеся очевидними істинами і з задоволенням разглагольствуете про всім відомі факти, пропонуючи свою думку, як єдино вірне. Пригальмуєте і мовчіть, коли вам захочеться знову повчити оточуючих уми і розуму. До ваших гучним повчань ніхто не прислухається.
 • Втратити голку — до хвилювань, переживань, таємним страхам.
 • Якщо ви шукаєте голки за допомогою магніту, особливо якщо магніт підвішений на мотузці, вашої винахідливості багато хто заздрить. Можливо, вам доведеться навчитися шукати і більш тонкі каверзи.
 • Вишивати, знайти голку для вишивання — до великої удачі.
 • Вколотися під час пошуків або випадково наткнувшись — потрапити в чужу пастку, стати мішенню для пліток злих язиків. Якщо уві сні ви розумієте, що наслідки уколу можуть бути серйозними — пліткарі погано підготувалися і ви без праці зможете протистояти дурним і грубим чутками. Якщо тонка голка глибоко увійшла в палець і переламалася — вам треба пережити зрадництво й глибоке розчарування.

чоловічі сонники

 • Сонник Міллера вважає, що шукати голки по сні, збирати голки — до марної праці з незначним результатом. Засмучуватися через втраченої або зламаною голки — порожні переживання і хвилювання без серйозного приводу.
 • Сонник Фрейда вважає, що голка може означати жіночу сексуальність. Пошук голок уві сні означає пошук себе, відкриття в собі жіночності, привабливості для чоловіків, небезпеки і гостроти. Також сонник Фрейда запевняє, що голка уві сні -наслажденіе жінки стражданнями чоловіки в разі відмови.

висновок

Якщо вам подобається збирати голки уві сні, ви відчуваєте, як зростає ваша власна сила і міць з кожної знайденої голкою, ви розумієте, що в ваших силах перекроїти весь цей світ і зшити його по-новому — значення сну позитивне. Хорошим знаком варто вважати і сон — попередження про недоброзичливців.

Ще не пізно запитати недоброзичливців і виграти цей раунд. Якщо ви досягли багато чого — не чекайте, що все вас будуть любити і піклуватися про ваш добробут. Більшість людей постарається витіснити вас з зручного місця, щоб зайняти його самим. Постарайтеся зрозуміти попередження серйозно і знешкодити пастки в реальності. Значення марною і брудної роботи теж слід вважати позитивним. Вас не влаштовує ситуація, що склалася і ви зумієте її змінити.

Сон показує, що не потрібно прагнути до кар’єрного просування на шляху, який вам не близький. Не ставайте головним або старшим збирачем чужих голок в чужому стозі сіна, на світлі повно занять цікавіше. У будь-якому випадку сон, в якому вам довелося збирати голки, корисний і має практичне значення.

Ссылка на основную публикацию