До чого сниться застілля, дружня вечірка по сонникам

Традиційне тлумачення, до чого сниться застілля — відмінна бурхлива, весела і багата життя. Теоретично, люди, які опинилися з вами за одним столом — ваші найближчі друзі. Чим пишніше стіл, тим більше буде багатства і в реальному житті. Голодуючим рідко сняться пишні застілля, так що цей сон — абсолютно точно не витіснене бажання.

Сон голодуючого — це коли вам сниться, що винесли одну єдину розкішну курку, що виділяють божественні аромати, і ви повинні встигнути її з’їсти раніше, ніж ваші сусіди по столу. Ви робите відчайдушний ривок, відштовхував кращого друга і його маму, чіпляються за ароматну ніжку і прокидаєтеся з ковдрою в зубах посеред первинних на шматки подушок.

Якщо вас турбують подібні сни — відвідайте хорошого дієтолога старого гарту. Всього півлітра вівсянки вранці позбавлять від голодних жахів.

Значення сну з застіллям

 • Ви бачите одне блюдо і повинні конкурувати — голод, порушення обміну речовин.
 • Багато різнорідних страв — торти, ковбаса, нарізки, салати, фрукти, все на одному столі, навколо багато веселих людей, половину з яких ви знаєте в обличчя — очікуються сприятливі часи.
 • Накривати застілля — чекати дорогих гостей.
 • Весілля, весільний стіл очікуваний хороша подія. Для молодих жінок бачити застілля уві сні — до родючості. Бути гостем на весіллі — отримати вигідну пропозицію.
 • Ви не знаєте всіх цих людей і веселіться на бенкеті з сторонніми — тривожний знак. Тибетці б сказали, що ви потрапили на бенкет голодних демонів. Уважно стежте за своїм станом, відкидайте настирливі думки і безглузді ідеї, боріться з нападами люті — допомагає кілька ковтків мінералки, зав’язуйте з будь-якими залежностями.
 • Сварки і бійки за столом. Якщо б’ються і лаються знайомі люди — придивіться до них. Можливо, має місце затяжний конфлікт, який став зрозумілий тільки уві сні. Бійка і сварки незнайомців — вас чекають серйозні неприємності і невдачі. Утройте уважність і обережність, знизьте загальний градус довірливості.
 • Весільне застілля — до великої удачі.
 • Поминальне застілля — ви намагаєтеся обдурити долю. Цілком можливо, вам це вдасться. зберігайте сумне обличчя, приховуйте радість від вдалих угод деякий час. можете поскаржитися на тяжке життя і нелегку долю, але не занадто довго, не захоплюйтеся. Ниття довше 5 хвилин привертає невдачу. Закінчуйте ниття помірно оптимістичним «ну нічого, нічого, ми впораємося, напевно».

Розстановка місць на застілля

Розташування на застілля дуже важливо. Ви веселіться з усіма, співаєте, їсте, розмовляєте, вам приємно суспільство — все добре, відносини сумбурні, але рівні. Ви в безпеці.

Якщо ви опинилися на краю застілля, періодично виходьте з-за столу, щоб подивитися з боку, те, що відбувається вам швидше не подобається, особи здаються малопривабливими, поведінка гостей — вульгарним. Це означає, що особисто вам краще пошукати своє місце і свою компанію. Ви не цілком довіряєте оточуючим.

Ви перебуваєте на чолі столу, віддаєте розпорядження, першим пробуєте всі страви — потрібно трохи стримати егоїзм і проявити інтерес до оточуючих.

З невідомих причин ви опинилися в ролі головної страви і з жахом, чи байдужістю розумієте, що вас зараз з’їдять. Такий сон означає, що вас використовують, і ніхто не готовий рахуватися з вашою думкою. Бачити уві сні застілля з позиції їжі можна тільки при високій температурі, або у відчайдушній ситуації.

Якщо ви бачите близьких людей, які не звертають на вас уваги — слід відзначити цей факт. Наприклад, бачити свою половинку в парі з іншою людиною — до швидкої розлуки, охолодження відносин, появи неприємних таємниць.

Якщо ваші діти сидять з іншими людьми, не бачать вас, слід звернути увагу на здоров’я. Особливо на лікування хронічних хвороб.

Має значення наявність запрошення на свято. Якщо у вас є запрошення — можете вважати себе прийнятим в суспільстві. Якщо ви блукаєте навколо столу і не знаходите свого місця — варто задуматися про коло спілкування.

Значення застілля по сонникам

 • Сонник Ванги запевняє, що сон з застіллям — до серйозних і значних змін в житті. Веселе і галасливе гуляння — до змін на краще. Бійки, сварки, сварки — до проблем.
 • Якщо уві сні ви молодше, ніж в житті — вас чекає хороший сюрприз і нагорода за добрі справи.
 • Жіночий сонник трактує застілля уві сні як легке протікання вагітності і хорошого здорову дитину. сидіти за столом поруч з обранцем — до швидкої весіллі.
 • Сонник Мандрівника обіцяє удачу в справах і допомога вірних друзів, родичів. Сварки і сварки під час застілля, почуття тривоги — остерігайтеся обману з боку друзів. Можливо, від вас приховали значиму інформацію.
 • Класичний сонник Міллера тлумачить сон з застіллям, як важливе запрошення в потрібну компанію, значуща подія. Незнайомі люди за столом — провісники цікавих поворотів долі. Дружнє застілля в тісній компанії означає тісний зв’язок і взаємодопомога друзів.

висновок

Застілля — це ваше життя, в усьому її різноманітті. Люди за столом мають значення у вашому житті, загальний перебіг застілля доброзичливе або скандальне показує ваш характер. нерідкі випадки, коли подивившись на застілля уві сні з описом свого життя, людина рішуче змінював все — роботу, сім’ю, спосіб життя, тому що колишній раптово опинявся нестерпним. Будь-яке сновидіння — це знак.

Не обов’язково сліпо коритися знакам, але буває, що рішення вже дозріло до моменту отримання знака. В цьому випадку не відкладайте дії на потім. Дочекайтеся найбільш зручного для вас моменти, і приймайте власні рішення. Будьте обережні, занадто різкі повороти вашої долі можуть нашкодити тим, хто від вас залежить, і ви отримаєте дзеркальна відповідь від долі. Приймайте рішення, тільки добре обміркувавши все наслідки, бажано, кілька разів і з різних позицій.

Ссылка на основную публикацию