До чого сниться вирвати зуб за сонникам Ванги, Міллера, Фрейда, Нострадамуса, Цвєткова

Ні для кого не секрет, що при спілкуванні людей гарна посмішка — це сто відсотків успіху. Тому мати хороші, красиві і, головне, здорові зуби — велике досягнення, і можна навіть стверджувати, що це щастя. Адже що втратив зуби людина відчуває масу незручностей в процесі прийому їжі, позбавлений можливості є все, що йому подобається. А ось втратити зуб уві сні що означає? До чого це сниться, повідають сонники.

Бережіть зубки змолоду

Сни, в яких людина втрачає зуб, пов’язані зі всілякими проблемами і труднощами будь сфери життя. Дозволити ці неприємності буде вельми не просто, так само як і новому зубу не вирости на місці колишнього. Щоб пройти ряд випробувань, доведеться запастися терпінням, витримкою і, звичайно, надією.

У вашому житті може статися щось таке, що підірве авторитет колег, близьких, друзів і зможе поламати вашу впевненість у собі. Всі плани і цілеспрямованість будуть закінчуватися провалом, а мрії руйнується, не встигнувши здійснитися.

Цей життєвий відрізок потрібно пережити, і успішний результат неодмінно настане.

За чужий щокою зуб не болить

Хворобливі відчуття в роті, спльовування — такий сон є передвісником хвороби. Потрібно, не затягуючи, пройти обстеження або курс лікування. Якщо прогнози будуть невтішні, не опускайте руки, інакше ви упустите шанс врятувати себе.

Ви в кабінеті стоматолога побачили, як кому-то что-то видаляють — це попередження, що звертає вашу увагу на оточення колег або близьких друзів. Хтось із них в недалекому майбутньому виявиться вельми лукавих. Бажаючи зіпсувати вашу кар’єру, буде будувати підступи і паплюжити вашу репутацію. Особливо погано, якщо він дійсно володіє компрометуючої інформацією на вас.

Чи відчуваєте біль від того, що вам виривають імплантант — в реальному житті відчуєте сильні душевні терзання або емоційне потрясіння. Постарайтеся пережити це в колі ваших родичів. Інакше ваші переживання спричинять не менше страшні проблеми зі здоров’ям. Уникайте неприємних розмов і співчуваючих людей.

Якщо аналогічний сон побачив людина, яка позичила велику суму, не сподівайтеся, що вам повернуть ці гроші. Гряде смуга матеріальних труднощів і поневірянь. Фінансове проблеми на цьому не закінчаться.

Бачите кров на яснах при прийомі у лікаря — це вказує на важку хворобу родича, аж до летального результату.

В іншій інтерпретації — це провісник розриву відносин з кимось з рідні, свого роду догляду цю людину з вашого життя.

Рот, повний гнилих зубів, уособлює руйнування ваших сімейних устоїв і цінностей. Порядок і дисципліна в будинку повністю порушені. У той разі, ви повинні стати прикладом правильного способу життя.

Інші тлумачення вказують на неприємності і печалі, які торкнуться вашої родини в цілому. Потрібно уважно стежити за здоров’ям і безпекою домочадців, тим самим запобігти загрозі.

Якщо привиділося, як вирвали ікло у тварини — це провісник ваших наклепів на кого-то. Ви можете незаслужено звинуватити людину в тому, чого він не робив. Будьте гранично уважні і обережні в судженнях і висновках. Якщо це вже сталося, Осмельтесь визнати помилки.

Скажи, які у тебе зуби, і я скажу, хто ти

Штучні щелепи обіцяють нещирість відносин з вашим обранцем або діловим партнером. Вас хочуть обдурити. Будьте уважні при оформленні, покупці нерухомості, підписання договору. Уважно ознайомтеся з усіма документами і візьміть консультацію юриста.

Золоті коронки обіцяють багатство в реальному житті. Угоди і всілякі фінансові операції будуть успішними і принесуть подвійну прибуток.

  • ясна — до передчасного старіння або ослаблення організму;
  • криві огризки у роті — до невдалих покупок, відкладіть похід в магазин;
  • рівні й білі — до придбань, які вам будуть довго служити і радувати;
  • вставляєте імплантанти — вказує на прибуток і фінансове благополуччя;
  • щелепи — знак уваги. Вашому майну загрожує небезпека;
  • дерев’яні щелепи — до хвороби;
  • свинцеві — до неприємностей;
  • кістяні — принесуть радість.

Чистити рот обіцяє радість і благополуччя в сімейному житті. Бачите, як злітає наліт, і ваша усмішка знову білосніжна — вам обіцяє одужання, якщо хворі, удача і везіння, якщо була смуга негараздів.

Вітер попутний прямо в зуби. авторські сонники

Зигмунд Фрейд

Чужий рот з красивою білосніжною посмішкою символізує вашу заздрість в статевій сфері. Вас переслідує страх і невпевненість в тому, що ви можете задовольнити партнера. Можливо, варто поговорити про це з близьким вам людиною.

Нострадамус

Виривати зуб уві сні означає занепад життєвих сил і загальне виснаження. Наяву людина стає пониклим, млявим і безпорадним, що перешкоджає вирішенню повсякденних питань. Побачити некрасиву чорну посмішку в дзеркалі означає пригріти недоброзичливців, що прикидаються друзями. Можлива втрата значущих ділових контактів або довгий від’їзд близьких родичів.

Густов Міллер

Привиділося лікування у стоматолога — значить наяву чекає хвороба і довге лікування. Вам чекають серйозні випробування. Не відмовляйтеся від допомоги, в тому числі і фінансової, вона вам знадобиться.

Порожній рот говорить про вашому безсиллі наяву, проти вас плетуть інтриги колеги і намагається вас в чомусь викрити керівництво. Не піддавайтеся на провокації і тримайте себе в руках. Зараз ви не в силах змінити ситуацію, краще звільнити своє робоче місце.

Пошкодження емалі говорять про вашому перевтомі і виснаженим. Ви потребуєте в відпустці.

А ось сниться, як тримайте сигарету у губ — до душевного спокою і рівноваги.

Ванга

Чистий і красива посмішка — символ міцного здоров’я і матеріального благополуччя. При цьому неважливо, чоловіча або жіноча. Чорні зіпсовані, які потребують лікування, — про захворювання людини в реальному житті.

  • Побачити себе без щелепи — наяву зустріти самотню старість.
  • Виривають гниле коріння — до втрати близької людини.

Девід Лоффа

Вирвані зуби уособлюються з недугою сплячого або з його психоемоційними проблемами. Можливо, сновидіння переслідує невпевненість в собі, відсутність чіткої життєвої позиції, переживання з приводу власної неспроможності.

Євген Цвєтков

Приснилися ікла — символ озлобленості і вашої надмірної агресії. Ви намагаєтеся відстояти свою думку, позицію, але ваші суперечки швидко переходять в конфлікти. Вчіться бути стриманішим, це піде вам тільки на користь.

Оскалом хижак вказує на загрозу тому, хто, будьте обережні за кермом і не довіряйте випадковим знайомствам.

Ссылка на основную публикацию